Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КВЕД комиссионная торговля

Відправлено користувачем Бум 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.
Подскажите, пожалуйста, если мы юр.лицо, даем СПД на едином налоге на комиссию наш товар, потом же ему перечисляем комиссионное вознаграждение. Какой вид дея-сти должен быть указан у него в св-стве, чтобы не удерживать НДФЛ?
Достаточно ли "роздр.торгівля ін.непродов.товар". Это по КВЕДУ 52,48,9.
Что-то вкрались сомнения, помогите раставить все точки.
Спасибо.
Помогите, пожалуйста.
я думаю, что это 51,1 (посередництво в оптовій, а дальше см. по видам), но не розничная торговля,


А вот 52 Цей розділ включає також:

- роздрібну торгівлю через посередників

Можно ли такую трактовку считать комиссионной торговлей, ведь 51,1 относится к оптовой торговле
52.48.9
Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, н. в. і. г.

Цей підклас включає:
- роздрібну торгівлю обладнанням зв'язку, включаючи телефонні апарати, апарати мобільного зв'язку; спортивними товарами, риболовними належностями, човнами та велосипедами, туристичним знаряддям, іграми та іграшками; квітами та іншими рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для домашніх тварин; сувенірами, кустарними виробами та виробами культового та релігійного призначення; шпалерами та підлоговим покриттям, килимами і килимовими покриттями; поштовими марками і монетами; побутовим рідким котельним паливом, газом у балонах, вугіллям та дровами; зброєю та боєприпасами тощо

Цей підклас включає також:
- роздрібну торгівлю транспортними засобами для інвалідів
- виготовлення квіткових композицій та вінків



ну не знаю, тут точно нет посредничества

зато оно есть тут

52.5

Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах


имхо, я бы не рисковала, но смотрите сами, что там у Вас за схема
Спасибо, что откликнулись.
Но тот товар, что мы даем на комиссию невозможно отнести к уживаным.
Так вот и не хочется рисковать, но в КВЕДах нету такого вида как комиссионная торговля.
А мы перечисляем СПД комиссионное вознаграждение без удержания НДФЛ, вот и задумалась, правильно ли я делаю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999