Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1C 8.2 рах 91 не попадає в Деку по прибутку?

Відправлено користувачем Musulmanka. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Після отаннього обновлення 1 с 8.2 рах. 91 не попадає в декларацію. Підкажіть, будь ласка, що робить?
ручками вписывать...
у меня себестоимость криво вносится, руками вношу

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Так прийдеться руками, але ж до обновлення все попадало.


Пересмотрите статьи затрат, что идут на этот счет. Может как раз в них не отражены строки Деклараций? У нас та же проблема.
Quote
anelena
Пересмотрите статьи затрат, что идут на этот счет. Может как раз в них не отражены строки Деклараций? У нас та же проблема.
согласна, на этом принципе заполняется дека... но тут же еще может быть программная ошибка... стоко их было с начала года....

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
anelena
Пересмотрите статьи затрат, что идут на этот счет. Может как раз в них не отражены строки Деклараций? У нас та же проблема.

Передивилась - всі статті вказані вірно. Крім того на рах. 91 з 1.08.11 не можу віднести оренду від СПД (негосподарська опер) програма пропонує інший рах. Віднесла цю оренду на 949 думаю, що не вірно.

Ляля - Оля має рацію,що це програмна помилка. Завтра буде спец із фірми. яка продала нам 1с 8. Потім напишу де була собака зарита..
а аренду в 1С действительно почему-то предлагают на 949... я отражаю на 92.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите, пожалуйста, я 91 с 01.07 закрывала сразу на 23. При заполнении приложений к декларации Додаток ЗВ нужно заполнять или только СВ???? Получается, если заполнять ЗВ и СВ будет задвоение. Или я чего-то недоганяю?
Quote
lesusha
Подскажите, пожалуйста, я 91 с 01.07 закрывала сразу на 23. При заполнении приложений к декларации Додаток ЗВ нужно заполнять или только СВ???? Получается, если заполнять ЗВ и СВ будет задвоение. Или я чего-то недоганяю?
Який у Вас вид діяльності? В оптовій торгівлі 05.1.7. СВ.
Quote
lesusha
Подскажите, пожалуйста, я 91 с 01.07 закрывала сразу на 23. При заполнении приложений к декларации Додаток ЗВ нужно заполнять или только СВ???? Получается, если заполнять ЗВ и СВ будет задвоение. Или я чего-то недоганяю?

ЗВ наростоющим итогом 2 кв. +07.2011, с 01.08.11 - сч. 91 затраты идут в СВ стр. 05.1.16 и к ней расшифровка - справка (см. приложение справка к декларации)..
=ЗВ наростоющим итогом 2 кв. +07.2011, с 01.08.11 - сч. 91 затраты идут в СВ стр. 05.1.16 и к ней расшифровка - справка (см. приложение справка к декларации)..=

У нас у ЗВ попадав 07.2011 , а 08 і 09 не попадали взагалі в Деку. Зараз рах. 91 в номенклатурі поміняли на 231 який закривається на 903 і все попадає в СВ р.05.1. 7. Відділить мухи окремо катлети окоремо не вдалось. Тому все разом.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037600000000002