Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Размеры отчислений в ФСС и ПФУ

Відправлено користувачем Dmitrij-vem 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не могу найти в статьях ничего вразумительного по изменениям ставок по ПФ и ФСС. Будут ли меняться и пересчитываться начисления и удержания, я уже и отчет здал в ПФ за май с 2% и 33,2%? Кто-нибудь может подсказать, что делать?
А почему вы решили, что что-то должно меняться?
Просто нет слов - КСУ признал некотрые положения ЗУ о ГБ на 2008 нелегитимными........ждемс обьяснений
Статья в сегодняшенем номере ДтКт

С ув.


постановление об изменениях в бюджет 2008. Вот не могу понять каким боком вылезут данные изменения в бух учете.
Рішення конст.суду укр. від 22,05,08 №10-рн/2008
Спасибо. Сижу в декрете и ничегошеньки не слышу. Вот насчитаю когда нибудь....
Вже є Закон, вiд 03.06.2008 № 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", який набирає чинності з дня його опублікування (04.06.08) та застосовується з дня втрати (22.05.08) чинності відповідними положеннями розділу II Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (№ 107). Так що все як було так і є далі. Навпаки прописали граничну норму для нещасного фонду чого не було зроблено законом № 107

На сайте ПФУ в разделе новостей есть вот это:

З прийняттям Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI зберігаються порядок нарахування та сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.




5 червня 2008


Повідомляємо, що 3 червня 2008 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 309-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Цим Законом внесено зміни до Законів України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», які стосуються переліку платників, порядку нарахування та сплати страхових внесків, їх розміру, строку дії законів, якими запроваджено сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Внесені зміни відповідають положенням розділу ІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», які відповідно до рішення Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року № 10-рп були визнані неконституційними.

Прикінцевими положеннями Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI встановлено, що цей Закон набирає чинності з дня його опублікування та застосовується з дня втрати чинності відповідними положеннями розділу ІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

З огляду на наведене, з прийняттям Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI зберігаються порядок нарахування та сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, їх розмір, перелік платників, а також порядок сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій (купівля-продаж безготівкової валюти, продаж ювелірних виробів із золота, відчуження легкових автомобілів, купівля-продаж нерухомого майна, надання послуг стільникового зв’язку), що діяли до 22 травня 2008 року.
Т.е. ничего не поменялось? А зачем тогда в журналах пишут, о том, что про изменения расскажут в следующем номере. Пока ничего конкретно не ясно.
Dmitrij-vem, в слідуючому номері напишуть пр Закон 309.

Galla, спасибо, вы меня успокоили, а то отчет сдал, и так не хочу перерасчет делать и уточненки нести
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033900000000001