Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

начисление износа в 1С

Відправлено користувачем olgau 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто уже с этим столкнулся? Чушь какая-то получается.Программа формирует три проводки
1. Д 831 К131
2.Д 79 К 131
3. Н131
Звоню на линию консультаций,они мне письмо присылают по электронке, согласно которого программа начисляет в налоговом учете правильную сумму (1-я и 3-я суммы совпадают).А вторая проводка формирует разницу между налоговым и бухгалтерским учетом.Оказывается у них бухгалтерская амортизация начисляется по такому методу-они делят остаточную стоимость на общий срок использования со дня ввода в эксплуатацию.А налоговая,как положено,на срок,оставшийся с 01.04.11.Получается,что в бухучете амортизация начисляется дважды.
И что теперь со всем этим делать? С таким учетом в 1С придется переходить на учет в экселе.
нам сегодня програмист переделал
теперь у нас без 2-ой проводки
Хорошо вам, у меня нет такого программиста,надо с 1С вызывать,чтобы они за наши деньги свои ошибки исправляли.


Вы сумму проверьте , Вторая проводка и первая в сумме дают амортизацию бух.учета правильную.
Quote
oxanash
Вы сумму проверьте , Вторая проводка и первая в сумме дают амортизацию бух.учета правильную.

А теперь разве налоговая и бухгалтерская амортизация не одинаково считаются?Раньше у меня вообще бухгалтерская амортизация по налоговому методу была.
Народ! Так как все-таки правильно считается бухамортизация? Тут уже кто-то финотчет сделал.Помогите советом.
У меня амортизация закрывается на счет 92. Где это исправляется?
Народ! Так как все-таки правильно считается бухамортизация? Тут уже кто-то финотчет сделал.Помогите советом.

Поки-що правильно не рахується, тому варіанти два: або робити фінзвітність, враховуючи дані 1С, або вручну з правильними показниками амортизації.
Хоча, якщо підходити формально, то амортизація бухгалтерська нараховується в 1С саме згідно П(С)БО 7.
"Об'єктом амортизації є вартість, яка амортизується (окрім вартості земельних ділянок, природних ресурсів і капітальних інвестицій).
Амортизація основних засобів (крім інших необоротних матеріальних активів) нараховується із застосуванням таких методів:

1) прямолінійного, за яким річна сума амортизації визначається діленням вартості, яка амортизується, на строк корисного використання об'єкта основних засобів;

Вартість, яка амортизується, - первісна або переоцінена вартість необоротних активів
за вирахуванням їх ліквідаційної вартості.


До речі, в П(С)БО 7 не передбачено, що у зв'язку з набранням чинності розділом ІІІ Податкового кодексу необхідно переглянути методи нарахування амортизації ОЗ. Виходить повний абсурд. moody smiley
У меня в БУ амортизация после 1.04 начисляется на остаточную стоимость и высчитывает исходя из старого срока использования yawning smiley
Quote
Аля
У меня в БУ амортизация после 1.04 начисляется на остаточную стоимость и высчитывает исходя из старого срока использования yawning smiley
ну вот и я считаю, что нужно делить на оставшийся срок... а то нелогично... у меня 1С тоже остаточную стоимость делит на весь срок использования.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
да, верно, делить надо на оставшийся срок
Про це зазначила ДПАУ у листі від 20.05.2011 р. № 14218/7/15-0317, а також додала, що у разі нарахування амортизації основних засобів із застосуванням прямолінійного методу сума амортизації визначається діленням вартості, яка підлягає амортизації за результатами інвентаризації, проведеної станом на 01.04.2011, на строк корисного використання об'єкта основних засобів (арифметична різниця між загальним строком корисного використання об'єкта основних засобів, визначеного наказом по підприємству з урахуванням вимог п. 145.1 ст. 145 Податкового кодексу України, та строком, протягом якого об'єкт знаходився в експлуатації станом на 01.04.2011).

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ну у меня, 1С-ка почему-то в БУ оставшийся срок амортизации берет тот, что был до 1.04. А ведь многие ОФ увеличили свой оставшийся срок, согласно новых норм. Это где-то исправляется?. В ведомосте корректировок я указывала для БУ новые сроки
Если амортизация начисляеться НЕ из оставшейся стоимости ОС, значит в 1с ошибка. Напрягайте программистов, пусть исправляют. У меня тоже такое было. А при корректировке ОС 31.03.11 налоговую разницу программа считает исходя из данных на 01.01.11. Это тоже ошибка.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000337