Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт про здійснені відрахування та виплати (аліменти)

Відправлено користувачем buhsuper 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Хтось уже подавав даний звіт?

ЗУ "Про виконавче провадження"

Стаття 69.

1. Підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи - підприємці здійснюють відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника і перераховують кошти стягувачу у строк, встановлений для здійснення зазначених виплат боржнику, а якщо такий строк не встановлено - до десятого числа кожного місяця, наступного за звітним. Такі підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи - підприємці кожні шість місяців надсилають державному виконавцю звіт про здійснені відрахування та виплати за формою, встановленою Міністерством юстиції України.

Зміни набрали чинності з березня 2011р.
спасибо за инфу, не знала
вот как нормальный бухгалтер может отследить, что нужно сдавать этот отчет??? ну кому взбредет в голову изучать этот закон??

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А форма есть? Или еще не придумали? Года 2 назад исполнительная служба присылала мне запрос об алиментах. Я им расписывала и текущие, и задолженность. А об отчете тоже ничего не знала. Спасибо.


Ухты, теперь предприятие и есть исполнительная служба, круто, А почему этот отчет не возложить на ФЛ(с которого удержали алименты). Что за фигня. И если уже подошли сроки сдачи, где искать эти формы?grinning smiley
НПК до ЗУ "Про виконавче провадження" - Глава 6

2. У разі припинення перерахування коштів стягувачу у зв'язку
із зміною боржником місця роботи, проживання, перебування чи
навчання або з інших причин підприємства, установи, організації,
фізичні особи, фізичні особи - підприємці не пізніш як у триденний
строк повідомляють державному виконавцю про причину припинення
виплат та зазначають нове місце роботи, проживання чи навчання
боржника, якщо воно відоме. Посадові особи, винні у ненаданні
таких відомостей без поважних причин, можуть бути притягнуті до
відповідальності, передбаченої законом.
А если у нас сотрудник добровольно написал заявление на отчисление алиментов, т.е. исполнительного листа не было, мне тоже надо отчитываться? Может это только тем, у кого алименты присужены судом?
Quote
Ляля - Оля
спасибо за инфу, не знала
вот как нормальный бухгалтер может отследить, что нужно сдавать этот отчет??? ну кому взбредет в голову изучать этот закон??

На мою думку такі вимоги повинні бути
в "рішенні" (чи як там називається документ),
що приходить з виконавчої служби.
А по "рішенням", що прийшли раніше березня
2011 виконавча служба повинна сама повідомити,
що, кому і коли подавать.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Век живи, век учись и дураком помрешь. Исполнительная служба ничего не присылала по данному вопросу и не звонила. Спасибо за нфу...А когда всетаки сроки сдачи этого отчета .В ЗУ обэтом ничего не сказано?
1. Розмір аліментів у разі їх стягнення у частці заробітку (доходу не може бути менше встановленого Сімейним кодексом України

а это какая сумма
у меня вопрос по алиментам: если алименты выплачиваются по заявлению работника ( исполнительный лист утерян), бухгалтерия кроме 1 ДФ, должна куда-то сообщать о выплате алиментов ( например в исполнительную службу)?
На наше підприємство прийшла постанова про стягнення в грудні 2015, вже з грудневої зарплати ми утримували суми у виконавчу службу...
в Інструкції вказано, що звіт треба подавати кожні шість місяців... але мене цікавить, від коли відраховувати цих шість місяців, це має бути грудень 2015 - травень 2016, чи 2 півріччя 2015 (липень 2015 - грудень 2015) ???
Там на постанові зазвичай пишуть телефони виконавців.
Я звонила і дізнавалась безпосередньо у них...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
у нас такий "виконавець" .... одним словом, не дає нормальних відповідей, вже спілкувалась з ним... по ідеї сам нічого толком не знає...
Я думаю коли йому знадобицця - він сам вас знайде)))
тоді і здасте...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик? знайти то знайде ))) але не хочеться платити штраф за невчасне подання звіту і т.д. і т.п. )))
Хто і за що вам його випише?!?!?! Це шо податкова декларація?!?!?!
Не переймайтесь ви так...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я как-то в первый раз пропустила это "6 месяцев". Сдала отчет,включив в него месяцев 9-10.И ничего,взяли.
А дальше,конечно,буду придерживаться правила)
Зрозуміло, мабуть, тоді теж до місяця травня забуду про цей звіт ))) Дякую smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000357