Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

талони на ПММ

Відправлено користувачем інночка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
талони на ПММ
Підкажіть, будь-ласка!!! Купили по безналу талони на бензин та дизпаливо, використали їх на заправку автомобілів. Але виявилось, що водії загубили чеки по отоварюванню талонів. ПММ використали, а от чеків із заправки немає. Що роботи в такій ситуації? Як правильно списати використані бензин та дизпаливо? І які податкові наслідки?
Re: талони на ПММ
Нехай контрагент у якого ви купили ПММ надасть видаткову накладну. Паливо спишете по подорожніх листах.
Re: талони на ПММ
Наш контрагент дав видаткову накладну по якій я оприбуткувала паливо, наприклад Дт203 (талони) Кт 631 500 л.
Далі по факту використання талонів зробили проводки:
Дт 3721 (водій) Кт 203 (талони) по наказу на видачу талонів 400 л
Дт 203 (паливо) Кт 3721 (водій) по чеках із заправки (отоварювання талонів) 400 л
Дт 23, 92 Кт 203 (паливо) по подорожньому листу виходить 500 л

Отже, на 203 (талони) зависає 100 л, а на 203 (паливо) йде мінусом 100л.
Як правильно вчинити у такому випадку?


Re: талони на ПММ
Я б зробила так,
Оприбуткували по безготівці паливо: Дт 203 Кт 631
Видали під звіт: Дт 3721 Кт 203
Списали паливо: Дт 92 Кт 3721
Для чого паливо оприбутковувати 2 рази????
Re: талони на ПММ
В накладній вказано, що отримуємо бланки дозволу на паливо, тобто талони. Далі в чеках із заправки вказано дата коли заправилися, кількість палива і є інформація, що по талонам.
Якщо видати всі талони водію, то на 3721 зависне сума палива, що з ним тоді робити?
Re: талони на ПММ
Так ви ж не видали всі талони водіям. А тільки на 400 л. Тобто 100л. у вас у залишках на 203. І списуєте паливо лише по подорожніх листах, а не видаткових накладних від контрагента.
Re: талони на ПММ
Видали все, просто видачу в обліку показуємо по факту, на скільки відзвітувалися.
Re: талони на ПММ
Все правильно. За ним буде не відзвітоване паливо, за яке він відзвітується в наступному періоді.
Re: талони на ПММ
Ми купуємо паливо по безготівці. Я прибуткую по видатковій накладній на 203 рах. При внесенні в 1С у мене паливо деталізовано по працівниках.: тобто, 203 паливо Іванов, 203 паливо Сидоров., потім списую без 3721, 203-92. Коли формую оборотно-сальдову відомість по 203 рах., видно залишки: 100л. Іванов на 203.
Re: талони на ПММ
Дякую. Спробую перепровести.
Re: талони на ПММ
Просто, звоните в бухгалтерию фирмы(талоны) и мило просите продублировать чек. Нормальные бухгалтера продублируют. Я часто так делаю.
Re: талони на ПММ
Бухгалтерия находится в Киеве, а их заправки по всей Украине, и чеки, соответственно, с заправок разных городов Украины...
Re: талони на ПММ
Мы запрвляемся на WOGe, филлиал в Одессе, туда и звоню, и милая девочка Вероника мне их дуплирует... пока ещё
Re: талони на ПММ
Попробуем и мы позвонить smiling bouncing smiley
Спасибо всем!!!
Re: талони на ПММ
скажите, списание топлива осуществляется по путевым листам в независимости от того заправлялся водитель или нет? Например, он заправился на 20 л. и ему их хватило на 2 дня, т.е. только на одном путевом есть чек. Извените за глупый вопросconfused smiley
Re: талони на ПММ
Списание не завист от количества заправок. Списуете по путевым по факту использования топлива.
Re: талони на ПММ
А как же нормы?у меня такая ситуация,что не знаю как поступить-у меня есть накладная от поставщика на выдачу топлива.Но водители кое-как отдают путевые и они не так уж корректно заполнены,как положено.Я вот в таком замешательстве-как мне осуществить списание?Наших марок груз/авто по нормам нет и честно говоря мне никто и не хочет в этом помогать!
Re: талони на ПММ
А при чем тут вообще чеки, топливо списывается по путевым листам (по расходу топлива), а не по заправке автомобилей. За каждым водителем числится какое-то кол-во литров и списывается оно по расходу. Если, например, водителю дали на 100л талоны, заправил он 70л. а израсходовал 50л, это же не значит что за водителем теперь числится 30л - остаток будет 50л (20л в баке и 30л в талонах).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039899999999998