Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Адрес в НН. Обращение к бухгалтерам.

Відправлено користувачем Ляля - Оля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Сил моих нету уже. Дорогие мои! Ну давайте включать мозги вместе! Ну нельзя же до такой степени скатываться в пучину. Ну что за дурацкие требования написания адреса как на почтовых конвертах???
Обосновываю свою позицию (у меня заготовка для клиентов, жаждущих изменений в написании адреса и расписывания ТОВ полностью)
Згідно ст. 201 НКУ платник податку зобов`язаний надати покупцю на його вимогу підписану уповноваженою особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках:
- порядковий номер податкової накладної;
- дата виписування податкової накладної;
- повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, зареєстрованої як платник ПДВ, продавця та покупця;
- податковий номер платника податку (продавця та покупця);
- місцезнаходження юридичної особи – продавця;
- опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;
- ціна постачання без урахування податку;
- ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;
- загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;
- вид цивільно-правового договору.
Наказ ДПАУ від 21.12.2010 № 969 «Про затвердження форми Податкової накладної та Порядку її заповнення» не містить особливих вказівок на рахунок заповнення даних по місцезнаходженню покупця, а лист ДПАУ від 06.04.2011 № 9497/7/16-1517 не має сили нормативного документу. Згідно ст. 52 НКУ податкова консультація надається платникам податків за зверненням та має індивідуальний характер.

Поясните мне, плз, ну зачем вы требуете от продавцов изворачиваться и изголяться???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Я даже и не думала ничего переделывать. Пишу адрес как и раньше. Это же всю базу 1С переделывать надо.
Да и из покупателей никто не предъявлял таких требований.
поддерживаю!

и еще попутно обращаю внимание, что телефон пишется не в тексте адреса, а там отдельные клеточки есть
что старое название улицы в адресе, даже из самых лучших побуждений, не надо дописывать в скобках
angry smiley накипело сил нет


я каюсь - всё исправила, потому что звонят и кричат в трубку и угрожают жалоба в налоговую и даже перестают платить...
да, перестают платить - у них железный аргумент. Все пишут грозные письма со ссылками на Методрекомендации. Ну разве ж так можно??? Ну давайте жить дружно, дорогие клиенты!

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Я переделала одну НН,покупатель слезно просил, их постоянно проверяют
на каком основании налоговая требует писать адресс как на почтовых конвертах? они даже не потрудились указать ст. НКУ или другой нормат. акт, на который они ссылаются.
Лично я не требую этого, потому как в св-ве регистрации НДС (на основании которого выписывается н/н) адрес указан нормально + если взять "Витяг з єдиного реєстру юр. осіб та фіз. осіб-підприємців", то там также адрес в нормальном виде
В базу НДС вбивали данные согласно копий свидетельств - в таком порядке и пишем адрес. Я еще не видела ни одного свидетельства, в котором адрес писался бы как на почтовом конверте.
Quote
Lemevita
на каком основании налоговая требует писать адресс как на почтовых конвертах? они даже не потрудились указать ст. НКУ или другой нормат. акт, на который они ссылаются.
Лично я не требую этого, потому как в св-ве регистрации НДС (на основании которого выписывается н/н) адрес указан нормально + если взять "Витяг з єдиного реєстру юр. осіб та фіз. осіб-підприємців", то там также адрес в нормальном виде
Налоговая издала свои дебильные рекомендации. А налогоплательщики, которые не могут отстоять свои права, тупо следуют этим рекомендациям.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Кроме всего прочего, обратите внимание, в ст. 201 НКУ адрес покупателя вообще не упоминается, только адрес продавца.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
мне еще никто из клиентов не просил переделать адрес в обратном порядке, хотя у нас их более сотни, наверное все разумные попалисьwinking smiley
Quote
d'Arina
мне еще никто из клиентов не просил переделать адрес в обратном порядке, хотя у нас их более сотни, наверное все разумные попалисьwinking smiley
smiling smiley повезло Вам
У меня почему-то в последнее время началось такое. Прям ТРЕБУЮТ. Большими буквами пишут ТАК И НИКАК ИНАЧЕ. Вот хотелось бы услышать начальника транспортного цеха представителя таких покупателей. Хочется твердых обоснований позиции, подискутировать, прийти к истине.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А еще есть письма МИНЮСТА № 3915-0-04-11/101 от 28.04.2011 и №6785-0-26-11-8.2 от 22.04.2011 о том что письма ГНАУ АБСУРД!
У меня потребовали за пол года переделать 3-5 НН, и то банки, с очень придирчивыми бухгалтерами. И это при 150-200 НН в месяц....

А вообще сама не прошу переделывать, только в случае если мой ИНН или свидоцтво не верно написаны.

А что касается запоздалых накладных, неужели все собирают конверты, КОТОРЫЕ ДАЖЕ НЕ ЯВЛЯЮТСЯ ПЕРВИЧНЫМИ БУХ. ДОКУМЕНАТМИ?????? для подтверждения своего налогового кредита?

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Если я Вас правильно понял, то требуют писать адрес от меньшего к большему? Я пока начинающий бухгалтер, извените если ошибаюсь, правте меня.

