Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley

Відправлено користувачем vika__m 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Желающим могу прислать пример расчета из бухг..журнала
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
ЕСВ при віплате ЗП за 1 половину месяца платится обязательно.

8. Платники єдиного внеску зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за відповідний базовий звітний період, не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом.

При цьому платники, зазначені у пункті 1 частини першої статті 4 цього Закону, під час кожної виплати заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на суми якої (якого) нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум зобов'язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).

за несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів), накладається штраф у розмірі 10 відсотків таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум.
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
насчет НСЛ согласна, потому что применяется к общему месячному доходу.


Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
Marina D.
ЕСВ при віплате ЗП за 1 половину месяца платится обязательно.

8. Платники єдиного внеску зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за відповідний базовий звітний період, не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом.

При цьому платники, зазначені у пункті 1 частини першої статті 4 цього Закону, під час кожної виплати заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на суми якої (якого) нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум зобов'язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).

за несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів), накладається штраф у розмірі 10 відсотків таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум.

Так НАРАХОВАНІ.
Здесь речь идет о ЕСВ 36,,,-4...У кого как.Это да,это выплачивается при каждой выплате зарплаты(за любую половину месяца).С аавнса(ну,вы поняли) налоги выплачиваютя ЕСВ (начисление,а не удержание) и НДФЛ(без соцльготы).
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Так , зі значеннями слів (нарахований, утриманий) можна сперечатися багато, але я всетаки підтримую Marina D. А ви не пробували в пенсійному взнати потрібно чи ні перераховувати 3,6% при виплаті авансу?
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
Sony
Так , зі значеннями слів (нарахований, утриманий) можна сперечатися багато, але я всетаки підтримую Marina D. А ви не пробували в пенсійному взнати потрібно чи ні перераховувати 3,6% при виплаті авансу?

Это,конечно,мысль.ТОлько я думаю,они знают еще меньше нас.
Просто у нас,в Харькове,есть такая корпорация "Фактор",которая специализируется на бух.услугах.(журнал "Налоги и бухучет",если кто знает).Так там они еще зимой разжевали и в рот положили сей вопрос.Как бы им доверяю...
Может,другие харьковчане возразят
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
да, всё правильно, перечитала 2464, начисление ЕСВ работодатель должен перечислять при каждой віплате ЗП, а удержания - до 20 числа.
Но я плачу удержания по срокам так же как и начисление, так как можно подзабіть уплатить до 20 числа.
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Нашла.
"Суммы ЕСВ в части удержаний уплачиваются не позднее 20 числа месяца,следующего за отчетным месяцем" (п.п.4.4.2 и п.п.4.3.6 Инструкции №21-5)
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
Marina D.
да, всё правильно, перечитала 2464, начисление ЕСВ работодатель должен перечислять при каждой віплате ЗП, а удержания - до 20 числа.
Но я плачу удержания по срокам так же как и начисление, так как можно подзабіть уплатить до 20 числа.

Да и я также)))
Речь шла о том,что если НЕ ОБЯЗАНЫ выплачивать ЕСВ 3,6 вместе с 1-й частью ЗП,то и вычитать его из начиленной ЗП (1 части)
нелогично.
С чем я лично согласна.)
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Ми мабуть взагалі запутали автора теми smiling smiley
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
meg
Quote
Marina D.
сейчас нет понятия "аванс", а есть "зар.плата за 1 половину месяца". Чем Вам єто не зар.плата применительно к п.п.164.6 НК?

Хорошо, как тогда быть со сроком оплаты ЕСВ и того тезиса,что "с аванса не вычитается НСЛ"?Если по-вашему,все это ЗАРПЛАТА.Если бы это была зарплата,то ЕСВ оплачивался бы в день выплаты и НСЛ применялась бы к первой части ЗП.
Так эти удержания (ЕСВ 3,6%) снимаются и оплачиваются в день выплаты дохода (и/или зарплаты). Это по закону о ЕСВ. А сроки, предусмотренные этим Законом типа для окончательного расчёта. Но, это проверяют и штрафуют точно!
А у меня так банк просто тупо не дает снять деньги со счёта без уплаты этих налогов!
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
tanay2

А у меня так банк просто тупо не дает снять деньги со счёта без уплаты этих налогов!
+1
Табель
Подскажите, пожалуйста, может кто сталкивался с такой ситуацией - На предприятии не вели Табель учета рабочего времени. Какое может быть наказание при проверке?
проверке какой - налоговой? или охрана труда?
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
А перевірка вже здійснюється і цей факт виявлено?
Якщо ні, то можна в ручну набрати всі табелі за минулі періоди тими датами , які вам необхідні, звірившись з відомостями по зарплаті за відповідні періоди grinning smiley
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
Sony
Ми мабуть взагалі запутали автора теми smiling smiley

Доброго дня всім!!!!Дякую всім хто відгукнувся на мою тему.Вчора все здала,виплатила і роздала.Розповідаю в двох словах:збігіла до ПФ за рахунками,заодно уточнила ЩО платити 6почула у відповідь таке:"все,що має бути:і 3,6% і 37,96% відповідно до класу ризику."Потім побігла в податкову :Те саме,взяла рахунки і запитала про 15%.Відповідь:платити треба і з ЗРП,і з авансу."Прибігла на роботу,зробила платіжки,відправила і тут-же побігла в банк.Поки йшла,платіжки вже обробили,видали гроші по чековій книзі і ВСЕ!!!!Ось мій "перший" аванс!!!!!!!!!!!!!!Ще раз дякую ВСІМ!!!!!smiling smiley
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
meg
Желающим могу прислать пример расчета из бухг..журнала

Буду дуже вдячна,якщо вишлете - ну,на майбутнє щоб знову цю нову-стару темку не піднімати metavika@meta.ua
Наперед вдячна.
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
Quote
RAT
с почином! smileys with beer


Дякуюdrinking smiley
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
проверки еще не было, интересно какое нам грозит наказание?
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
наказание за що? не зовсім зрозуміле питання...
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
за відсутність ведення табелів обліку робочого часу
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
табель учета раб.времени - это основание для начисления зар.платы и пр.выплат.
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
спасибо за ответ, но я это знаю! Табель не вели до моего прихода, и меня интересует какое может быть НАКАЗАНИЕ (штраф) за это?
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
так нічого страшного,поки не було перевірки зробіть заднім числом всі табелі,підженіть під ЗРП і все.
Re: ЗРП перша,КОЛИ???
там як мінімум 3 рокиeye rolling smiley
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
большая численность?
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
о-о-о!!!це роботи як мінімум на три місяці, а то й більше!!!!winking smiley
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
да, и разные графики, текучка
Re: ЗРП перша,КОЛИ???confused smiley
і що за три роки не було перевірок???оце повезло!!!!!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046199999999996