Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Умовний продаж

Відправлено користувачем Марша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Умовний продаж
Підскажіть, у нас ОЗ вийшов з ладу і не підлягає ремонту, я хочу його списати, що мені потрібно зробити:
1) умовний продаж?
2) Скласти акт про списання?
3) Нарахувати ПДВ на залишкову вартість?
Буду дуже вдячна за відповідь.
Re: Умовний продаж
Ну если вы не против сделать умовный продаж, так и проведите как продажу какому нибудь Иванову Иван Иванычу, меньше проблем. А то списание хлопотное дело.
Re: Умовний продаж
я тож за НО в данном случае (но все зависит от суммы )....а еще вопрос, в данном случае Вы в н/н укажите код 02 или 04....а то у меня тут спор...по бесплатно розданным товарам (тоже НО начисляю)...вот хочу н/накл с кодом 02,а мне говорят надо 04...дякую


Re: Умовний продаж
лучше получить какой-то документ с техобслуживания, что данное ОС не подлежит ремонту. И тогда пишете письмо в налоговую о необходимости списания по техническим неполадкам, прикладываете заключение техслужбы. И тогда условную продажу делать не нужно, потому что списание уже не по инициативе собственника будет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047399999999997