Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

головний бухгалтер+касирconfused smiley

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! підкажіть будь-ласка як правильно все документами оформити:я головний бухгалтер і ми зареєстрували рро.у нас поки що немає касира,тобто за рро відповідаю я і операції теж роблю я.чи отрібні якісь накази на мене як на касира? і взагалі як краще поступити в такі ситуації.ми займаємось торгівлею.Дуже дякую за допомогу!
приказ на совмещение должностей с доплатой, типа главный бух. совмещает должность касира
з касиром ще має бути договір про мат. відпов-ть. але гол. бух. не може бути мат. відповідальною особою, наскільки я пам'ятаю.


головний бухгалтер не може бути директором
wind
Почему это главбух не может быть МОЛ-ом?
Я знаю фирмы, на которых (для экономии) главбух является еще и кассиром. Правда, незнаю, может это действительно запрещено и по документам там совсем другая история....
сорри, може. У разі якщо головн бухгалтер погодиться виконувати функції касира (звичайно, за наявності відповідного наказу керівника), з ним обов'язково має бути укладено договір про повну матеріальну відповідальність.
головний бухгалтер не є матеріально відповідальною особою у всіх випадках, крім виконання ним функцій касира, оскільки його посада не передбачає виконання робіт, безпосередньо пов'язаних зі зберіганням, обробленням, продажем (відпуском), перевезенням чи застосуванням у процесі виробництва переданих йому цінностей.

...............................................................................
ЖИЗНЬ ПРЕКРАСНА!
Дякую за допомогу!smiling smiley
а чи може бути сумісництво без доплати з/п?eye rolling smiley
Совместительство тоже должно оплачиваться.
чи може бути доплата наприклад 100 грн? і як це вплине на відрахування(ПДФО ) з з/п якщо оклад 1300 грн?
если вменить в обязанности, тогда доплаты может и не быть....
если есть доплата, все налоги и сборы с общего дохода.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ляля-Оля, где Ваша солидарность с коллегами smiling smiley
Что Вы советуете Илоне21 smiling smiley - повесить несколько обязанностей на бухгалтера, и не платить ему? smiling smiley
Ляля-Оля, где Ваша солидарность с коллегами
Что Вы советуете Илоне21 - повесить несколько обязанностей на бухгалтера, и не платить ему?
Відповісти Цитата

а якщо не платити офіційно?eye rolling smiley
В мене така ж проблема. Я зрозуміла, що якщо робити суміщення посад - доплата повинна бути. Так по правилах - ссмлку навести не зможу. Єдине що можна - це прописати в посадовій інструкції, що бухгалтер виконує обовязки касира на підприємстві. Тут і оклад змінювати не прийдеться. Договір про мат відповідальність - точно потрібно.
Якраз Ляля-Оля, мабуть це і мала на увазі.
дуже дякую усім!!!!smiling smiley
я тут сиділа і мріяла,і от результат моєї роботи якщо можна оцініть будь-ласка чи може бути такий наказ чи це вже я дуже замріялась.





НАКАЗ
 
22.08.2011                             м.                               № _______
 
Про виконання обов’язків

 
НАКАЗУЮ:
Покласти на ______________________, головного бухгалтера, тимчасове виконання обов’язків касира.
 
Підстава: Доповнення до посадової інструкції.
 
 
 
Директор ______________________________
 
З наказом ознайомлений _________________________
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033500000000003