А вот касательно НН и идреса: [sta.gov.ua],
а вот пунктик 27-й

Адреса записується у загальновстановленому порядку: вулиця, № будинку, № офісу, місто (населений пункт), район (якщо населений пункт не є райцентром), область (якщо місто не є обласним центром), поштовий індекс. Загальноприйнятими є також скорочення "вул." замість "вулиця", "буд." замість "будинок" тощо.
я конвертами балуюсь, с внесением письма в журнал регистрации входящей корреспонденции
но тут я никого, кроме секретаря, который на почту бегает, не напрягаю!
Я не балуюсь конвертами, это бред!
По НКУ НН действительна 365 дней без всяких конвертов и входящих журналов!

Я не переделываю и не требую. Считаю, что первично и главнее свидетельство плательщика НДС. Если при их выписке (даже этого года) налоговая не исполняет свои "рекомендации", то и я не собираюсь.
Мы переделали адрес только двум покупателям, самым гавкучим.Потом они стали требовать, чтобы мы и свой в таком порядке переписали. Это было уж слишком!))
Я для себя распечатала роз"яснення ДПА Закарпатської обл. о том, что порядок написания адреса не может быть підставою для снятия НК.
И я переделывала((((((((((((((Мегамаркетам. Причем у меня стоит программа складская, там ПРОСТО НЕВОЗМОЖНО ВБИТЬ АДРЕС КАК НА КОНВЕРТЕ!!!! не предусмотрено программой!!!! И я каюсь, делала вручную все. И другим покупателям делаю вручную,чтоб не было лишнего геморроя потом. Но мне хорошо - у нас в мсяц всего 5-10 отправок и контролировать я могу. Вот с корректировками хуже, надо перебивать все, но там я и так многое вручную добавляю (то договор не отобразится, то еще что-то....)...короче иногда мозг просто плавится, когда пытаешься внимательно делать, а тебя еще дергают со всех сторон и подгоняют.
грим-НАТА , вот именно, пусть эти с...ные налоговики сначала свидетельства переделывают! причем без ошибок (а то частенько с ошибками его печатают! тупо не могут перепечатать правильно с бумажки!) Я уже не говорю про различные сокращения - в одном документе - буд., в другом - будинок, в третьем - БУДИНОК большими буквами. Пусть соблюдают все правильно, до запятой!
Antony , да, начиная с улицы (затем дом, квартира, город) и заканчивая индексом.
Quote
МОРОЗОВА
Мы переделали адрес только двум покупателям, самым гавкучим.Потом они стали требовать, чтобы мы и свой в таком порядке переписали. Это было уж слишком!))
Я для себя распечатала роз"яснення ДПА Закарпатської обл. о том, что порядок написания адреса не может быть підставою для снятия НК.
Морозова , будь ласка, скиньте мені це роз'яснення на makovey4yk@mail.ru або краще на попрошайку.Наперед дякую.
Морозова, выложите письмо пожалуйста!
Quote
МОРОЗОВА
Мы переделали адрес только двум покупателям, самым гавкучим.Потом они стали требовать, чтобы мы и свой в таком порядке переписали. Это было уж слишком!))
Я для себя распечатала роз"яснення ДПА Закарпатської обл. о том, что порядок написания адреса не может быть підставою для снятия НК.


киньте на почтe плиз или сюда это пояснение olga09911@mail.ru

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Запитуєте-відповідаємо
ср, 22/06/2011 - 15:06
Який формат адреси повинна містити податкова накладна та чи буде вона підставою для включення сум ПДВ до податкового кредиту, якщо адреса заповнена у іншому, ніж загальновстановлений порядок?

— Адреса в полях "Місцезнаходження (податкова адреса) продавця" та поля "Місцезнаходження (податкова адреса) покупця" податкової накладної, записується платником податку у загальновстановленому порядку та повинна містити такі відомості: вулиця, № будинку, № офісу, місто (населений пункт), район (якщо населений пункт не є райцентром), область (якщо місто не є обласним центром), поштовий індекс. Загальноприйнятими є також скорочення "вул." замість "вулиця", "буд." замість "будинок" тощо. При цьому, слід зазначити, що запис адреси в полях "Місцезнаходження (податкова адреса) продавця" та "Місцезнаходження (податкова адреса) покупця" податкової накладної у зворотному порядку не може бути підставою для виключення сум ПДВ з податкового кредиту, якщо така адреса є достовірною, відповідає даним Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців та фактичному місцезнаходженню платника податку, а також за умови вірно заповнених всіх інших реквізитів.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області

Новини ДПА Новини

Опубликовано на сайте ДПА в Закарпатской обл.
спасибо! очень полезная статтейка

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Вот письмо Минюста
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.04.2011 р. N 3915-0-4-11/101

На виконання доручення КМУ від 31.03.2011 р. N 16422/1/1-11 ДПА та Держмитслужба відповідно листами від 05.04.2011 р. N 4157/5/11-0116 та від 22.04.2011 р. N 11.1/2-14/6693 надали Мін'юсту для проведення правової експертизи 44 листи ДПАУ та 13 листів Держмитслужби.

