Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

купуємо касовий апарат,шо потрібно знати?eye popping smiley

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Гарного усім дня!!! Підкажіть будь-ласка як з ним поводитись : я маю на увазі які ведуться документи,які і куди подаються звіти,можливо є якісь актуальнв ссилочки почитати.Дуже дякую усім за допомогу!!!smiling bouncing smiley
Значит, для Вас "настольной книгой" должен быть "Закон о РРО", каждый месяц подаете в налоговую отчет об использовании РРО не позднее 15-го числа, каждый день распечатываете Z-отчеты и вклеиваете в КУРО. О штрафах Вы узнаете из Закона, скажу сразу, они все очень существенные, поэтому с кассовым аппаратом нужно быть осторожным.
допоможіть дилетанту.confused smiley
чи можна у касовому апараті МІНІ 600.04 МЕ виправити помилку у назві товару... чи потрібно вводити нову позицію з вірною назвою. і де можна прочитати вимоги до кодування назви товарів (зокрема підакцизних)


Назва товару міняється, нової позиції не треба, АЛЕ !!!Вона міняється тільки після того, як зробиш Z-звіт по товару і Z-звіт денний! Тобто, якщо це приспічить робити посередині роб. дня, то за день получиться по два вищезгаданих звіта, а це не дуже добре, хоча і не смертельно.Так що бажано таке робити в кінці роб. дня після Z-звітів.
Тепер як це робити :
611 - ПС - код доступу 12321 - ПС
Появиться " Art ?", це воно питає № артикулу, тобто № коду товару. Введіть код товару, котрий переіменовуєте і ПС.
І виправляйте. Після набору назви - ПС.
Щодо кодування назви товарів (зокрема підакцизних), за алкоголь знаю, як треба - напишу.За інфу - різко не згадаю, треба поритися.
А за перекодування назви - мусите попитати Вашого сервісного майстра.Це його хліб, він дуже добре знає оті нюанси.
Дуже вдячна за детальне поясненняthumbs upthumbs upsmiling smileysmileys with beer
а касові апарати реєструються в податковій?
kotuk777, мені дуже приємно, якщо я змогла Вам допомогти !smiling smiley
rainy_days , спочатку новий РРО кодують( маю на увазі, кодують назви товарів і ціни, тому що ще можна бавитись і помилятися), потім сервісний майстер це РРО пломбує( вот після цього вже обережно!нічого не виправити без печальних наслідків), а вже після цього з пакетом документів треба іти в податкову реєструвати РРО.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027900000000003