Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Договір про матеріальну відповідальність директора

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи потрібно складати договір матеріальної відповідальності директора підприємства. Я багато цікавилась і читала, одні стверджують , що такового договору не укладають з директором, це лише на особисте бажання керівництва підприємства, інші ж стверджують, що при перевірці ДПС такий договір вимагає, і за його відсутність можливе накладення штрафу.

Буду вдячна за допомогу !
Обычно таких договоров с директором не заключают, потому как он и несет за все ответственность. О чем и прописано в учетной политике предприятия. Мне кажется что это лишнее.
Я так само вважаю, тому і ми і не укладали такого договору, але податківці лякають, у них жеж на все є відповідь.


Даже и не знаю, что Вам и сказать, я с такого рода вопросами при проверке не встречалась....не интересовались таким у нас. А то что налоговая найдет к чему придраться это факт, и причем до таких мелочей .....
У вас директор подписывает все документы, в том числе складкие на отпуск ?
Так , і в довіреностях він фігурує як підзвітна особа і документи всі (в т.ч. первинку)
Ну тогда у Вас ситуация, когда Ваш директор совмещает функции кладовщика, ко-там еще снабженца, кассира и.т.д

Вот в этой ситуации вы и заключаете с ним соответсвующие договора мат ответсвенности паралельно издав приказы на совщение всех должностей и приказ ,

что он у вам есть единственное должностное лицо с првамом подписания ВСЕХ первичных документов на поступления, прием, отпуск ТМЦ , ОС и прочее

Вообще это не верно в корне, за исключением случаев когда на прелпприятии числиться только один директор
Функции надо перераспредлять
ще бухгалтер підписує, і є інженер з комп"ютерних систем, я вважаю що легше на інженера оформити такий договір і виписувати на нього і первинку, і деякі доручення.
Просто договор оформить нельзя не имея на это законных оснований на инженера
Т.е. вы должны оформить совмещение профункций н-р кладовщика ,по кадрам, на инженера и только потом договор полной мат ответвенности, иначе у вас незаконный договор мат ответвенности

Посмортите в интернете и найдите перечь проффесиий с которыми разрешено заключение договор мат ответсвенности, оформите соответствующее совмещение и только потом договора мат отвественности
Quote
rainy_days
Я так само вважаю, тому і ми і не укладали такого договору, але податківці лякають, у них жеж на все є відповідь.

Так пусть они и ответят, на основании чего нужен такой договорsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001