Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова накладна без коду УКТЗЕД

Відправлено користувачем Galya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Из всего, что там нашла самое близкое это "Електричні інтегровані схеми" . На мой взгляд это не совсем то( и даже можно сказать совсем не то). Но раз что-то писать надо будем писать такие коды...
Стаття 201. Податкова накладна

201.1. Платник податку зобов'язаний надати покупцю
(отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником
особою та скріплену печаткою податкову накладну ( z1401-10 ), у
якій зазначаються в окремих рядках, такі обов'язкові реквізити:


а який код писати,якщо з імпортного товару збирається окремий товар,то що вже рахувати ,що це товар українського виробництва?
Quote
GGG
а який код писати,якщо з імпортного товару збирається окремий товар,то що вже рахувати ,що це товар українського виробництва?

Ніякий, це вже український товар.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ihor07
Стаття 201. Податкова накладна

201.1. Платник податку зобов'язаний надати покупцю
(отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником
особою та скріплену печаткою податкову накладну ( z1401-10 ), у
якій зазначаються в окремих рядках, такі обов'язкові реквізити:

Так если вы в графе "наименование" пишете с новой строки (укр. - з нового рядка) код УКТ ЗЕД - вроде никакого противоречия нет. Вот если бы было написано "в окремому стовпчику" або " в окремій графі" - тогда можно было бы аргументировать непроставление этого злосчастного кода...
хто підскаже,якщо мені дали товар з кодом групи лише
напр.Компресор 84143081-назва групи Герметичні та напівгерметичні
1)підгрупа 8414308110-для цивільної авіації
2)підгрупа 8414308990-інші
То покупцю я також маю дати тільки код групи чи можу вказати,який конкретно це товар???
А вот если у меня товар на складе тоже лежит 3 года, наш он или импортный - понятия не имею, товар учитыватся по средневзвешенной цене. Вполне возможно что там половина украинского, половина импортного, и как быть? Что делать с кодами?
Анонімний користувач
Re: Податкова накладна без коду УКТЗЕД
Quote
ludoki
А вот если у меня товар на складе тоже лежит 3 года, наш он или импортный - понятия не имею, товар учитыватся по средневзвешенной цене. Вполне возможно что там половина украинского, половина импортного, и как быть? Что делать с кодами?

странная ситуация у вас на складе..
Quote
Afrika_2011
Quote
ludoki
А вот если у меня товар на складе тоже лежит 3 года, наш он или импортный - понятия не имею, товар учитыватся по средневзвешенной цене. Вполне возможно что там половина украинского, половина импортного, и как быть? Что делать с кодами?

странная ситуация у вас на складе..

Ничего страного нет: оди и тот же товар может быть как импортным, так и отечественого производства
Quote
gorpinko
Quote
Afrika_2011
Quote
ludoki
А вот если у меня товар на складе тоже лежит 3 года, наш он или импортный - понятия не имею, товар учитыватся по средневзвешенной цене. Вполне возможно что там половина украинского, половина импортного, и как быть? Что делать с кодами?

странная ситуация у вас на складе..

Ничего страного нет: оди и тот же товар может быть как импортным, так и отечественого производства

Вот, вот. Просто когда-то по документам нагребли товара у отечественных поставщиков (а где они его брали - не понятно, тем более что конторы были мутные), а теперь его по немногу реализуем, и что мне делать с кодами?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030999999999998