Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Форма 20-ОПП-кто разобрался .подавать всем?

Відправлено користувачем cveta_2006 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 14    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Подскажите пожалуйста .кто разобрался форма 20-ОПП подается всеми или нет ? нашла информацию тут .но к сожалению инфа платная.[buhgalter.com.ua]
Тоже заинтриговал этот вопрос... Кто разобрался, что же подразумевается под "объектом налогообложения" в данном случае??? И кому всё таки нужно подавать этот отчёт?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!


Quote
martin56
Попробуйте почитать здесь [buhgalter.com.ua]


хотелось бы .но статья то в платном доступе!
Quote
morozea
Тоже заинтриговал этот вопрос... Кто разобрался, что же подразумевается под "объектом налогообложения" в данном случае??? И кому всё таки нужно подавать этот отчёт?
http://artemrada.gov.ua/ru/articles/1379 Здесь напечатана база объектов с кодами.

Дурдом .thumbs down
почему так сложно все или я просто тупею! фирма зарегистрирована в 2009 г.арендует помещение. в течении года покупали компьютеры .принтер .нужна такая форма или нет? ну кто продвинутые подскажите очень прошу!!!!
Quote
cveta_2006
почему так сложно все или я просто тупею! фирма зарегистрирована в 2009 г.арендует помещение. в течении года покупали компьютеры .принтер .нужна такая форма или нет? ну кто продвинутые подскажите очень прошу!!!!
Глянула, что по ссылкам. Не поняла возможную взаимосвязь между покупкой компа и 20-ОПП confused smiley
Форма № 20-ОПП была введена с 14.01.2011 г. О том, что с этой даты предприниматели обязаны подавать ее в налоговую, речь идет в Порядке № 979 справка 1.

Насколько я понимаю, речь идет только о предпринимателях.
Quote
anelena
Форма № 20-ОПП была введена с 14.01.2011 г. О том, что с этой даты предприниматели обязаны подавать ее в налоговую, речь идет в Порядке № 979 справка 1.

Насколько я понимаю, речь идет только о предпринимателях.

Насколько я поняла речь идет и об ЧП и Юриках. Если посмотреть шапку бланка ЗАПОЛНЯЮТ ВСЕА что будет , если не сдать это Уведомление Формы №20-ОПП? Это же не отчет , а Повідомлення.?
Получается, если фирма зпрегистрирована в городе ААА, а имеет, например магазин (склад, киоск и т.д.), в городе ВВВ, то она (фирма) должна стать в ГНИ города ВВВ на учет по "неосновному місцю обліку"
вот что нарыла в Лиге (Судя по всему сдавать эту форму нужно всем, поправте меня если я не права)

1. Питання:

Чи повинен платник податку надавати повідомлення за ф. N 20-ОПП про об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, які були зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 року?

Відповідь:

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в органах ДПС за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку). Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом ПКУ.

Платник податків зобов'язаний стати на облік у відповідних органах державної податкової служби за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів у порядку, встановленому центральним органом державної податкової служби. Порядок обліку об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням, визначений в р. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 N 979, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.12.2010 р. за N 1439/18734 (далі - Порядок N 979). Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (об'єкт оподаткування), подається до органу державної податкової служби за місцезнаходженням такого об'єкта за ф. N 20-ОПП.

Таким чином, платник податків, починаючи з 01.01.2011 - дня набрання чинності ПКУ, зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, в тому числі, які створені чи відкриті до 2011 року, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку).

2. Питання:

Яка відповідальність передбачена за неподання повідомлення за ф. N 20-ОПП про об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, які були зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 року?

Відповідь:

На підставі п. 63.3 ст. 63 р. II Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), платник податків, починаючи з 01.01.2011 - дня набрання чинності ПКУ, зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, в тому числі, які створені чи відкриті до 2011 року, органи ДПС за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку) шляхом подання повідомлення за ф. N 20-ОПП відповідно до Порядку обліку об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням, визначений в р. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 N 979, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.12.2010 р. за N 1439/18734.

Згідно із п. 117.1 ст. 117 р. II ПКУ неподання у строки та у випадках, передбачених ПКУ, заяв або документів для взяття на облік у відповідному органі ДПС, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, подання з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку та/або складення податкової звітності, відповідно до вимог встановлених ПКУ, - тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 170 гривень, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, - 510 гривень.

У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 340 гривень, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, - 1020 гривень.
http://www.youtube.com/watch?v=gte58S0BBWw Видио с консультацией налоговиков. Но так все в общем и ничего конкретного.
Вчера была в своей налоговой, заходила в отдел который работает со справками ОПП
Начальница примерно сказала так: подаете 20-ОПП если у вас есть объекты, которые находятся или работают в райне отличном от района вашей регистрации.
Т.е если я поняла верно,у нас главный магазин в одном городе и ещё 4 точки в разных сёлах,то до нового года мне нужно сдать 4 формы 20 ОПП в налоговую в этих сёлах??????????????

