Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Закон о защите персональных данных. Что делать?

Відправлено користувачем Elena_U 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 86    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
да, нужно, если у вас есть наемные лица и вы работаете с физическими лицами.
а если есть предприятие на общей системе налогообложения, деятельности на данный момент сейчас нет. Вопрос - как быть с базой "Сотрудники"? Получается ее надо будет регистрировать только после того, как будут наемные лица? А Если это буде 2012м год? За это штрафов не будет? а сейчас я регистрирую только базу "Учрелители"?
А если учтредители это сотрудники, нужно базу регистрировать????


Как оформить "згоду" от СПД на общей системе? Контрагент-поставщик согласился подписать, но попросил прислать ему по эл почте. Кто уже переделал для СПД, поделитесь, пожалуйста!!!!!!
И всетаки? Для кого обязательно нужно подавать эти данные - физ.лицам или работодателям?
а чи потрібно на засновника робити окрему базу, якщо він є працівником і вже включений у базу Працівники?
Я вот подумала: мы же получаем подарочки на детей, берем у родителей копии свидетельства о рождении для соцстраха... это че и по детям базу делать, а согласия у родителей собрать... или эти данные о детях включаются в базу по сотрудникам??
Перечитала всю вітку........ Сам процес фомування і відправки заявки я зрозуміла, але виникло кілька запитань:у базу
1. В мене будуть такі бази: працівники, засновники, база фізичних осіб-контрагентів, а от по базі фізичних осіб підприємців контрагентів - не зрозуміло - невже СПД ФО потрібно реєструвати, адже їхні особисті дані не такі вже і особисті - на кожній точці продажу в них висить ксерокопія свідоцтва про єдиний податок котре кожен може подивитися....... А крім того коли я продаю товар підприємцю, то я не беру від нього ні паспортних даних, ніяких інших ОСОБИСТИХ, а тільки все те ж свідоцтво.....
2. Коли звільняється працівник, чи приймається новий - то потрібно реєструвати зміни????
Quote
Alina
Я вот подумала: мы же получаем подарочки на детей, берем у родителей копии свидетельства о рождении для соцстраха... это че и по детям базу делать, а согласия у родителей собрать... или эти данные о детях включаются в базу по сотрудникам??
ИМХО, это обработка данных родителя....

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
kotuk
Перечитала всю вітку........ Сам процес фомування і відправки заявки я зрозуміла, але виникло кілька запитань:у базу
1. В мене будуть такі бази: працівники, засновники, база фізичних осіб-контрагентів, а от по базі фізичних осіб підприємців контрагентів - не зрозуміло - невже СПД ФО потрібно реєструвати, адже їхні особисті дані не такі вже і особисті - на кожній точці продажу в них висить ксерокопія свідоцтва про єдиний податок котре кожен може подивитися....... А крім того коли я продаю товар підприємцю, то я не беру від нього ні паспортних даних, ніяких інших ОСОБИСТИХ, а тільки все те ж свідоцтво.....
2. Коли звільняється працівник, чи приймається новий - то потрібно реєструвати зміни????
1. Если нет данных, по которым можно идентифицировать физлицо, то нет базы данных.
2. это не являет изменением базы данных, которое подлежит регистрации

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А що тоді мається наувазі під зміною бази даних - коли появляється нова база даних ????
А ще на рахунок першого питання, тобто коли від підприємця фізика в мене тільки копія єдиного - то бази як такої в мене немає ????
1. [www.zpd.gov.ua]
[www.zpd.gov.ua]
2. Стаття 21. Повідомлення про дії з персональними даними

1. Про передачу персональних даних третій особі володілець
бази персональних даних протягом десяти робочих днів повідомляє
суб'єкта персональних даних, якщо цього вимагають умови його згоди
або інше не передбачено законом.

2. Повідомлення, зазначені у частині першій цієї статті, не
здійснюються у разі:

1) передачі персональних даних за запитами при виконанні
завдань оперативно-розшукової чи контррозвідувальної діяльності,
боротьби з тероризмом;

2) виконання органами державної влади та органами місцевого
самоврядування своїх повноважень, передбачених законом;

3) здійснення обробки персональних даних в історичних,
статистичних чи наукових цілях.

3. Про зміну чи знищення персональних даних або обмеження
доступу до них володілець бази персональних даних протягом десяти
робочих днів повідомляє суб'єкта персональних даних, а також
суб'єктів відносин, пов'язаних із персональними даними, яким ці
дані було передано.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Сделала две базы Сотрудники и Контрагенты .потом в последний момент поменяла Контрагенты на Бухгалтерский учет .слишком уж много о ней писать начали.отправила курьерской службой (cveta_2005 в порошайке координаты выкладывала).к стати кому нужно они берут заявки по всей Украине .как то оно у них все схвачено.Теперь осталось дождаться результата ио кому вообще все это нужно было?
Если кто надумается отправить лично директора .мне знакомая сказала.нужно ему с собой впихнуть копию приказа о назначении.
При отправке курьером никакие доверенности не нужны.
А какие документы отсылать нужно? Заявы понятно, может еще что-то нужно (копию положения и т.п.)?
Нет подавать нужно только заявы .причем на каждую базу отдельно.а приказы и положения .згоды это вы для себя делаете и у себя храните (для проверки)
Девушки,кто отправлял почтой заявления подскажите,пожалуйста, Вам на электронную почту приходили данные для отслеживания регистрации и принятия заявлений ( регистрационный № заявления и код доступа) или обычной почтой???
мне пока вообще ничего не приходило)) только уведомление вернулось, что "вася пупкин" принял письмо.

