Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відрядження

Відправлено користувачем Марша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відрядження
Я їду на семінар, раніше підтверджувала посвідчення про відрядження з відмітками на даний час воно втратило чиність. Отже, мені потрібно скласти наказ про відрядження і його використовувати при нарахувані добових?
Re: Відрядження
лучше сделать два приказа.
1) "Такого-то командировать.... и с хх.хх.2011 полагать выбывшим в командировку."
2) а когда вернется, "Такого-то .... полагать возвратившимся из командировки с хх.хх.2011".
Re: Відрядження
Quote
werty26
лучше сделать два приказа.
1) "Такого-то командировать.... и с хх.хх.2011 полагать выбывшим в командировку."
2) а когда вернется, "Такого-то .... полагать возвратившимся из командировки с хх.хх.2011".
ооо... вот такого не встречала.
ИМХО, легче утвердить внутреннюю форму командировочного удостоверения (можно взять и старый бланк). Или предоставлять Отчет о командировке руководителю, в котором указывать сроки пребывания в командировке.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Re: Відрядження
Quote
Ляля - Оля
Quote
werty26
лучше сделать два приказа.
1) "Такого-то командировать.... и с хх.хх.2011 полагать выбывшим в командировку."
2) а когда вернется, "Такого-то .... полагать возвратившимся из командировки с хх.хх.2011".
ооо... вот такого не встречала.

Социализм - это учёт. (с) В.И.Ленин smiling smiley
Re: Відрядження
Мне надо в расходы поставить командировочные с января 2011, командировочных удостов с отметками и печатями нет, если я поделаю приказы как было сказано выше , будет ли это основанием для отнесения командировочных на рассходы ? Спасибо.
Re: Відрядження
Думаю не вірно, оскільки посвідчення про відрядження на той час було чинним. Попросіть своїх партнерів щоб вам поставили відмітки і вислали поштою.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031800000000004