Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

а шо ПН від постачальника може бути і факсовий варіант?confused smiley

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у мене закінчився перший місяць коли ми з пдв,хотілось позбирати док-ти від постач, бо не всі знають шо ми пдв-от і одні мене запитали може вам достатньо факсового варіанту.от в мене черговий сумнів,може чого знов недочитала? то має обов`язково бути з мокрою печаткою чи так ...
Звичайно всі документи повинні бути в оригіналі.
Tanyshka_Buh_D
В соответствии с ЗУ "Об электронном документообороте", документ может быть передан между контрагентами в електронном виде, подписанном ЭЦП. Так что не только с мокрой печатью...


Quote
ewro
Tanyshka_Buh_D
В соответствии с ЗУ "Об электронном документообороте", документ может быть передан между контрагентами в електронном виде, подписанном ЭЦП. Так что не только с мокрой печатью...

а як це робиться (може глупий вопрос,но для мене це нове)?
Это новинка для всех, и для меня в том числе.
На главном сайте Медка об этом написано, кстати он именно позиционируется как "Электронная система документооборота", пункт 5 внизу. В Инструкции по использованию об этом тоже пишется.
Да, насчет факса Tanyshka_Buh_D --- думаю, права.
Просто подчеркнул, что не обязательно документы должны быть "в оригинале".
дякую!smiling smiley все-таки думаю нехай дають оригінали, від гріха подальше
Quote
ilona21
у мене закінчився перший місяць коли ми з пдв,хотілось позбирати док-ти від постач, бо не всі знають шо ми пдв-от і одні мене запитали може вам достатньо факсового варіанту.от в мене черговий сумнів,може чого знов недочитала? то має обов`язково бути з мокрою печаткою чи так ...
Факсовый вариант наверное для того чтобы вы смогли сейчас провести у себя этот документ, а оригинал потом заберете или пришлют вам почтой.
ilona21, факсові документи в жодному випадку не підходять!!! вони лише тимчасові, як тут вже написали вони для їх проведення і поки не прийшли по пошті оригінали... якщо не буде оригіналів, то у Вас будуть знімати податковий кредит, аналогічно з прихідними накладними - знімуть витрати... це дуже серйозне порушення...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032299999999999