Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

включення від'ємного значення за 2010р. в декларацію за ІІ квартал 2011

Відправлено користувачем Віталіна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
Чи можна було включати в декларацію за ІІ квартал 2011р. від'ємне значення (збитки) за 2010р.?
сие вопрос загадочный...налоговики говорят, что нельзя...а независимые специалисты - что можно
на что налоговики ссылаются? - на роз'яснення з Єдиної бази податкових знань спираючись на п.3 підрозділу 4 Перехідних положень ПКУ, а де ж там написано, що від'ємне значення за 2010р. не можна включати????????? Проясніть?
01 серпня кажуть вийшло роз'яснення, а 03 серпня ми здаемо декларацію і її спокійно перевіряють і приймають, сьогодні звонять і кажуть, що ми попали в акцію. Що робити?


150.1. Якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками податкового року є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат першого календарного кварталу наступного податкового року

всё ж написано
но ведь дальше
Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від'ємного значення попереднього року у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

ну не согласная я с такой прямолинейной трактовкой. Как обычно, не сделали для переходного периода никаких уточнений. И на этом "играют".

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
правильно, никто и не спорит, но включить надо было в первом
дык, в первом и включили smiling smiley, а они потянулись дальше. Я правильно понимаю, Виталина?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
за 2й спрашивают, про убыток 10го годаsmiling smiley, а во 2й можно включить убыток 1го, об этом говорится в переходных положениях
В Єдиній базі под.знань - розділ 110.05 стаття 2755 - не включаються збитки 2010р.
В Віснику податкової служби № 30 відповідь Хоцянівської - не зазначено нічого за збитки 2010р.
???????????
Я особисто 30 червня подала коригуючі за 1 квартал 2011,
куди включила всі збитки які ховали в попередні роки,
бо виходили на нуль в попередніх звітах. І за другий
вже включила. Правда здавла прибуток вже електронкою.
Була 13 чи 14 в податковій, підписувала в інспектора
довідку по валюті, то вона мені сказала, що з декою
все гаразд. Проведена.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Чи хто-небудь уже отримав акт камеральної перевірки, в якому зняли збитки за 2010 рік. Які ваші дії? Як захищати свої права?
ми вже отримали акт камеральної перевірки вчора , і готуємо заперечення, збираємось використовувати такі аргументи :

Податок на прибуток не є новим податком. З 1 квітня змінена лише законодавча база відносно нарахування оподатковуваного прибутку та ставки податку на прибуток, але не змінено поняття податку на прибуток, який є загальнодержавним податком як у редакції ЗУ від 25.06.91 № 1251- XII, який діяв до 01.04.11 року (Стаття 14. «Загальнодержавні податки і збори (обов'язкові платежі).
·
Показник рядка 08 декларації за 1 квартал 2011 року – це і є показник об’єкту оподаткування 1-го кварталу 2011 року. При складанні за 1 квартал 2011 року від’ємне значення оподаткування (збитки) 2010 року були відображені по рядку декларації 04.9 у складі валових витрат та впливали на визначення об’єкту оподаткування за звітний період, який відображався по рядку 08 Декларації «Об’єкт оподаткування позитивний (+) від’ємний (-) (( +/-03-(+/-06)-07)» без розподілу загальної суми обєкту оподаткування на дві складові – «від’ємне значення (збиток) 2010 року і від’ємне значення (збиток 1 кварталу 2011 року.
·
Порядок обліку від’ємного значення оподаткування в результатах наступних податкових періодів визначається згідно з п.150.1 ПКУ та п. 3.підпункту 4 розділу ХХ Перехідні положення. Об’єкт оподаткування за підсумками 1 кварталу визначався в декларації, затвердженій наказом ДПАУ № 143 по рядку 08 «Об’єкт оподаткування позитивний (+) від’ємний (-) (( */-03-(+/-06)-07)».
Ми на акт перевірки про зняття збитків за 2010рік написали лист-заперечення, де вказали і про конфлікт інтересів. Прийшла відповідь з податкової, де переписаний текст з акту перевірки.Рішення-повідомлення в нас немає, так як немає штрафу.
Подскажите пожалуйста, где в законодательстве найти следующее: Від»ємне значення об»єкта оподаткування 2010 року, не погашене податковими зобов»язаннями протягом 2011 року не підлягає включенню до витрат першого звітного періоду 2012 року.
Я читала ПК и не могу там найти, может где в др месте.
Quote
lyolyka28
Подскажите пожалуйста, где в законодательстве найти следующее: Від»ємне значення об»єкта оподаткування 2010 року, не погашене податковими зобов»язаннями протягом 2011 року не підлягає включенню до витрат першого звітного періоду 2012 року.
Я читала ПК и не могу там найти, может где в др месте.

