Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Запитання по !с 8 врсія

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка, хто працює з версією 1С 8? чи передбачає дана програма меню Картку клієнта, як у 7 версії?
(Звіти---картка клієнта)
В 1С 8.2 есть вот такой отчет:
В "УПП" есть стандартный, его можно доработать под себя.


спасибо, но мне немножко не это нужно.
карточка клиента не с его юр. данными , а с проводками по нему.
вот например, выбрала период какой меня интересует, выбрала конкретного контрагента, и формируется отчет похожий на акт сверки smiling smiley то есть колонка что ему платили и другая колонка какие документы он нам дал, а в самом низу сальдо, есть ли долг перед ним, или все закрыто smiling smiley
я так понимаю что скорее всего эти настройки мне нужно вручную просить ввести системного админа
Не системного администратора, а программиста. Сисадмины другими делами занимаются. Разве что у вас мастер на все руки (для экономии бюджета).
Есть документ в 1С 8.2 «Акт сверки взаиморасчетов»




Или в списке договоров нажать "Перейти" -> "Документы по договору контрагента" и можно будет увидеть все документы, по этому договору.

Самый серьезный противник - это наша собственная лень!
ясно, значить буду постійно бавитись актами звірки smiling smiley
все одно не розумію, коли хочу створити акт звірки то в полі Документ викидає список документів і створює новий прихід, чи ін. документ, а як вибрати існуючі. нічого не розумію sad smiley
все, розібралась))) там є кнопка Заповнити smiling smiley))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052100000000001