Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1ДФ. Налоговая считает, что даннные по выплатам частным предпринимателям должны вноситься в отчет.

Відправлено користувачем Хельга 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Я тоже всегда сдавала и оставляла пустым поле "Працювало за цивільно-правовими договорами". А вот сегодня такое "новшество" sad smiley
Quote
nlikh
Сегодня сдавала 1ДФ по ФОП. Наемных нет, только выплаты другим ФОП по коду 157. Инспектор сказала, что нужно при этом заполнять поле "Працювало за цивільно-правовими договорами". Т.е., если в квартале 2 выплаты ФОП, то и 2чел. ставится в этом поле. Разве они "працювали"? Кто как считает?

не правильно.
физ.лиц с кодом 157 в поле "Працювало за цивільно-правовими договорами" не должно быть.
они у Вас не работали, потому что они сами себя работой обеспечивают в качестве самозанятых лиц.
у мене інспектор вимагає відображення в полі "Працювало за цивільно-правовими договорами" зовнішніх сумісників


народ! так юрикам тоже обязательно отображать взаимоотношения с ФОП-ми????moody smiley
Quote
Marina D.
Quote
nlikh
Сегодня сдавала 1ДФ по ФОП. Наемных нет, только выплаты другим ФОП по коду 157. Инспектор сказала, что нужно при этом заполнять поле "Працювало за цивільно-правовими договорами". Т.е., если в квартале 2 выплаты ФОП, то и 2чел. ставится в этом поле. Разве они "працювали"? Кто как считает?

не правильно.
физ.лиц с кодом 157 в поле "Працювало за цивільно-правовими договорами" не должно быть.
они у Вас не работали, потому что они сами себя работой обеспечивают в качестве самозанятых лиц.

Спасибо, Мариночка. Тоже так думаю, теперь еще нужно, чтоб и инспектор так думал smiling smiley
а Вы ей подсуньте Инструкцию по численности работников. Что это за инопланетяне которые работают по ГПД на предприятии...
и инструкцию 1 ДФ таблицу кодов признака доходов. 157 - доход выплаченный самозанятым лицам.
Quote
nlikh
Сегодня сдавала 1ДФ по ФОП. Наемных нет, только выплаты другим ФОП по коду 157. Инспектор сказала, что нужно при этом заполнять поле "Працювало за цивільно-правовими договорами". Т.е., если в квартале 2 выплаты ФОП, то и 2чел. ставится в этом поле. Разве они "працювали"? Кто как считает?

Уважно читайте порядок заповнення податкового розрахунку:

3.1.6. "Працювало у штаті" - проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи. Облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи визначається відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 N 286, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за N 1442/11722.
3.1.7. "Працювало за цивільно-правовими договорами" - кількість працівників за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.

Реквізити, передбачені підпунктами 3.1.6 та 3.1.7 цього пункту, заповнюються тільки в разі наявності у юридичної особи чи у самозайнятої фізичної особи найманих працівників. Реквізити, передбачені підпунктами 3.1.6 та 3.1.7 цього пункту, заповнюються тільки для першої порції податкового розрахунку.

Про ніяких ФОПів по коду 157 тут мова не йде.
Я вчера сдавала 1дф указала предпринимателей с 157 кодом, так меня ошарашили, что если с выплат не удерживали налог, так и не надо было их туда писать, спросила на что ссылаетесь, толком ничего не ответили сказали к инспектору за ссылками на документ. Не знаю что пропустила я в этой жизниsmiling smiley мнения меняютя каждый день. Оно конечно и логично не указывать предпринимателей, но то кричат на каждом углу указывать, а теперь вот не указыватьsmiling smiley Может есть у кого то свежая информация по этому поводу. к инспектору не ходила все равно посла ла бы в консультационный , а у них не приемный день
Да ладно, що це за новизна така, все життя вказували, а тепер не вказувати, хай прямо "в табло" показують нормативку.
Здала 1ДФ за 2 квартал з 157 кодом, ніяких зауважень не було.
Копіювала парочку офіційних роз"яснень податкової на рахунок цього штрафу в 510 грн., суть в тому, що якщо помилки пов"язані з кодами, помилками, які не стосуються сум нарахувань податку і платежів, то такий штраф застосовуватись не буде, але при умові що ви подали уточнення, тобто самі виявили ці помилки.
Братцы, ну налоговая ж не истина в последней инстанции! Какого хрена мы долждны слушать налоговую, если есть порядок заполнения, и там черным по белому: "2.4. Налоговый расчет подается налоговыми агентами"
Кание бы, нахрен, налоговые агенты по отношению к ФЛП?
Завтра налоговая напишет, чтоб все бухи приехали на Банковую и повесились, так мы шо - развезем турусы на колесах за чей счет веревка?
14.1.180. податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб – юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента – юридичної особи, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений розділом IV цього Кодексу, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність податковим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому статтею 18 та розділом IV цього Кодексу;


