Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Орицательный НДС

Відправлено користувачем Нагайна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Купили офис. НДС -кредит больше обязательств. Не хочется дразнить налоговиков "отрицательным" отчетом. Дайте совет - как прально поступить , чтоб и волки сыты и овцы целы? Спасибо!!!
Re: Орицательный НДС
Ставьте в 26 строку

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
А чому ви так боїтесь від"ємного значення? ми 3 роки маємо від"ємне, перевіряють і все повертають.


Valentyna, а що саме перевіряють? Тобто тільки документи стосовно цього придбання, чи повністю ведення обліку?
Перевіряють всі ПН за цей податковий період, реєстри, оплачений ПК за попередніі періоди. І для акту потрібна інформація заг про підприємство, власників, СК тощо,про залишки на субрахунках 2 класу і банківських рахунках. А взагалі, якщо хоче інспектор перевіряти глибше ведення БО, то ми відмовляємо.
Дякую! Але не хочеться зайвого спілкування з "ними" ... ((( Я думаю показувати ПДВ "до сплати", а потім зробити коригування. Та боюся в щось вляпатися, щоб зовсім кредит не прогавити потім...
якщо я Вас правильно зрозуміла, то у Вас тільки 1 податковий період, у якому від"ємне значення. тоді Ви ще не маєте права на бюджетне відшкодування. Тоді вся сума піде у 26 рядок, а в наступному місяці у Вас може і не бути вд"ємного значення. тоді й проблем буде менше. А якщо все ж буде від"ємне, але сума БВ менша 100 тис. грн, то гроші можуть повернути і без виїзної перевірки на підприємство.
Ще раз дякую! Спробую так і зробити (26 рядок). Покажу інспектору - що вона скаже...
Re: Орицательный НДС
конечно инспектор скажет чтобы убирали...надо стоять на своем
Re: Орицательный НДС
Подайте в электронном виде деку но конечно могут звонить и просить "до видома" и т.д. или не ставить пока, а поставить НК, когда будут доходы
два года подаю по электронке отрицательную деку, которая периодически "падает" в еще больший минус из-за покупки грузовых авто. И ниче. Глотают мовки и даже ни разу не проверяли

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Всем спасибо, что откликнулись!!! С информацией - оно как-то поспокойнее себя чуйствуешь!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036900000000001