Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

БУ выбытия ОС "по-новому"

Відправлено користувачем Евгений С 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Товарищи ... согласоно приказа Минфина №353 от 5 марта сего года "Про внесение изменений ..в БУ.."
Выбытие ОС :
Дт 13 Кт 10 списан износ
Дт 286 Кт 10 остаточноая ст-ть переведена в ст-ть групп выбытия для перепродажи
Дт 943 Кт 286 Списана ст-ть необоротн активов и средств выбятия для перепродажи
Дт 680 Кт71 доход от реализации

Я так все понял? А какие-нить доки ,кроме как по ОС нужны? Может как-то надо переподить в состав товаров же ...
Выбытие - продажа в смысле )
и все же, как правильно отразить реализацию ОС 2 группы например, при этом мы на 6% ЕН, то есть с НДС


Ну я думаю НДС на доход от реализации ... и ваши 6% на поступления на счет ..я так понимаю
Ledi Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> и все же, как правильно отразить реализацию ОС 2
> группы например, при этом мы на 6% ЕН, то есть с
> НДС


А для чого вам відображати реалізацію ОС2, коли у вас амортизація і облік основних засобів тільки у бухгалтерськму обліку? Визначення балансової вартості групи для податкового обліку не треба проводити. У вас не повинно бути податкового обліку. А під 6% підпадає різниця між сумою від реалізації цих фондів, одержаної на р/р, та залишковою вартістю на момент продажу - це з Указу п. 1, останній абзац.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025900000000001