можете довго шукати і не знайти і все тому що такого немає

Я об этом статью написал еще 2 сентября, ссылка: [svetiteni.com.ua]
Захарченко дал на места четкое указание - снимать все убытки прошлых лет (письма от 08.09.2011 г. №828/3/15-1212, от 12.09.2011 р. № 10-2018/3582).
Лично я настроен не дарить налоговой убытки 2010 г. и, если надо, будем судиться.
Мы подали обжалование и присутствовали в налоговой на заседании по этому поводу, они талдычат, что мы растолковали по своему, они по своему, и что так как изменилась законодательная база с 01 апреля , то отрицательное значение надо было переносить только сугубо за 1 кв 2011, и по 100 они это повторяли. Короче каждый остался при своем мнении.
А ми ще хочемо написати лист, щоб ДПІ надали консультацію щодо конкретного нашого прикладу, а саме щось в такому плані : ми з 2007р. будуємо житловий будинок та накопичуємо витрати, які на 01.01.2011 перенеслися в декларацію за І квартал як збитки 2010року. За ІІ та ІІІ квартали у нас виникає прибуток у зв'язку зі здачею будинку та продажем квартир, чому ми не маємо права перекрити їх витратами (збитками) понесеними до 01.01.2011р. На нашу думку порушується податкова логіка, так як відсікаються понесені витрати на цей будинок. І т.д.
Ситуація у нас аналогічна.
Збитки маємо за 2009 рік, 2010 рік і 1 кв 2011р.
Податківці "заросили" нас на проведення камеральної перевірки декларації з податку на прибуток за 2 кв. 2011року, щодо правомірності відображення у 2 кв. 2011р. від"ємного значення об"єкта оподаткування окрім того, що виник за результатами діяльності у 1 Кв 2011р. (тобто без врахування рядка 04.9 декларації з ПнП за 1 квартал 2011 року.)
Спільної мови ми не знайшли.
у них навіть аргументів нема, але є вказівки...
Будуть писати акт... знімати збитки.
1) підкажіть, буд-ласка, як потрібно написати на акті, що ми маємо заперечення на акт перевірки (вже підготували)... і чи потрібно щось робити, до одержання рішення..
2) чи у декларацію за 3 квартал можна буде включити суму збиків, яка буде винесена на розгляд суду??? чи включення цих збитків не буде трактуватись під якимось новим "ДОСЛІВНИМ ТЛУМАЧЕННЯМ"
Ми написали на акті слідуюче: акт підписаний з запереченням № від такого то . Саме заперечення зареєстрували в канцелярії.
наше керівництво разом з юристами ще приймають рішення щодо судитися чи не судитися, чи все ж таки ну їх в баню і зняти ті витрати, так що я наразі і не знаю, будемо включати у 3 квартали чи ні.winking smiley
Подскажите, может кто знает, выписывают на меня протокол админ порушення ст. 150 перехидних положень. Декларация за 2 кв была не в мой период, не я ее сдавала, возможно ли, чтоб выписали на фирму или на руководителя?
Вот уроды! (крик души) Они так скоро придумают все затраты прошлых лет со знаком "+" в доход включить.

Жизнь - штука сложная. И непредсказуемая. Но все всегда к лучшему.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00074399999999997