Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

корректировка распределения НДС по ОФ,купленным до 01.01.11г.

Відправлено користувачем КЕЕ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Quote
Ksunyasha
Quote
Gusya
Что это вообще за бред! Получается, что в письме от 30.11.2011г. написано, что в декларации за март 2011года мы уже что-то должны были корректировать???
Получается, что да. Я тоже этого не делала sad smiley

Я тоже, а как эти ОС выбрать? Выбирать те, что несамортизированы? У меня было всегда распределение, в т.ч. по ОС. На какой % ориентироваться для сравнения? По которому распределяли изначально? Какие мысли, и будете ли Вы делать уточненки? Это "порвет" амортизацию и деку по прибыли.
Из письма:
По необоротних активах, які одночасно використовувалися в оподатковуваних і в неоподатковуваних операціях до 1 січня 2011 року і продовжують використовуватися після цієї дати, розрахунок частки використання в умовах дії Кодексу проводиться перший раз за результатами 2010 р. і повинен був бути відображений в декларації за березень 2011 р. При цьому для розрахунку сумі і податкового кредиту, яка підлягає коригуванню, визначається сума податку на додану вартість, яка припадає на незамортизовану станом на 01.01.2011 р. частину таких необоротних активів. Частина податкового кредиту, обчислена виходячи з розміру незамортизованої частини необоротних активів, розподіляється на частки, пропорційні обсягу оподатковуваних і неоподатковуваних операцій відповідно, і надалі використовується при проведенні перерахунку частки використання необоротних активів в оподатковуваних операціях за результатом 12, 24 та 36 календарних місяців їх використання в умовах дії Кодексу.
То есть получается надо выбрать ввод в экспл. только 2010 года и позже? И его надо было пересчитать в марте и отобразить? Или что они тут говорят?angry smiley Люди, я не понимаю.


У меня распределения раньше не было, началось только с 2011 года.В течение года в облаг. и нет операциях били использованы ОС приобретенные до 01.01.2011. Решила что уточненку за март подавать не буду, а все отражу сейчас в деке за декабрь. Конечно получается, что недоимка на лицо.
И еще эти ОС мы раньше использовали только в облагаемых операциях и амортизировали, а пересчитывать НК нужно от стоимости приобретения? об этом налоговики ничего не пишут sad smiley

Quote
То есть получается надо выбрать ввод в экспл. только 2010 года и позже? И его надо было пересчитать в марте и отобразить? Или что они тут говорят? Люди, я не понимаю.
1. да
2. да smiling smiley причем по остаточной стоимости
Я тоже только в декабре узнала из этого письма,что уже в 2011 году чего-то пересчитывать нужно было.Но не уверена,что это так.Налоговый кодекс вступил в силу с 2011г.И поэтому я считала, что только по результатам 2011 в 2012г нужно будет делать перерасчет.Кроме этого письма где еще указываются сроки перерасчета ОС? В НКУ ,по-моему, указано только,что за 12,24,36 месяцев нужно делать.Но какая точка отсчета этого перерасчета? 01.01.2011? Или минус 36 месяцев назад?И почему еще в прошлом году по этому поводу никаких разъяснений от налоговой не было?
Quote
olgau
Я тоже только в декабре узнала из этого письма,что уже в 2011 году чего-то пересчитывать нужно было.Но не уверена,что это так.Налоговый кодекс вступил в силу с 2011г.И поэтому я считала, что только по результатам 2011 в 2012г нужно будет делать перерасчет.Кроме этого письма где еще указываются сроки перерасчета ОС? В НКУ ,по-моему, указано только,что за 12,24,36 месяцев нужно делать.Но какая точка отсчета этого перерасчета? 01.01.2011? Или минус 36 месяцев назад?И почему еще в прошлом году по этому поводу никаких разъяснений от налоговой не было?

