Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточненка - приложении к декларации

Відправлено користувачем Alina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Отправила по электронке декларацию НДС + уточненку как приложение + додаток 2 (звітний и уточнюючий) + додаток 5 (звітний и уточнюючий) + реєстр.

Везде отчетный период 5 месяц... Все приняло кроме уточненного додатка 5 (звіт створений не в поточному періоді).... Сижу и думаю переделать отчетный месяц на 6 и отправить или не надо... может завтра отправить нову звитну, а уточненку отдельным документом (но боюсь что ту уже может втянуть в КЛС.... на приеме отчетности трубку не берут, а инспектор не знаетsmiling smiley Печерская.
В прошлом месяце у меня было то же самое. Два дня пыталась отправить этот уточненный додаток. 20 мая наконец-то дозвонилась в налоговую в отдел электронки, сказали, что у них ошибка в программе и этот отчет не проходит у всех. Вобщем, в конце дня отвезла этот додаток и сдала на бумаге.
Чесно говоря, я думала, что за месяц эта проблема решится.. Хотя зареклась сдавать уточненку в составе декларацииsmiling smiley
Якщо додаток 5 уточнюючий і ви його здаєте в 6 місяці, то пишете звітний період 6. І на уточнюючому по ПДВ так треба було зробити. І завжди так робиться, коли здаються уточнюючі. Це 100% , бо я здаю так часто і консультувалася. Так що сміливо відправляйте. Але якщо це 5 додаток за травень, то ви ще встигаєте здати звітну нову.


Я здавала 25 мая уточненку и никакой ошибки не было, правильно ставьте период и все будет ок.
Quote
annaliza
Якщо додаток 5 уточнюючий і ви його здаєте в 6 місяці, то пишете звітний період 6. І на уточнюючому по ПДВ так треба було зробити. І завжди так робиться, коли здаються уточнюючі. Це 100% , бо я здаю так часто і консультувалася. Так що сміливо відправляйте. Але якщо це 5 додаток за травень, то ви ще встигаєте здати звітну нову.


Это в том случае, если додаток подается как самостоятельный документ, а не в составе декларации.
Quote
Кира
В прошлом месяце у меня было то же самое. Два дня пыталась отправить этот уточненный додаток. 20 мая наконец-то дозвонилась в налоговую в отдел электронки, сказали, что у них ошибка в программе и этот отчет не проходит у всех. Вобщем, в конце дня отвезла этот додаток и сдала на бумаге.
Чесно говоря, я думала, что за месяц эта проблема решится.. Хотя зареклась сдавать уточненку в составе декларацииsmiling smiley

Спасибо.

Тоесть если я подам нову звытну и отдельно уточненку у них задвоения не пойдет?
Вы можете, конечно, подать нову звытну за 5 мес. и учточненку с додатком за 6.

