Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

запізнілі ПН , дека

Відправлено користувачем 25020 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
запізнілі ПН , дека
Тема давно не нова, але все- таки я включила через р. 10.1 декі вересня ПН серпня і березня. Телефонує інспектор (з явним бажанням зняти суму податкового кредиту) цікавиться документарним підтвердженням. За серпень у мене є, а от березень - відсутні. Податкове навантаження по ПДВ доволі суттєве більше 10 % , дарувати ці суми не збираюсь.
Перевірки, ясна справа, мені не хочеться от і думаю як краще зробити:
1) проігнорувати дзвінок.
2) подати уточнення до березня (включити ПН) та уточнення вересня з нарахуванням штрафу - 3%.

Як на Вашу думку, що більш безпечно та правильно.
Re: запізнілі ПН , дека
Показать инспектору налогвую накладную, реестр НН (где стоит дата получения и дата выписки НН) и сказать, что полученная налоговая зарегистрирована в журнале входящей корреспонденции в дату получения.
Re: запізнілі ПН , дека
Tanya дякую .
В мене за березень і вересень є ще не включені податкові накладні (послуги звязку - форма не відповідає затвердженій).
Можливо , мені все-таки краще подати уточнення і вже з включенням цих накладних. Але в самому реєстрі по послугам звязку вказати не податкова накладна, а рахунок за звязок. Нарахований штраф по уточненій за вересень буде досить малим.


Re: запізнілі ПН , дека
Я бы звонок проигнорировала. Вернее попросила бы прислать официальный запрос. А так на основании чего им что-то нести? Если нести, то нужно с письмом. А в письме на что ссылаться? На звонок инспектора?
Re: запізнілі ПН , дека
А які мінуси уточнюючої ?
Re: запізнілі ПН , дека
Quote
25020
А які мінуси уточнюючої ?

Заплатити податок до подачі уточнюючого.
Re: запізнілі ПН , дека
Меня удивляет вся эта суета, ведь раньше в Законе об НДС было разрешение включать опоздавшие НН
,а НКУ просто есть право включать без слова " опоздавшие" : Какие хотите такие и включаете 365 дней
Вас берут на пушку, а вдруг согласитесь платить штраф
Re: запізнілі ПН , дека
Суета суетой, но раньше была другая ситуация. Помните ,когда выключали с НК накладные с названием ТОВ,а нужно писать Товариство з обмеженою в..... . И попадались компании под шумок
А теперь вот с запоздалыми НН.
Я лично буду делать уточненки.
ludade [ Відповісти приватно ]
Re: запізнілі ПН , дека нове 19 листопада, 2011 16:10
Меня удивляет вся эта суета, ведь раньше в Законе об НДС было разрешение включать опоздавшие НН
,а НКУ просто есть право включать без слова " опоздавшие" : Какие хотите такие и включаете 365 дней
Вас берут на пушку, а вдруг согласитесь платить штраф

Согласна 100%
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054899999999991