Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Форма 20-ОПП-кто разобрался .подавать всем?

Відправлено користувачем cveta_2006 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 14    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314
подскажите пожалуйста! в 2011 подана форма 20-опп орендуется склад и офис. счас мы съехали от туда и должна подать эту форму с соответсвенными записями в 10-ти дневной срок. затем мы через месяц (условно) опять будем брать в оренду офис и снова подаем 20-опп? все верно?
Quote
sima77
подскажите пожалуйста! в 2011 подана форма 20-опп орендуется склад и офис. счас мы съехали от туда и должна подать эту форму с соответсвенными записями в 10-ти дневной срок. затем мы через месяц (условно) опять будем брать в оренду офис и снова подаем 20-опп? все верно?
да
Quote
Kisulya
Quote
sima77
подскажите пожалуйста! в 2011 подана форма 20-опп орендуется склад и офис. счас мы съехали от туда и должна подать эту форму с соответсвенными записями в 10-ти дневной срок. затем мы через месяц (условно) опять будем брать в оренду офис и снова подаем 20-опп? все верно?
да
спасибо за ответ в праздничный вечер)))))


тааак,села заполнять возник вопрос: офис и склад больше не арендуем, код ознаки ставим 4 змина стану,верно? в стан пишим не експлуатуеться чи повернутий власнику чи шо? и следом добавляем новый офис и склад код ознаки 3 и стан експлуатуеться? правильно мыслю?
если у вас одна налоговая, то все в одной делаете 20-опп, а если разные, то там снимаем, а там добавляем.
как правильно показать арендованные производственные площади?
мы созданы в августе и договор аренды оформлен тогда-же, но 20-ОПП я не подала думая что орендованное не показывается.

Как заполнить сейчас и могут ли оштрафовать?
Подскаждите пожалуйста, предприятие ни чего не арендует и не чего не производит, а так купил-продал, нужно ли ему подавать 20-ОПП?
Подскаждите пожалуйста, предприятие ни чего не арендует и не чего не производит, а так купил-продал, нужно ли ему подавать 20-ОПП?
Підкажіть, будь-ласка.
Ми юридична фірма відкрились в 2011р. Відразу взяли в оренду і склад і офіс, не за місцем реєстрації, але 20-ОПП не подавали. Тепер ми переїзджаємо в новий склад і офіс вже принаймі в районі податкової реєстрації (в угоді мова йде тільки про складське приміщення, але будемо відгороджувати робити як окрему кімнатку на цьому ж складі і офіс), орендуємо його в фіз.особи.
Що мені показувати в 20-ОПП, що це первинне подання інформації, чи зміна відомостей? Але чи тоді не виникне проблем, що попередній раз не подали? І чи подавати з ознакою тільки складу, чи і офісу якщо його ще реально немає?
Поможіть розібратись, а то багато інформації, а я щось не можу ні на чому зупинитись.confused smiley
Дякую.
Не важливо де ви орендуєте, чи за місцем основної реєстрації чи ні 20-ОПП треба було подавати. Це раз.
Тепер з питанням, новий склад на території підпорядкування тієї самої податкової що і попередній?
Ні новий склад на території тієї податкової, де ми зареєстровані. Попередній склад був за іншою адресою і належав зовсім іншому району податковій.
Тоді подати з кодом 2 "Надання інформації про новий об'єкт оподаткування". Думаю офіс зразу потрібно вписати, поки буде перегороджуватись офіс же буде все рівно існувати, а так як такі перегородки ви не реєструватимете в БТІ (чи як там зараз це називається), то підстав потім подавати вже не буде.
Quote
rs_2012
Тоді подати з кодом 2 "Надання інформації про новий об'єкт оподаткування". Думаю офіс зразу потрібно вписати, поки буде перегороджуватись офіс же буде все рівно існувати, а так як такі перегородки ви не реєструватимете в БТІ (чи як там зараз це називається), то підстав потім подавати вже не буде.

Дуже дякую за допомогу.smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 14    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999999