За результатами правової експертизи цих листів Мін'юстом встановлено, що 22 листи ДПАУ, в тому числі прийняті спільно (додаток 1 до цього листа), та 8 листів Держмитслужби (додаток 2 до цього листа) містять нові правові норми, які регулюють питання застосування норм ПКУ, зачіпають права, свободи й законні інтереси юридичних і фізичних осіб та мають міжвідомчий характер.

Листи - це службова кореспонденція, вони не є нормативно-правовими актами, можуть носити лише роз'яснювальний, інформаційний та рекомендаційний характер і не повинні містити нових правових норм, які зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер. Такі правові норми мають бути викладені виключно у нормативно-правовому акті, затвердженому відповідним розпорядчим документом, погодженому із заінтересованими органами та зареєстрованому в органах юстиції в порядку, встановленому законодавством про державну реєстрацію нормативно-правових актів. У разі встановлення листами нових правових норм вони підлягають відкликанню з місць застосування органом, що їх видав, та скасуванню.

Разом з цим главою 3 розділу II ПКУ визначено порядок надання контролюючими органами податкових консультацій та наслідки їх застосування платником податків.

Так, відповідно до статті 52 глави 3 розділу II цього Кодексу за зверненням платників податків контролюючі органи безоплатно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

За вибором платника податків консультація надається в усній або письмовій формі.

Консультації надаються органом ДПС або митним органом, в якому платник податків перебуває на обліку, або вищим органом ДПС або вищим митним органом, якому такий орган адміністративно підпорядкований, а також центральним органом ДПС або спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.

Контролюючі органи мають право надавати консультації виключно з тих питань, що належать до їх повноважень.

Крім того, Мін'юстом за результатами проведених відповідно до п. 2 постанови КМУ від 28.12.92 р. N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" щомісячних безвиїзних документальних перевірок актів, прийнятих ДПАУ та Держмитслужбою у жовтні - березні 2011 року, виявлено 2 накази ДПАУ та 7 наказів Держмитслужби, в тому числі прийняті спільно, які є нормативно-правовими актами, зачіпають права та законні інтереси платників податків, мають міжвідомчий характер та відповідно до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів підлягають державній реєстрації в Мін'юсті, проте на державну реєстрацію не подавались і відповідно не набрали чинності в установленому законодавством порядку та підлягають скасуванню (додаток 3 до цього листа).

Мін'юст повідомив ДПАУ (листи від 18 03.2011 р. N 8617-24 та від 06.04.2011 р. N 11372-24) та Держмитслужбу (листи від 28.02.2011 р. N 24-24/12, від 05.04.2011 р. N 2878-0-33-11/24 та від 19.04.2011 р. N 10.1-24/31) про необхідність приведення цих нормативно-правових актів у відповідність до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

На сьогодні лише ДПАУ виконано вимоги Міністерства юстиції із зазначеного питання:

наказ від 06.01.2011 р. N 13 "Про затвердження Порядку визначення сум податкового боргу, неможливого до стягнення органами державної податкової служби, та Положення про комісії для визначення сум податкового боргу, які не забезпечені майном для його погашення" (скасовано згідно з наказом ДПАУ від 01.04.2011 р. N 191);

наказ від 11.02.2011 р. N 85 "Про запровадження електронного сервісу для платників податків - юридичних осіб" (приведено у відповідність до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів наказом ДПАУ від 22.04.2011 р. N 233).

У зв'язку з викладеним Мін'юст пропонує зобов'язати:

ДПСУ відкликати з місць застосування та скасувати листи, в тому числі прийняті спільно, зазначені в додатку 1 до цього листа;

Держмитслужбу України скасувати накази, в тому числі прийняті спільно, зазначені у додатку 3 до цього листа, та відкликати з місць застосування і скасувати листи, зазначені в додатку 2 до цього листа.

За необхідності уповноважені згідно із законодавством суб'єкти нормотворення можуть прийняти відповідні нормативно-правові акти та подати їх на державну реєстрацію до Мін'юсту.

Разом з цим п. 3 розпорядження КМУ від 19.01.2011 р. N 32-р "Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади і заходи щодо неухильного виконання законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів" міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади було доручено вжити заходів до запобігання незаконній практиці надіслання до виконання нормативно-правових актів, що не пройшли державну реєстрацію, а також методичних рекомендацій та листів, якими встановлюються правові норми, а п. 4 цього розпорядження попереджено керівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади про особисту відповідальність за неналежне виконання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

 

Міністр 
О. Лавринович 

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А мне вернули сегодня НН в которой в разделе 2-зворотна тара, в столбце 11 стоят 0,00, а должно быть пусто.В порядке 969 не могу найти такого.В консультуции где-то прочитали, навеное в ЕБЗ что должно быть пусто, хотя в их программе прочерк .Что делать 1:с с нулями.и у всех так?
Пересмотрела свои входящие налоговые накладные - у меня почти во всех стоит 0,00, а где написано, что должно быть пусто?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050000000000006