Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Поворотна фін допомога від засновника

Відправлено користувачем sunset_sun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
правильно. Ознака доходу 153.
Подскажите, если учредитель (физ. лицо) хочет внести на счет предприятия фин. помощь обязательно должен быть договор или достаточно будет протокола учредителей?
ДОГОВІР ПОЗИКИ

м.______ __________ 2013 р.

Фізична особа ___(далі — Позикодавець), дата народження — ___, паспорт серія _____№____, виданий ______________________. ____р., яка зареєстрована за адресою: ____________, ідентифікаційний номер ___________, з однієї сторони, та Приватне мале підприємство _____________ (далі — Позичальник), в особі директора ___________, що діє на підставі статуту, з іншої сторони, уклали цей договір позики (далі — Договір) про таке.

1. Предмет Договору

1.1. За цим Договором Позикодавець передає у власність Позичальника грошові кошти в розмірі, що обумовлені цим Договором, а Позичальник зобов'язується повернути таку саму суму грошових коштів у по¬рядку та на умовах, визначених цим Договором.
1.2. Грошовими коштами за цим Договором є національна українська валюта — гривня.

2. Розмір позики

2.1. Розмір позики за цим Договором становить ________ (_________ тисяч) гривень.
2.2. Цей Договір позики є безпроцентним.

3. Порядок надання позики

3.1. Позикодавець надає позику після підписання цього Договору та протягом терміну його дії.
3.2. Позика надається в готівковій формі з оформленням прибуткового касового ордера або шляхом перерахування або внесення відповідних грошових коштів на поточний рахунок Позичальника.
3.3. Позика вважається наданою Позикодавцем Позичальнику з моменту передачі грошей (частково або в повному обсязі), що підтвер¬джує оформлений належним чином приходний касовий ордер або квитанція про внесення коштів на поточний рахунок Позичальника.

4. Строк надання позики

4.1. Строк надання позики Позичальнику становить 365 днів з моменту надання позики та оформлення в порядку, передбаченому п. 3.3 цього Договору.
4.2. Остаточною датою повернення позики є _____________ 2014 року.

5. Порядок повернення позики

5.1. Позика повертається в готівковій формі з оформленням видаткового касового ордера або шляхом перерахування відповідних грошових коштів на поточний рахунок Позикодавця.
5.2. Позика вважається поверненою в момент фактичної передачі Позичальником Позикодавцеві суми позики, визначеної в п. 2.1 цього Договору, що підтверджує оформлений належним чином прибутковий ка¬совий ордер або зарахування грошової суми, що позичалася, на поточний рахунок Позикодавця.

6. Умови про забезпечення повернення позики

6.1. Способом забезпечення виконання зобов'язань Позичальника за цим Договором є неустойка.
6.2. При порушенні Позичальником строку повернення позики (п. 4.2 Договору) він повинен сплатити Позикодавцю пеню в розмірі 0,01% від розміру позики за кожен день прострочення повернення позики.


7. Вирішення спорів

7.1. Усі спори Сторін за цим Договором, по яких не досягнуто згоди, вирішуються відповідно до законодавства України.

8. Строк дії Договору

8.1. Цей Договір підписується вповноваженим представником Позичальником та скріплюється його печаткою і Позикодавцем.
8.2. Цей Договір вважається укладеним із моменту надання позики (частково або в повному обсязі) Позичальнику.
8.3. Цей Договір діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань.
8.4. Строк надання позики може бути подовжений за згодою Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору. У цьому випадку додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та скріплення печаткою Позичальника.

9. Прикінцеві положення

9.1. Даний Договір складений у двох оригінальних примірниках, по одному для кожної зі Сторін.
9.2. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються законодавством України.
9.3. Усі додатки та доповнення до цього Договору є його невід'ємними частинами, якщо виконані письмово, підписані Сторонами та скріплені печаткою Позикодавця.
9.4. Укладаючи цей Договір, Позикодавець свідчить, що:
9.4.1. він не приховує обставин, які мають істотне значення для цього Договору;
9.4.2. унаслідок укладення цього Договору не буде порушено прав та законних інтересів інших осіб;
9.4.3. він не визнаний недієздатним чи обмежено дієздатним;
9.4.4. укладення цього Договору відповідає його інтересам;
9.4.5. волевиявлення є вільним, усвідомленим і відповідає його внутрішній волі;
9.4.6. умови Договору зрозумілі та відповідають реальній домовленості Сторін;
9.4.7. чоловік (дружина) згоден (згодна) з укладенням цього Договору.
9.5. Сторони свідчать, що в тексті цього Договору зафіксовано всі істотні умови, що стосуються позики. Будь-які попередні домовленості, які мали місце до укладення цього Договору й не відображені в його тексті, після підписання Договору не матимуть правового значення, але можуть використовуватися при тлума¬ченні умов Договору.

10. Місцезнаходження та реквізити Сторін


договор нужен. подкоректируйте способ внесения и возврата. перечитайте все ли для вас подходит
А договор должен быть нотариально заверен?
ну и протокол учредителей, имхо, тут ни к чему...
А ничего если у нас учредитель и директор одно и тоже лицо.
он сам с собой договор только не подпишет. от предприятия пусть кто-то другой подписывает. напишите доверенность втрому (если нет полномочий) и приложите к договору
_________2013 року М.____________


ДОВІРЕНІСТЬ

Я, __________ (паспорт _________ виданий ________ ____ 19__ року), директор Приватного підприємства_______________» (ЄДРПОУ _________, юр.адреса: _______________) довіряю _____________ (паспорт _________ виданий ________ ____ 19__ року):
1. Підписати від імені підприємства договір позики з _____на суму ___ строком____......(придумайте красиво чтобы было)
Підпис ______________________ФИО



засвідчую.
Довіреність видана строком до _________2013 року включно.