поддерживаю однозначно!!!но спасть спокойно НЕ МОГУ!я как юрик арендую у физика офис,ничего за него не плачу. вот только многие бух-ра все же отображают в 1дф. я просто в замешательстве: не отображала все это..........и шо????
я вот тоже в раздумье: подавать уточненки или нет? Я даже повернуту поворотну допомогу засновнику не показала - видать надо confused smiley
В лом мне, если честно, всех ФОП набирать angry smiley
Quote
nlikh
Сегодня сдавала 1ДФ по ФОП. Наемных нет, только выплаты другим ФОП по коду 157. Инспектор сказала, что нужно при этом заполнять поле "Працювало за цивільно-правовими договорами". Т.е., если в квартале 2 выплаты ФОП, то и 2чел. ставится в этом поле. Разве они "працювали"? Кто как считает?

Я всегда заполняла в этом поле только выплаты с кодом 102.
Quote
Хельга
Тут недавно поднималась эта тема. Мнения разделились. Многие считают, что инфа по выплатам частным предпринимателям (на общей или единщикам) не должна вноситься в 1ДФ, т.к. для них предприятия не являются налоговым агентом.
А вот налоговая считает по=другому.


[chp.com.ua]

Лично я не вносила эти данные, слишком большой головняк. Теперь возникает вопрос: есть ли штрафы за это?

Ось свіже посилання на цю тему на сайті Дебет-Кредит: Форма 1-ДФ: дохід нарахований і виплачений підприємцям в різних кварталах.
не отображала все это..........и шо????

Тыкать мордой налоговикой в букву закона при проверке.
меня неделю назад налоговая оштрафовала за КАЖДЫЙ квартальный отчет,где не были отражены операции с ФОП,сумма была значительной...
то есть даже если Вы за фоп налог не платили и просто код 157 ставим оштрафовали???
Как я поняла, чтобы избежать штрафов (за неотображение кодов 153,157) надо подать уточненки? Или тут как какая налоговая попадется?
Подавать их "крайний срок" когда?
Допустим, нам пришло "письмо щастя" из налоговой и я их подам по электронке (до начала проверки) нормально будет?
Пока подавать "светиться" не хочу - авось чего поразъясняют ещё.
штраф у випадку уточнення 1-ДФ буде - Штрафи за уточнення 1-ДФ

Я орієнтуюсь лише на консультації, тому зараз притримуюсь позиції "тише воды ниже травы", не факт, що інспектор знайде помилку.
Колеги, хто здавав уточнення, як на практиці? Штрафи накладають відразу при уточненні?
Quote
Люша
зараз притримуюсь позиції "тише воды ниже травы"
аналогично smileys with beer
поэтому и не хочу "вдруг" ФЛПшников показывать - никогда не показывала. В принципе. Потому что я не их налоговый агент.
Как я поняла, минимум 510, максимум 1020 или за первый "ошибочный" квартал 510 и каждый следующий квартал по 1020?
Интересует цена вопроса.
С кодом 157 по ФОП понятно, нужно включать, а вот подскажите пожалуйста по коду 153 (Поворотна фин.помощь) если в одном отчетном периоде перечислили и вернули, то тоже нужно включать? Спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042199999999998