Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Собівартість і амортизація в Декл на прибуток

Відправлено користувачем Anna_1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо на підприємстві вид діяльності - послуги.Основні засоби є і вони використовуються для цілей отримання прибутку - надання послуг, а не для адмін цілей. Окрім того є персонал - адмін. і як завжди сплач. податки...
Питання:

1. Чи треба заповнювати додаток СВ (собівартість)
2. Куди віднести вірно цю амортизацію - в який рядок, в який додаток?
вы вначала расскажите, какие именно у вас услуги? и что, по-вашему, входит в их себестоимость?
Виктория, услуги - услуги в сфере информатизации, инф-консультационные. Для того, тобы осуществлялись услуги в сф информатизации - должно быть задействовано оборудование - т.е. насколько я понимаю - эта амортизация должна входить в себестоимость????????7 куда же ее верно отнести????????7


у меня такая же самая проблема..я уже говорила в другой теме...у нас услуги лаборатории...то есть в нашей лаборатории берут анализы и делают результаты...я не знаю,куда отнести аренду этой лаборатории и амортизацию основных средств лаборатории,-в себестоимотсь или в загальновиробничі?
По лаборатории я бы отнесла используемые материалы, з/пл непосредственных исполнителей и амортизацию ОС (скажем, спец. приборов) в додаток СВ, а аренду, з/пл остальных работников и амортизацию остальных ОС - в додатоки ЗВ, АВ и ВЗ соответственно.
Привіт. І ще мені підкажіть будь-ласка. Фірма надає послуги перевезення дрібних вантажів по Україні.
Питання: витрати на утримання, експлуатацію автомобілів, заробітну плату і амортизацію ОЗ в Додаток СВ чи в Додаток ЗВ?
Допоможіть будь-ласка а то вже зовсім запуталась і маю вже дві різні версії від аудиторів і з форуму 911
может чуть не в тему...
Не могу найти, где отображается покупка ОС, или увел.балансовой стоимости ОС.. .
может кто-то знает???
Quote
*TRINITY*
может чуть не в тему...
Не могу найти, где отображается покупка ОС, или увел.балансовой стоимости ОС.. .
может кто-то знает???

ніде в кварталі придбання - просто ставите у відповідному рядку нараховану амортизацію, якщо вже нарахували у кварталі

я если я куплю очень дорогое ОС на протежении года, амортизация может быть больше балансовой стоимости???grinning smiley ...веселуха...
Galla, а збір на розвиток виноградарства можна включати в декларацію по прибутку?Якщо можна , то в 06.5.13 можна чи ні?Порадьте...
Я б поставила в 06.5.13. На семинаре говорили, что все налоги и сборы туда, местные в т.ч.
вы внимательно прочитайте шапку колонок, предназначенных для отражения бал.стоимотси и начисления амортизации и увидете, что два не связанных показателя.
Quote
Anna_1
Виктория, услуги - услуги в сфере информатизации, инф-консультационные. Для того, тобы осуществлялись услуги в сф информатизации - должно быть задействовано оборудование - т.е. насколько я понимаю - эта амортизация должна входить в себестоимость????????7 куда же ее верно отнести????????7


У мене теж саме, і я також не знаю що робити?
Оптова торгівля,то собівартість відображати у 05.1.16 чи у 05.01.1?????
Quote
GGG
Оптова торгівля,то собівартість відображати у 05.1.16 чи у 05.01.1?????

с/в товару в прямих матеріальних - 05.1.1

Galla , порадьте, будь ласка.У нас імпорт.При оприбуткуванні товару на склад , я відносила сюди і перевезення, і мито, і послуги брокера, сертифікати.Потім відносила по 902 рахунку собівартість в рядок 05.1.1.Так вірно чи ні?Чи можливо потрібно послуги по перевезенню (на повну суму цього перевезення ), брокера включати 05.1.7?
16 рядок декларації-це до сплати?
аморт ставлю в собiвартiсть

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Quote
Yulka
Galla , порадьте, будь ласка.У нас імпорт.При оприбуткуванні товару на склад , я відносила сюди і перевезення, і мито, і послуги брокера, сертифікати.Потім відносила по 902 рахунку собівартість в рядок 05.1.1.Так вірно чи ні?Чи можливо потрібно послуги по перевезенню (на повну суму цього перевезення ), брокера включати 05.1.7?

нічого окремо виділяти не треба. Якщо ви віднесли до с/в, то 05.1.1

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035300000000005