Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

В отчете по ЕСВ в ПФ куда относите совмесителей?

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В отчете по ЕСВ в ПФ (додаток 4 лист 1) куда относите совмесителей? Они вроде не должны попадать в чисельность штатных работников , но и рне являютя осгобами , которые выполняют работы за Договорами ДГПХ. Так куда их все таки относить, подскажите.? Всем заранее спасибо за ответы.
Ну чому ж не штатні?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну чому ж не штатні?!
Ну хотя бы потому , что в Инструкции по статистике об учетной численности работников предприятия в показатель "среднеучетная численность штатных работников учетного состава", совместители не входят ,и учитывается только один раз (по месту основной работы).


Почекайте, а як же тоді п. 2.6 інструкції зі статистики кількості працівників "Не включаються до облікової кількості штатних працівників такі категорії: прийняті, на роботу за сумісництвом з інших підприємств?
Quote
Шустрик
Ну чому ж не штатні?!
2.6. Не включаються до облікової кількості штатних
працівників такі категорії:
2.6.1 прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств.
Працівник, який отримує на одному підприємстві дві, півтори
ставки, тобто оформлений за сумісництвом на тому самому
підприємстві, де й основне місце роботи (внутрішнє сумісництво),
або менше однієї ставки, в обліковій кількості штатних працівників
враховується як одна фізична особа;
2.6.2 залучені до виконання робіт за цивільно-правовими
договорами (договорами підряду).

[news.dtkt.com.ua]
Итак ,куда вы все таки пишите совместителей в отчете.confused smiley
В таблиці 1 "середньооблікова чисельність штат. працівників за звітний період" я ставлю лише штатних (без сумісників). А ось "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді" -усіх - і сумісників, і ЦПХ і штатні.
Здравствуйте!Я извиняюсь, немножко не в тему, но такой же вопрос я задавала и налоговой по заполнению 1-ДФ.Может как-то поможет.Вот что они мне ответили:
"Працювало у штаті" - проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи. Облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи визначається відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 N 286, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за N 1442/11722 .
"Працювало за цивільно-правовими договорами" - кількість працівників за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.
Відповідно п. 2.1 Інструкції в облікову кількість штатних працівників включаються усі наймані працівники, які уклали письмово трудовий договір (контракт) і виконували постійну, тимчасову або сезонну роботу один день і більше, а також власники підприємства, якщо, крім доходу, вони отримували заробітну плату на цьому підприємстві, в т.ч. перебувають у відпустках для догляду за дитиною (пп. 2.5.9 Інструкції).
Не включаються до облікової кількості штатних працівників працівники, прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств (пп.2.6.1 п.2.6 ст.2 Інструкції), тобто зовнішні сумісники.
Враховуючи вищевикладене, оскільки у розрахунку за ф. №1ДФ не передбачена окрема графа «зовнішні сумісники», то кількість зовнішніх сумісників може включатися до кількості працівників за цивільно-правовими договорами та відображатись в графі «за цивільно-правовими договорами».
Quote
Практика
В таблиці 1 "середньооблікова чисельність штат. працівників за звітний період" я ставлю лише штатних (без сумісників). А ось "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді" -усіх - і сумісників, і ЦПХ і штатні.
А проблем с ПФ нет , отчет принимают?Наверное -это правильно. Просто в прошлом году когда я пыталась так делать -В ПФ говорили , что у них в программе предусмотрено , что Количество застрахованных должно обязательно равно количеству работников+ по ДГПХ.
Quote
Natalieod
Здравствуйте!Я извиняюсь, немножко не в тему, но такой же вопрос я задавала и налоговой по заполнению 1-ДФ.Может как-то поможет.Вот что они мне ответили:
"Працювало у штаті" - проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи. Облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи визначається відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 N 286, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за N 1442/11722 .
"Працювало за цивільно-правовими договорами" - кількість працівників за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.
Відповідно п. 2.1 Інструкції в облікову кількість штатних працівників включаються усі наймані працівники, які уклали письмово трудовий договір (контракт) і виконували постійну, тимчасову або сезонну роботу один день і більше, а також власники підприємства, якщо, крім доходу, вони отримували заробітну плату на цьому підприємстві, в т.ч. перебувають у відпустках для догляду за дитиною (пп. 2.5.9 Інструкції).
Не включаються до облікової кількості штатних працівників працівники, прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств (пп.2.6.1 п.2.6 ст.2 Інструкції), тобто зовнішні сумісники.
Враховуючи вищевикладене, оскільки у розрахунку за ф. №1ДФ не передбачена окрема графа «зовнішні сумісники», то кількість зовнішніх сумісників може включатися до кількості працівників за цивільно-правовими договорами та відображатись в графі «за цивільно-правовими договорами».

Вот консультация В дебет-кредит по этому же вопроосу. Ответ аналогичный [news.dtkt.com.ua]
Я могу сказать, что я консультировалась с инспектором в ПФ. Я сдаю отчет по электронке. Отчет принимают.
lm2010 [ Відповісти приватно ]
Re: В отчете по ЕСВ в ПФ куда относите совмесителей? нове
Вот консультация В дебет-кредит по этому же вопроосу. Ответ аналогичный [news.dtkt.com.ua]

Теперь понятно откуда налоговая берет ответы на свои вопросыsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000331