Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Списание топлива

Відправлено користувачем sashkaa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
А на сегодняшний день аренду от ФЛП надо заверять нотариально, если арендатор фирма не едином налоге???
підкажіть чи є типова форма акту по списанню палива чи можна розробити свою?
Підскажіть як списувати паливо на роботу крана-маніпулятора встановленого на автомобілі ЗІЛ 131 для перевезення лісопродукції


Quote
popchuk
Підскажіть як списувати паливо на роботу крана-маніпулятора встановленого на автомобілі ЗІЛ 131 для перевезення лісопродукції

В путевом листе автокрана есть списание по пробегу и списание по моточасам (это и есть работа манипулятора). Кстати в некоторых автомобилях на эту работу есть дополнительный спидометр.
Re: Списание топлива
Підскажіть будь ласка по темі....
На грузові автомобілі фірми я встановив газобалонне (ГБО) обладнання(офіційно!!!)....Обладнання (сертифіковане) встановлювала сертифікована станція,кошти за матеріали та роботу станції я офіційно перевів на ії банківський рахунок,за що отримав:
1- якісну роботу
2-акти виконаних робіт про встановлення ГБО на автомобілі
3- сертифікати
Але на фірмі мій бухгалтер з піною у роті і блаженними очами доказує мені що я не маю права експлуатувати автомобілі на ГБО поки не буде відмітки МРЕВ про встановлення ГБО у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу....
ЧОМУ????? ЩО Я ПОРУШИВ ?????

Переодладнання автомобіля ???? ТАК ВСТАНОВЛЮЄ СЕРТИФІКОВАНА СТАНЦІЯ !!!!!!! ОФІЦІЙНО!!!!!!!!!!!

І чи є на це (що без відмітки МРЕВ не можна експлуатувати автомобілі на ГБО ))якісь нормативні документи???

Дуже надіюсь на поміч форумчан...Наперід вдячний....

Якщо можна ссилки, № приказів,розпоряджень.....і т.д., і т.п.,.......
Quote
yrchyk
Підскажіть будь ласка по темі....
На грузові автомобілі фірми я встановив газобалонне (ГБО) обладнання(офіційно!!!)....Обладнання (сертифіковане) встановлювала сертифікована станція,кошти за матеріали та роботу станції я офіційно перевів на ії банківський рахунок,за що отримав:
1- якісну роботу
2-акти виконаних робіт про встановлення ГБО на автомобілі
3- сертифікати
Але на фірмі мій бухгалтер з піною у роті і блаженними очами доказує мені що я не маю права експлуатувати автомобілі на ГБО поки не буде відмітки МРЕВ про встановлення ГБО у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу....
ЧОМУ????? ЩО Я ПОРУШИВ ?????

Переодладнання автомобіля ???? ТАК ВСТАНОВЛЮЄ СЕРТИФІКОВАНА СТАНЦІЯ !!!!!!! ОФІЦІЙНО!!!!!!!!!!!

І чи є на це (що без відмітки МРЕВ не можна експлуатувати автомобілі на ГБО ))якісь нормативні документи???

Дуже надіюсь на поміч форумчан...Наперід вдячний....

Якщо можна ссилки, № приказів,розпоряджень.....і т.д., і т.п.,.......



тут бухфорум вообще-то...
гугглить пробовали?
[legalspace.org]

[vodila.dp.ua]

проверяйте актуальность нормативных актов

[mediaport.net.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Списание топлива
Так бух и не разрешает мне использовать автотранспорт на ГБО.....ссылаясь на какие то мифические нормативы,при чём не подтверждая их никакими нормативными актами....наверное выгоню буха, и спокойно начну работать.....
Re: Списание топлива
гуглил,ничего не нашёл.....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000295