Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Работа с единщиками 1 и 2и группе в 2012 г

Відправлено користувачем buhgalter 24 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Так я все таки не поняла, единщики 1 и 2 группы могут работать с общесистемщиками НДС- никами или нет.Прочитала сегодня статью в "Все о бухгалтерском учете " № 112 и там написано что можно, хотя в законе сказано что 1 и 2 група работает с населением и единщиками.
2 група - це і вся торгівля до 1 млн, то чому не можна з загальносистемниками працювати?

1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не
використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний
продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять
господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і
обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує
150 000 гривень;

2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють
господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових,
платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або
продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за
умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких
критеріїв:

четко написано населению и плательщикам единого налога


бытовых услуг - да только ед.кам и населению , а вот дальше пр-во и продажа товаров (если прочитать) по чему бы и не поработать с НДСками
А якщо поділити на дві частини:

2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють
господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових,
платникам єдиного податку та/або населенню,

виробництво та/або
продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за
умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких
критеріїв:


так платникам єдиного податку стоїть тільки після послуг. А після
продажу і ресторанної діяльності нема.

Значить можна трактувати двояко.spinning smiley sticking its tongue out



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ограничение только по услугам, торговля и производство можно
На большом Бухгалтерском семинаре было неоднократноповторено, что 1группа работает только с населением,2 группа-с населением и физ лицами ЕДИНщиками, а если поставка/услуги осуществляются плательщику НДС или юр лицу, то такой предприниматель обязан также стать плательщиком НДС, т.е. перейти в третью группу, так что если не хотите платить 3%+ндс или 5%, работайте только с единщиками и населением
ВОт только не совсем разобралась с РАБОТАМИ,я поняла, что если ФОП предоставляет работы, то это только третья группа.Ну ткните пальчиком, кто знает где написано, что только третья.Ко 2ой разве не можем отнести?
Quote
Yaekaterina
На большом Бухгалтерском семинаре было неоднократноповторено, что 1группа работает только с населением,2 группа-с населением и физ лицами ЕДИНщиками, а если поставка/услуги осуществляются плательщику НДС или юр лицу, то такой предприниматель обязан также стать плательщиком НДС, т.е. перейти в третью группу, так что если не хотите платить 3%+ндс или 5%, работайте только с единщиками и населением


eye popping smiley здрасьти! я тоже была на семинаре том. 2-я имеет право работать с общесистемниками, но только в сфере производства и/или продажи товаров. То услуги только единщикам и населению.

но взаконе как то не понятно написано...
и я так понимаю что 2 я група с плательщиками НДС тоже имеет права до 300 тис работать а потом регистрация должна быть обязательная?
Quote
buhgalter 24
и я так понимаю что 2 я група с плательщиками НДС тоже имеет права до 300 тис работать а потом регистрация должна быть обязательная?

вже говорено-переговорено - нема обов"язкової вимоги реєстрації платником ПДВ. Це може бути тільки при бажанні і виконанні певних умов,
тут обговорювали [club.dtkt.com.ua]

Quote
buhgalter 24
но взаконе как то не понятно написано...

ну что сделать раз так наши калеки законодатели их так пишут?smiling smiley

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059200000000004