У меня, например, корректировка, которую я включала в уточненку была внесена в реестр в начале апреля, всем контрагентам уже были разосланы НН, получается, если бы я удалила эту запись из реестра и перенесла в июнь, в реестре сбилась бы нумерация....
я созвонилась с инспектором, она тоже за вариант "подать нову звытну за 5 мес. и учточненку с додатком за 6.", благо реестр позволяет. Спасибо вам большущее)
Доброго дня! Подскажите, так как все таки правильно, если уточненку подавать как приложение к деке какой период нужно выбирать? Июль (как декларация) или август (текущий)?
Дозвонилась в налоговую, сказали, что все должно быть периодом декларации. А дод. 5 нужно отметить как "виправний" КАК ЭТО СДЕЛАТЬ???
в мене така ж ситуація, але я подавала уточнення як самостійний документ, декларацію за липень подала в липні, а уточнення червневих показників , хотіла теж липнем подати, але ел. звітність дозволяє вибрати тільки серпень звітний для уточнення як самостійного документа.
Quote
rainy_days
ел. звітність дозволяє вибрати тільки серпень звітний для уточнення як самостійного документа.
для самостоятельных это правильно
тоді ок)) просто перший раз відправляла уточнення в житті...)))
Еще вопросик. Ограниченно ли количество уточненок, которое можно подавать как приложение к декларации?
Доброго дня!
Подскажите, пожалуйста, если я подаю уточненку за 7 месяц как приложение к декларации за 8 месяц, то цифры в декларации за август я ставлю уже с учетом этой уточненки?
Нашла ответ. Выкладываю для остальных нуждающихся)))
Який порядок перенесення показників уточнюючих розрахунків, зокрема, у разі заповнення рядків 20.2, 21.1, 21.2, 24 до податкової декларації з ПДВ?
Узагальнюючою податковою консультацією щодо окремих питань відображення у податковій звітності з ПДВ змін сум податкового зобов’язання та податкового кредиту, затвердженою наказом ДПС України від 16.02.12 №128, визначено, що при заповненні уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок (далі – уточнюючий розрахунок):
а) у графі 4 відображаються відповідні показники податкової декларації з ПДВ (далі – декларація) звітного періоду, який виправляється. У разі якщо до декларації за цей звітний період раніше вносилися зміни, у графі 4 відображаються відповідні показники графи 5 останнього уточнюючого розрахунку, який подавався до декларації звітного (податкового) періоду, що виправляється;
у графі 5 уточнюючого розрахунку відображаються відповідні показники з урахуванням виправлення;
у графі 6 відображається сума помилки (різниця між значеннями графи 5 та графи 4);
б) у разі виправлення значення рядка 24 декларації, яке у майбутніх звітних періодах:
не вплинуло на значення рядка 25 чи рядка 23 (23.1 чи 23.2), уточнюючий розрахунок подається за один звітний період, в якому вносяться відповідні зміни. Такий уточнюючий розрахунок може бути поданий як самостійний документ або у складі декларації (як додаток до неї). Значення графи 6 рядка 24 уточнюючого розрахунку (як збільшення, так і зменшення) враховується при визначенні значень рядків 21.2 та відповідно 24 декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок;
впливало на значення рядка 25 чи рядка 23, уточнюючий розрахунок подається за кожний звітний період, у якому значення рядка 24 декларації впливало на значення рядка 25 чи рядка 23. Такі уточнюючі розрахунки можуть бути подані лише як самостійні документи, оскільки форма декларації передбачає можливість подання уточнюючого розрахунку як додатка до неї лише за один звітний період, помилки якого виправляються;
в) у разі виправлення показника рядка 20.2 значення із графи 6 такого рядка враховується при визначенні значення рядка 21.1 декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок.
При цьому, наведений вище порядок врахування значень із графи 6 рядків 24 та 20.2 уточнюючого розрахунку не залежить від того, чи подається уточнюючий розрахунок як самостійний документ, чи у складі декларації. Наприклад, в разі подання уточнюючого розрахунку до декларації за січень 2013 року, у якому виправляється показник рядка 24 декларації, значення із графи 6 такого рядка враховується при визначенні значенння рядків 21.2 та відповідно 24 декларації (при умові, що таке значення у майбутніх звітних періодах не вплинуло на значення рядка 25 чи значення рядка 23 (23.1 чи 23.2):
- за березень 2013 року, якщо уточнюючий розрахунок подано у березні 2013 року як самостійний документ;
- за квітень 2013 року, якщо уточнюючий розрахунок подано у квітні 2013 року у складі декларації за звітний період - березень 2013 року.
Прочитала несколько раз это разъяснение и все я опять в тупике(((
ПОМОГИТЕ!!!

Читаю:
в) у разі виправлення показника рядка 20.2 значення із графи 6 такого рядка враховується при визначенні значення рядка 21.1 декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок.
за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок. - это август, потому что в уточненке - приложении ставим период декларации, значит я в этой декларации уже учитываю цифры отраженный в уточненке, а именно переношу строку 20.2 в строку 21.1 декларации?

но читаю дальше
за квітень 2013 року, якщо уточнюючий розрахунок подано у квітні 2013 року у складі декларації за звітний період - березень 2013 року. - из этого получается что строку 20.2 я смогу отразить в декларации в стр. 21.1 только за сентябрь?

?????? помогите разобраться
Ksunyasha,
ці роз'яснення не по Вашій ситуації!!!!!!!!!!!
Цифри в декларації за 8 місяць ставите без врахування уточнення (як додатку) за 7!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040899999999999