Директор
ПП «________________»
Quote
sanya_dp
он сам с собой договор только не подпишет. от предприятия пусть кто-то другой подписывает. напишите доверенность втрому (если нет полномочий) и приложите к договору

а если он вообще один сотрудник на предприятии - что мешает ему подписать договор как директор с одной стороны и как Засновник с другой?... ничего smiling smiley
А доверенность можно тоже нотареально не заверять? У нас пока на предприятии есть директор и гл. бухгалтер. Гл. бух может подписать договор?
нотариально не нужно заверять. да гл.буху сделайте довереность и подпишите
Quote
касимусик
Quote
sanya_dp
он сам с собой договор только не подпишет. от предприятия пусть кто-то другой подписывает. напишите доверенность втрому (если нет полномочий) и приложите к договору

а если он вообще один сотрудник на предприятии - что мешает ему подписать договор как директор с одной стороны и как Засновник с другой?... ничего smiling smiley

да и налоговой ничего не помешает признать договор никчемным. я бы так не рисковал, хотя как делать не знаю. левому человеку доверенность писать что-ли
но сам с собой договор нельзя подписать это 100%
Quote
sanya_dp
нотариально не нужно заверять. да гл.буху сделайте довереность и подпишите
А в договоре писать вместо "Приватне мале підприємство _____________ (далі — Позичальник), в особі директора ___________, що діє на підставі статуту, з іншої сторони, уклали цей договір позики (далі — Договір) про таке."
Приватне мале підприємство _____________ (далі — Позичальник), в особі гл. бухгалтера ___________, що діє на підставі довіреності № дата, з іншої сторони, уклали цей договір позики (далі — Договір) про таке.
ну да. под себя переделайте и шапку и по содержанию может что-то
Quote
sanya_dp
Quote
касимусик
Quote
sanya_dp
он сам с собой договор только не подпишет. от предприятия пусть кто-то другой подписывает. напишите доверенность втрому (если нет полномочий) и приложите к договору

а если он вообще один сотрудник на предприятии - что мешает ему подписать договор как директор с одной стороны и как Засновник с другой?... ничего smiling smiley

да и налоговой ничего не помешает признать договор никчемным. я бы так не рисковал, хотя как делать не знаю. левому человеку доверенность писать что-ли
но сам с собой договор нельзя подписать это 100%

не согласна с вами.. он не сам с собой.. он как учредитель - и как директор smiling smiley
Quote
касимусик
Quote
sanya_dp
Quote
касимусик
Quote
sanya_dp
он сам с собой договор только не подпишет. от предприятия пусть кто-то другой подписывает. напишите доверенность втрому (если нет полномочий) и приложите к договору

а если он вообще один сотрудник на предприятии - что мешает ему подписать договор как директор с одной стороны и как Засновник с другой?... ничего smiling smiley

да и налоговой ничего не помешает признать договор никчемным. я бы так не рисковал, хотя как делать не знаю. левому человеку доверенность писать что-ли
но сам с собой договор нельзя подписать это 100%

не согласна с вами.. он не сам с собой.. он как учредитель - и как директор smiling smiley

может быть..
вот что пишет ВОБУ [yadi.sk] (в статье раасматривается аренда авто, но ситуация таже с подписанием договора сам с собой)
там пишут, что он не может подписывать такие договора "за исключением коммерческого представительства" - как это понять я не знаю, п.е. считаю лучше не подписывать все самому
у нас тоже "тихо сам с собой..." с одной стороны - как директор, с другой - как "просто человек".
скажите,пожалуйста! по итогам 2012г. поставила в ІД часть суммы невозвращенной фин.помощи от учредителя (части из общей суммы,по которым уже прошло 365 дней).за 1кв.2013 был частичный возврат. я имею право поставить на ІВ?
У другому кварталі була отримана сума ПФД від засновника і не повернена на кінець кварталу. Потрібно здати 1-ПП.Допоможіть , будь ласка, заповнити. Сума 270 тис.
1.11021000
2.Податок на прибуток приватних під-в
3.11020226
4. Cуми поворотної фінансової допомоги, отриманої від засновника/учасника (в тому числі нерезидента) такого платника податку, у випадку повернення такої допомоги не пізніше 365 календарних днів з дня її отримання.
5. 270000*0,19=68400,00
6. незнаю що писати
7.01.04.2013
8.30.06.2013
9.-
10. -
Будь ласка, перевірте чи правильно?
Народ, будь ласка, допоможіть...Невже у вас такого не було. У цьому році ми не платимо авансовий платіж з податку на прибуток.
Quote
Yulka
У другому кварталі була отримана сума ПФД від засновника і не повернена на кінець кварталу. Потрібно здати 1-ПП.Допоможіть , будь ласка, заповнити. Сума 270 тис.
1.11021000
2.Податок на прибуток приватних під-в
3.11020226
4. Cуми поворотної фінансової допомоги, отриманої від засновника/учасника (в тому числі нерезидента) такого платника податку, у випадку повернення такої допомоги не пізніше 365 календарних днів з дня її отримання.
5. 270000*0,19=68400,00
6. незнаю що писати
7.01.04.2013
8.30.06.2013
9.-
10. -
Будь ласка, перевірте чи правильно?

ви ж деку по прибутку здаєте річну, то яка тоді в кварталі пільга?

Galla, значить нічого мені не потрібно зараз здвати?
Я никогда по финпомощи 1-ПП не сдавала. Ну не считаю я это льготой.
Quote
Blick
Я никогда по финпомощи 1-ПП не сдавала. Ну не считаю я это льготой.

+1
так же как и доходом, для отражения в 1дф

Безповоротна фінансова допомога від нерезидента як оподатковується?чи потрібно нараховувати якісь %?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046799999999997