Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нема гол.буха - проблеми з ДПІ

Відправлено користувачем Mamochka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємтсво зареєструвалось платником ПДВ, в штаті лише директор. Тепер дзвінок з податкової, де звучить: "Приймайте в штат гол.бухгалтера, оскільки згідно наказу №475 ДСК (внутрішній!) підприємтсва, що попали до списку з великим ступенем ризику (ми в тому списку тому,що нове св-во ПДВ, тобто свіжі дані) повинні мати в штаті головного бухгалтера. Не приймете - будуть застосовуватись міри."

Завтра буду їхати до них. Проте, ще хтось мав таку розмову?
А вы кто? Директор? Я так думаю, они больше ни с кем разговаривать не будут
Директора я візьму з собою. Проте наскільки внутрішній наказ головнішим за закони?
Думають, що вони пуп землі?!


А какие меры? Не говорили? Мы тоже никак не могли вылезти из черного списка (операция Бюджет), т.к. на предприятии большие обороты, а в штате 1 человек. Хорошо, что знакомая инспектор предупредила, что собираются лишить св-ва НДС. Написали им письмо, типа мы такие хорошие, по НДС нагрузка 1%, по прибыли почти 1%, чем занимаемся, и т.д. и т.п. И в конце "в связи с вышеизложенным считаем, что нет оснований для аннулирования св-ва НДС". Прокатило. Свидетельство оставили, но из списка не убрали.
Quote
Mamochka
Директора я візьму з собою. Проте наскільки внутрішній наказ головнішим за закони?
Думають, що вони пуп землі?!
Отвечать на эти вопросы или не нужно? smiling smiley
Якщо у Вашого директора є диплом
з економічною освітою, то обов'язково
візьміть, буде допомогою. Бо директор
і сам може вести бухгалтерію. Нас
спасло. Така сама історія що і у Blick.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
нам св-во видали лише в серпні. Що серпень, що вересень - будуть деки з сумами на повернення. Директор каже, що сьогодні він нікуди не поїде. Я можу сказати, що підп-во лише зараз стало працювати, будь-кого з вулиці взяти не хочемо, а потрібного буха ще не знайшли (правда тут напевно потрібно подати в центр зайнятості звіт про наявність вакансії на гол.буха). В принципі я б не проти йти на бухгалтера, але наразі я поза законом - паспорт виробляю - старий здала, а нового ще немає.
А можна виступити з претензіями, щоб написали офіційне звернення до нас, що саме вони хочуть, і вимагати копію наказу.


p.s. в нас інспектора на взятці в 1000 грн. взяли!!! ))))))))))))))))
Ну подачу отчета в центр занятости они точно проверять не будут. Можете сказать, что подали. Официально они ничего Вам писать не будут. Что они напишут? Согласно нашему приказу у Вас должен быть главбух? На основании какого закона? Это как с налоговой нагрузкой. Никто ж не напишет, что не принимаем декларацию, т.к. низкая налоговая нагрузка. Потому что не законно. И не пишут, что декларации в бумажном виде не принимаются. Только говорят, прессуют на электронку переходить.
на нараді ставилось питання про анулювання в нас св-ва ПДВ, бо ми недобросовісні платники. Кажу, що ми за тим свідоцтвом ще не встигли нічого ні заробит, ні витратити. І плюс заяву на отримання св-ва ми не по власному бажанні писали, а тому що наші обороти вже по кодексу того зобов'язують.
Питання стоїть так - до 01,10,11 нема буха на фірмі - св-во анулюють!

МАРАЗМ!!!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045299999999998