Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нова звітна декларація чи ні?

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчора відправила декларацію по ПДВ і прийшло два зауваження - помилилась в ІПН контрагента відповідно в реєстрі і в додатку 5.Подзвонила в ДПІ і інспектор сказала нічого не робіть потім здайте уточнення.Але для чого, кажу, коли я зараз усе встигаю здати((((Тоді сказали подати можна новий звітний додаток 5, а саму декларацію і всі інші додатки не потрібно здавати новий звітний.Оскільки це все в межах одного дня.та і відправила (новий звітний дод.5)Підкажіть , я все правильно зробила чи ні?Чи потрібно було усю декларацію разом з усі додаткаит зробити новий звітний і перевідправити, будь ласка , відгукніться?А на рахунок реєстру - не передбачено ні нового звітного, ні уточненого, тому нічого не відправляю, лише у себе виправляю.Так?
ИМХО, нужно все сдавать, и деку, и все додатки.... везде проставить "нова звитна"...
реестр - не предусмотрено исправление

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Yulka у меня один раз было такое, ошиблась в ИНН, мой инспектор сказал, что нужно набрать заново и декларацию, и додаток5 но поставить пометку звітна нова. Набрала отослала пришла квитанция №2, что документ принят на районому ривни.


я думаю, нужно сдавать полностью комплект, слова инспектора не пришьешь
Це точно?А чому інспектор так сказала,і дзвонила в довідку так само сказали?Що робити?
І навіть якщо в межах одного дня, в мене різниця між звітним і новим звітним 30 хв?
главное, щоб нова звитна не пришла к ним раньше чем звитна
Quote
ЯНТА
главное, щоб нова звитна не пришла к ним раньше чем звитна
Ні не прийшла, все по порядку - звітна, тоді нова звітна.
Я і реєстр подавала "нова звітна" з виправленнями і всі додатки заново разом з декларацією все проходить
Подскажите и мне пожалуйста. В мае, апреле перепутали контрагента. Как теперь исправить эту ошибку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054600000000005