Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Наказ про зміну умов праці - розмір ЗП

Відправлено користувачем Askim_Elena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Н А К А З
30.06.2010 р. м. Київ №

Про зміну умов праці – розмір заробітної плати

У зв'язку з фінансовими труднощами ТОВ «...», та з метою запобігання скорочення чисельності та звільнення працівників компанії, було прийнято рішення про внесення змін у штатний розпис, що змін посадових окладів,-

Н А К А З У Ю:

1. Зменшити з 01 вересня 2011 року розміри посадових окладів усім працівникам ТОВ «...» до рівня мінімальної заробітної плати.
2. Розробити проект штатного розпису до 01 вересня 2011 р.
3. Повідомити працівників підприємства про зміну істотних умов праці, під підпис. Працівникам подати заяву про свою згоду чи відмову від роботи після запровадження зазначених змін.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Я так написала, це правильно? Я з датами заплуталась де які потрібно писати. Чи обов'язково повинні були працівники написати заяви про згоду чи відмову? чи достатньо тільки повідомити їх?
Про істотні зміни потрібно за два місяці повідомити.
Тоб-то до 30.06.2011 вони повинні бути ознайомлені
з новим штатним розписом.
В таких випадках робиться табличка до наказу
з місцем для відмітки про дату ознайомлення
кожного працівника і його підписом.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
меня только год в приказе смущает)
а два месяца выдержано, ухудшение же ж с сентября
дату обязательно с сотрудника!


Два місяці витримано, але проект штатного розпису до 01.09.2011?!
Тобто люди не знатимуть що їх чекає до 01.09.2011.
А рік то просто описка.tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой дату не додивилась, пробачте. Дякую.
А по поводу під підпис, так ми зробили додаток до наказу з таким текстом. Там все розписалися і поставили дату
П О П Е Р Е Д Ж Е Н Н Я

Товариство з обмеженою відповідальністю «...», що відповідно до ст. 32 КЗпП України попереджаємо Вас про зміну істотних умов праці з 01 вересня 2011 року, а саме зміна системи та розмірів оплати праці.
Цим адміністрація Товариства з обмеженою відповідальністю «...» повідомляє, що згідно з Наказом № від 30.06.2011 р. вводиться новий штатний розпис.
Згідно з новим штатним розписом посадовий оклад становить 986,00 грн. (дев’ятсот вісімдесят шість грн. 00 коп.) на місяць.

Чи обов'язково повинні були працівники написати заяви про згоду чи відмову? чи достатньо тільки повідомити їх?
А якщо працівник напише заяву что не заперечує потрібно за 2 місяці попереджувати?
Тільки на мою думку наказ з проектом потрібно переробити,
щось на кшалт:
2. Ознайомити працівників підприємства про зміну істотних умов праці та новою редакцією штатного розпису. Працівникам висловити свою згоду чи відмову від роботи після запровадження зазначених змін в письмовій формі.4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


І буде достатньо підпису. Заяву писатимуть лише не згодні.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В письмовій формі - це заявами?
Повідомлення не підходить?
А ще хотіла уточнити директор повинен підписуватись про ознайомлення і заяву писати?


А достатньо буде такої заяви?

Я (прізвище ім’я по-батькові) з новими умовами праці ознайомлений, та погоджуюсь на зменшення мого окладу.
люди должны быть ознакомлены под роспись с ухудшением их условий труда за 2 месяца до начала ухудшений. Заявления - к чему они вам так сдались? под приказом табличка с росписями и датой, а заявления ищи потом
Ну підпис під вашим попередженням теж
в письмовій формі. А от заяви писатимуть
тільки не згодні.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Допоможіть будь ласка, якщо співробітника взяли на роботу 04.07.2011 р. і в цей же день його ознайомили з наказом від 30.06.2011 р.
Чи буде помилкою з 01 вересня 2011 р. йому нараховувати зменшений оклад?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036399999999992