Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарплата до виплати в 1С 8

Відправлено користувачем Steewen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Зарплата до виплати в 1С 8
Допоможіть розібратись як заповнити документ зарплата до виплати, бо щочь у мене нічого автоматично не підтягує
Ну люди, що ні в кого 1с 8 немає, я через цей документ не можу банк провести (виплата з/п) sad smiley
В открытом документе "Зарплата до виплати" выставляете месяц и ниже под месяцем - вид выплаты: аванс (по предварительному расчету)или "очередная выплата".
А потом вверху - нажимаете "заповнити" и выбираете тут же "за характером виплати".


У мене не запонюються суми а тільки прізвища працівників
а якщо я виставляю аванс (по предварительному расчету) а не просто аванс вибиває помилку "Не виявлені дані для запису в табличну частину документа"
а начисление вы сделали? Зарплата к выплате должна быть быть позже чем начиление. Посмотрите время
Неа... А де в документі нарахування зарплати виставляється період розрахунку (наприклад у мене за розрахунок за 01.10 по 17.10)
А ... у мене проведене нарахування за цілий місяць вже
Если у вас за октябрь выбираете месяц начисления октябрь , но я думаю нужно комп перевести на октябрь и ставите дату 17.10 и оно выдаст за пол месяца
тогда зачем вам за половину???
отмените проведение все з\пл, установите на комп. 15.10. и сделайте аванс, а потом переделайте з/пл. По другому программа не пустит. сама в том месяце мучиласьangry smiley
Сам факт що мені зарплату не потрібно нараховувати, мені треба її заплатити (у мене виникають проблеми з документом зарплата до виплати)
за какой месяц. Программа так устроена что сначала начисляем аванс затем его выплачиваем потом начисляем з/пл потом ее выплачиваем ...
я дивився як за попередні місяці виплачували, так там нарахувань не було, тільк цей докумен до виплати і все (з/п у нас інша компанія нараховує)
тогда не подскажу.. Может вручную нужно вводить??? У меня я сама все насчитываю..
як порахувати зарплату за суміщення посад оклад 1073 грн., доплата за суміщення посад 50%, ранг 70 грн, 15% вислуга і премія 50%
Подскажите что какие распечатки надо подкладывать под зарплату.
Типова форма N П-6
Типова форма N П-7
Табель
Может еще что то?

P.S. Простите глупый вопрос, просто раньше никогда не занималась зарплатой.
Я табеля подшиваю в отдельную папку. А на зарплату сделала свою табличку в Экселе (расчетную ведомость), так как в 1С8 меня ни один приведенный там вариант не устроил.
А по законодательству?
Я тоже сделала табличку в экселе, но правильно ли это?
Я выбираю "вид выплаты" просто "аванс" без предварит. начислений. У док. "Платеж. ведомость" есть функция "Рассчитать". Только предварительно надо, чтобы были заполнены все нужные справочники (параметры выплаты зарплаты, суммы авансов сотрудников, карточные счета сотрудников).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038099999999999