помещения под магазины мы орендуем..
Тоже интересует этот вопрос - регистрация и главный магазин в городе А, в городе Б арендуем склад. Мы должны подать форму 20 опп в налоговую города Б?
Если Вы платите подоходный налог с зарплаты сотрудников структурного подразделения в региональную налоговую, то надо подавать.
По крайней мере, я так поняла и моя налоговая подтвердила.
очередной "дурдом" - сами чет придумали, сами же и не могут четко сказать кому, куда их подавать, как заполнять эти все формы. Они живут по принципу - иди туда - не знаю куда, и принеси то - не знаю что, а то потом буш платить штраф и посадят тебя в тюрьму за бумажку, как злостного отмывателя денег
Я в шоке!!!Мы платим подоходный налог с зарплаты сотрудников в те налоговые сёл в которых эти точки,и вообще замечательно,только в сёлах в налоговых меня ещё не ...ли...бред какой-то...и где взять эту форму???
Quote
Ninok
Я в шоке!!!Мы платим подоходный налог с зарплаты сотрудников в те налоговые сёл в которых эти точки,и вообще замечательно,только в сёлах в налоговых меня ещё не ...ли...бред какой-то...и где взять эту форму???
22.12.2010 
м. Київ 
N 979 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 грудня 2010 р. за N 1439/18734

Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України
У нас вообще нет никаких объектов в других населенных пунктах, юр. адрес на дом. адресе учредителя, деятельность - в приобретенном помещении, на днях получала св-во плат. НДС, так меня под роспись!!! уведомили о необходимости подать эту форму, и настоятельно рекомендовали не тянуть, т.к. могут лишить св-ва плат НДС (даже без предупреждения)
Quote
sldaemon
У нас вообще нет никаких объектов в других населенных пунктах, юр. адрес на дом. адресе учредителя, деятельность - в приобретенном помещении, на днях получала св-во плат. НДС, так меня под роспись!!! уведомили о необходимости подать эту форму, и настоятельно рекомендовали не тянуть, т.к. могут лишить св-ва плат НДС (даже без предупреждения)

Зашибись!!!!Т.е. я подаю 20-ОПП на каждую точку и гл.магазин,в налоговіе по месту нахождения точек,и что дальше???Они начисляют какие-то налоги??
Quote
Ninok
Quote
sldaemon
У нас вообще нет никаких объектов в других населенных пунктах, юр. адрес на дом. адресе учредителя, деятельность - в приобретенном помещении, на днях получала св-во плат. НДС, так меня под роспись!!! уведомили о необходимости подать эту форму, и настоятельно рекомендовали не тянуть, т.к. могут лишить св-ва плат НДС (даже без предупреждения)

Зашибись!!!!Т.е. я подаю 20-ОПП на каждую точку и гл.магазин,в налоговіе по месту нахождения точек,и что дальше???Они начисляют какие-то налоги??

Как я поняла, вообще нужно стать на учет в тех налоговых "не по основному месту регистрации"
Quote
sldaemon

Как я поняла, вообще нужно стать на учет в тех налоговых "не по основному месту регистрации"
Такой вывод сделала отсюда
...Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в органах ДПС за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку). Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом ПКУ.
в те налоговые я плачу ПДФО с работников которые работают на тех точках,и + за патент каждый месяц,что им ещё надо????????????????открыла форму 20-ОПП и что???указать,что в каждой точке у нас есть по 1 кас.аппарату и на каждую точку есть патент на деятельность??и занести им эту бумажку,бред,а потом что??? я конечно не опытный бухгалтер,работаю только 2 месяца,но мне уже слишком весело.......
Quote
Ninok
в те налоговые я плачу ПДФО с работников которые работают на тех точках,и + за патент каждый месяц,что им ещё надо????????????????открыла форму 20-ОПП и что???указать,что в каждой точке у нас есть по 1 кас.аппарату и на каждую точку есть патент на деятельность??и занести им эту бумажку,бред,а потом что??? я конечно не опытный бухгалтер,работаю только 2 месяца,но мне уже слишком весело.......
Повезло Вам с периодом выбора профессии. smiling smiley После всех нововведений серьезно подумываю сменить род деятельности.
А хто небуть читав рекомендований довідник типів обєктів оподаткування.... так там в переліку є каса підприємства, бухгалтерія, кіоск. кафе, магазин, ітд от я і задумалась що це таке і що воно їм дає .
в мене таком неосновне місце обліку відміне від основного , так що тепер за основним і за неосновним подавати цю форму
А по ФОП обік за місцем прописки , а за місцем здійснення діяльності взагалі на облік ніхто не ставав і що тепер ... не зрозуміла суть цієї форми
у меня от этого вообще крыша едет.ничего не понимаю .у меня один офис арендованный с 2010г.юр.адрес не совпадает с фактическим .и что теперь делать? самим засветится ?а может это нужно было раньше сделать и еще какие то отчеты сдавать по неосновному месту учета ?
вот с форума бухгалтер 911.
Сегодня была в ГНИ на семинаре. По 20-ОПП сказали, если появляются новые филиал, магазин и т.д. или если зарегистрированны по одному адрессу, а фактически по другому, то в течении 10 дней здается им эта форма.

Скажите пожалуйста кто-нибудь у кого фактический адрес не совпадает с юр.адресом (у кого только офис).регистрировался по неосновному месту учета и будефте ли здавать эту 20-ОПП?
Quote
cveta_2006
у меня от этого вообще крыша едет.ничего не понимаю .у меня один офис арендованный с 2010г.юр.адрес не совпадает с фактическим .и что теперь делать?

Скажите пожалуйста кто-нибудь у кого фактический адрес не совпадает с юр.адресом (у кого только офис).регистрировался по неосновному месту учета и будефте ли здавать эту 20-ОПП?

А что уже есть какие то изменения в Законе, что кроме юридического можно писать еще и фактический?Было очень строго по этому вопросу. Предприятие (офис ) должно находиться по юридическому адресу и точка.Письма (заказные) посланные с ГНИ по юридическому адресу и возращенные с пометкой почты адресат по данному адресу не находится ,дает основания ГНИ инициировать закрытие предприятия.

т.е. а вот вам на блюдечке отчет формы 20- ОПП, где мы сообщаем , что не находимся по юр адресу. А когда граничный срок сдачи этого отчета кто знает?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 14    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040200000000001