Вышло обновление Медок
ЗМІНИ У ОНОВЛЕННІ 10.00.037


ЗМІНИ У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ:

1. Для проекту "Державна служба захисту баз персональних даних" реалізовано підписання ЕЦП "Заяви про реєстрацію бази персональних даних", що формується на сайті [rbpd.informjust.ua]
Для підписання Заяви потрібно виконати наступні дії:
1.1. Обрати команду Файл/Імпорт/Заяви про реєстрацію бази персональних даних.
1.2. Вказати шлях до розміщення вивантаженого файлу у форматі *.xml або *.doc. Обрати файл.
1.3. Відкриється вікно "Файл". За замовчанням, підписи відсутні. Натиснути на кнопку "Підписати".
1.4. Відкриється вікно "Підпис". Почергово накласти комплект підписів.
1.5. У вікні "Файл" галочкою відмітити один із сертифікатів, який бажаєте завантажити на сайт. Натиснути "Ок".
1.6. У вікні "Зберегти файл" вказати шлях для вивантаження файлів.
Згідно затвердженого формату Державною службою захисту баз персональних даних, для подальшого завантаження на сайт, в результаті підписання Заяви формуються наступні документи:
a. Заповнена, але не підписана заява.
b. Заповнена, підписана заява.
c. Сертифікат підписувача.
Завантажте збережені файли на сайті [rbpd.informjust.ua]
Подскажите, а если ЧП без наемных работников, но работает с юр и физ лицами. Тогда регистрировать только самого ЧП как учредителя или вообще ничего не нужно?
Quote
anjyti4
мне пока вообще ничего не приходило)) только уведомление вернулось, что "вася пупкин" принял письмо.

аналогично, сестра smiling smiley

А если сотрудники напишут отказ, а не согласие, тогда можно забить на это дело или как?
И еще у меня по одной фирме несколько сотрудников и несколько контрагентов, тоже надо регистрировать данные?
ИМХО, если даже отказ от обработки данных, то базу все равно регить, а вот выдавать кому-то сведения из базы или нет - это уже как в заяве физик напишет.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Скажите, а кто-нибудь регистировал базу данных "Телефонная книга служебного моб. телефона". Если да, поделитесь опытом, а то в "правові підстави" совсем не знаю, что писать?
У меня директор вычитала следующее:
"Крім того, слід зазначити, що різні типи звітів та форм, що містять в собі певну сукупність відомостей про фізичних осіб, вибраних з баз персональних даних володільця, та які, відповідно до закону, періодично подаються до органів державної влади - не розглядаються як окремі бази персональних даних."
Теперь на основании этого вообще считает, что базы контрагентов и физ.лиц (не СПД, а нашего конечного потребителя) вообще не нужно регестрировать. Как думаете?
Quote
Luna-Mila
У меня директор вычитала следующее:
"Крім того, слід зазначити, що різні типи звітів та форм, що містять в собі певну сукупність відомостей про фізичних осіб, вибраних з баз персональних даних володільця, та які, відповідно до закону, періодично подаються до органів державної влади - не розглядаються як окремі бази персональних даних."
Теперь на основании этого вообще считает, что базы контрагентов и физ.лиц (не СПД, а нашего конечного потребителя) вообще не нужно регестрировать. Как думаете?
все верно, сам отчет - не есть база. А вот совокупность данных, которая хранится у вас в электронном, бумажном виде и т.д. - это есть база данных.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Пока, как я понимаю. вопрос несколько профанирован.
В том смысле, что для прикрытия задницы достаточно зарегистрировать базу,
даже не имея её вовсе.

Если вдруг захотят проверить - вот список лиц на бумаге, это и есть та самая база,
которую мы зарегистрировали.
Quote
svinka
Quote
anjyti4
мне пока вообще ничего не приходило)) только уведомление вернулось, что "вася пупкин" принял письмо.

аналогично, сестра smiling smiley

smiling smiley будем ждать)

делаю заяву на сайте. когда сформирована - нажимаю "Зберегти файл заяви". мне пишет "не удается скопировать файл. Не удается произвести чтение из файла или с диска". у кого-то такое было? в чем проблема?

******************************************************
Всем бобра!
Кто сдавал в бумажном виде вы писали ФИО директора на третьей странице или нет?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 86    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048199999999998