Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

єдиний податок для юр.осіб з 01.01.12

Відправлено користувачем olga1705 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні бухгалтери...підскажіть будь ласка....в 2011 році приватне підприємство на заг. системі з малими оборотами...з 01.01.12 хотіла б перецти на єд. податок-5 %...чи можу я це зробити? і коли подавати заяву??? Я вважаю, що до 15 грудня?? Порадьте!! І чи я права??
А Вы попробуйте сейчас подать заявление... узнавайте в своей гни

в законе
г) суб’єкти господарювання, які були платниками єдиного податку відповідно до Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" або фіксованого податку відповідно до розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян", а також юридичні і фізичні особи  підприємці, які були платниками інших податків і зборів, установлених Податковим кодексом України, та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування відповідно до норм цього Закону і відповідають вимогам статті 291 Податкового кодексу України, подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року. Для визначення обсягу доходу, що дає право на застосування спрощеної системи оподаткування у 2012 році суб’єктами господарювання, які не були платниками єдиного чи фіксованого податку, дохід від провадження господарської діяльності, одержаний у 2011 році, перераховується з урахуванням норм статті 292 Податкового кодексу України;
т.е. хотела сказать что сейчас не принимают на местах


Только что позвонила в налоговую по поводу заявления на ед. налог на 2012 год. Сказали , что как только выйдет новая форма заявления (ожидается через недельку утвержденная) то можно приносить и в декабре заявление в ГНИ. Подавать до 25.01.2012
Дякую....я мабуть недочитала...
Марина..дякую..дайте ссилку на Закон...не можу нормально відкрити..дякую..
Мне во Львове сегодня сказали также,как будут бланки,то можно и в декабре подавать
Михаил, а як ви думаєте?? коли я маю подавати заяву на перехід із заг. системи оподаткування на єд. податок по фірмі...?? до 15 грудня, чи до 25 січня? в ДПІ сказала інспектор,що до 15 грудня...в законі :
[[i]b]г) суб’єкти господарювання, які були платниками єдиного податку відповідно до Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" або фіксованого податку відповідно до розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян", а також юридичні і фізичні особи  підприємці, які були платниками інших податків і зборів, установлених Податковим кодексом України, та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування відповідно до норм цього Закону і відповідають вимогам статті 291 Податкового кодексу України, подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року. Для визначення обсягу доходу, що дає право на застосування спрощеної системи оподаткування у 2012 році суб’єктами господарювання, які не були платниками єдиного чи фіксованого податку, дохід від провадження господарської діяльності, одержаний у 2011 році, перераховується з урахуванням норм статті 292 Податкового кодексу України;[/b][/i]
як бути???
чи неповерне мені потім податкова цю заяву, бо вона на старому бланку..??
якщо у вас приймуть подайте до 15 грудня, бо зараз ще діє Указ, просто зараз в податкових чекають нову форму і не приймають, а з 1 січня буде діяти вже новий Закон
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999