Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи маю право віднести до витрат

Відправлено користувачем Марша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, наше підприємство заплатило за надання певних послуг, для подальшого продажу - акт виконаних робіт закрили в червні 2011року. Потім в серпні ми продали їх і отримали дохід в серні 2011року. Я маю право відобразити в витратах(акт підписано червнем) в декларації на прибуток їх в 3 кварталі, оскільки дохід від визнався в серпні (згідно п. 138.4 ПКУ)?
да

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите а как теперь это отображается в 1С (как июньский акт попадает в расходы августа)


тут сложнее smiling smiley
как вариант, могу предложить только проведение документа августом....
ну или попробовать сначала отразить этот документ как без расходов в НУ, а потом ручными проводками поиграться и провести только в НУ сумму по акту....
какая 1С?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
1С7.7 В последнем обновление в актах сделали отклонения но по ним минусуется только по Н 903(это у меня так я покупные услуги сразу на себестоимость списываю) но в БУ на 903 все попадает, а не провести нельзя потому что НДС нужен в текущем месяце а как теперь перенести эти расходы в следующий квартал не знаю
не, по 7.7 не подскажу

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Я бы посоветовала оставлять эти затраты на 23 счете , а в августе списать на 903 ручной проводкой
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048999999999999