Согласна, ни в переходных положениях, нигде в Кодексе это не предусмотрено.
Вот комментарий (сокращенный) "Баланса" к письму налоговой:
На думку ДПС, виходить, що перший перерозподіл податкового кредиту в умовах дії ПК за такими необоротними активами потрібно було зробити в таблиці 3 додатка 7 декларації за березень (І квартал) 2011 року? Саме час заявити про це в кінці листопада 2011 року! І що накажете робити платникам?
Що стосується "старих" необоротних активів, то податковий кредит за ними було сформовано за правилами Закону про ПДВ і, на наш погляд, коригуванню не підлягає. І наскільки далеко в минуле повинен відправитися платник у пошуках зазначених необоротних активів - у коментованих листах не написано. Ні у ст. 199, ні в перехідних положеннях ПК про це теж нічого не сказано. Тому уточнювати звітність за березень (І квартал 2011 року) не рекомендуємо. Тим більше що за бажанням рекомендації ДПСУ можна врахувати, коли робитиметься перерахунок у звітності за грудень 2011 року (згідно з висновками листа, перерахунок ПДВ за необоротними активами, що почали використовуватися до 2011 року, потрібно зробити за результатами 12, 24 та 36 календарних місяців їх використання в умовах дії ПК). Причому без можливих додаткових фінансових втрат. Адже якою б не була первісна чи скоригована частка дозволеного податкового кредиту, такий перерахунок повинен привести до однієї і тієї ж підсумкової суми. Тому говорити про недоплату ПДВ некоректно. Штрафні санкції за порушення податкового законодавства, допущені в період із 01.01.11 р. по 30.06.11 р. - не більше 1 грн. (п. 7 підрозд. 10 розд. XX ПК). А сума пені за тимчасову недоплату не повинна розрізнятися залежно від того, нарахована вона податковим органом при перевірці або самим платником податків.
Яких висновків ми доходимо? Навіть за великого бажання виконати вищеописані операції відповідно до наданих роз'яснень і внести виправлення до звітності за періоди 2011 року у платника немає повної інформації, як це зробити та як відобразити у звітності. Як немає і законодавчих підстав для цього. Так, формулювання п. 199.1 ПК, дійсно, можна трактувати і так, ніби йдеться про розподіл податкового кредиту не лише при придбанні, але й при зміні напряму використання (і певна логіка в цьому є). Проте описаний у п. 199.2-199.4 ПК алгоритм формування податкового кредиту передбачає правила лише для двох подій:
– перша подія - первинний розподіл вхідного ПДВ за придбаними товарами/послугами і необоротними активами;
– друга подія - перерахунок суми податкового кредиту за результатами календарного року для товарів/послуг і за результатами 12, 24, 36 місяців використання для необоротних активів. До речі, про їх використання в умовах дії ПК або про використання з періоду застосування ст. 199 не йдеться.


Из этого комментария я сделала вывод, что корректировка НК по ОС за периоды до 01.01.2011 неправомерна.
А как вам Эта статья??? Как можно в реальности проделать такую работу, а особенно тем у кого ОС несколько сотен или тысяч???
Всё о б/у №120 от 28.12.2011г.
Особливості проведення перерахунку вхідного ПДВ за необоротними активами
Ноу-хау від ДПСУ Раніше, коментуючи Порядок заповнення та додання податко¬вої звітності з податку на додану вартість, затверджений наказом ДПАУ від 25.01.11 р. № 41 (далі — Порядок № 41, див. газету "Все про бухгалтерський облік" №25 за 2011 р. стор. 13), ми звернули увагу на назву гра¬фи 7 таблиці 3 додатка Д7, у якій сказано, що в ній фіксують ПК з ПДВ, перерахований "за результатом попередніх 12 місяців". І тоді припустили, що це неточність, допущена по¬датковим відомством, і в дану графу з ураху-ванням норм ПКУ поміщають результати пе¬рерахунку за підсумками як 12, так 24 і 36 мі-сяців. Виявилося, контролери не випадково в цій графі зафіксували саме 12 місяців. Із п. 2 листа № 6446 зрозуміло: ЧВ для перерахун¬ку вхідного ПДВ за необоротними активами визначають, використовуючи обсяги поста¬чань за попередні 12 календарних місяців їх використання, а не 12, 24 і 36, як того вимагає п. 199.4 ПКУ. Тобто, здійснюючи перерахунок через три роки, при визначенні ЧВ беруть по¬стачання за останні 12 місяців. На наш погляд, це докорінно неправильно: адже в остаточному підсумку тоді до ПК потрапить частина вхід¬ного ПДВ, яка відповідає частці використання такого необоротного активу в третьому році, а не за три роки!

Тепер декілька слів про відлік 12, 24 і 36-мі-сячних термінів, У п. 199.4 ПКУ сказано: пе-рерахунок проводять за результатами 12, 24 і 36 місяців ВИКОРИСТАННЯ необоротних активів. Від якого періоду здійснювати відлік цих 12, 24 і 36 місяців: від введення в експлуа¬тацію чи місяця, наступного за періодом вве¬дення об'єкта?
Нагадаємо: дату використання об'єкта ви¬значають за датою визнання витрат відповід¬но до розділу III ПКУ, тобто коли починають амортизувати придбані необоротні активи (абз.. 2 п. 198.5 ПКУ). А це, як відомо, місяць, наступний за датою їх введення в експлуата¬цію. Щоправда, у п. 198.5 ПКУ йдеться про ви¬користання товарів, основних засобів, купле¬них для оподатковуваних операцій, у пільго¬вих. Проте іншого ПКУ не передбачає. Однак податківці вважають по-своєму. У п. 4.2 листа № 6446 читаємо: дванадцятимісячний період для розрахунку ЧВ визначають з першого звіт¬ного періоду, в якому необоротний актив почи¬нає одночасно використовуватися в оподатко¬вуваних та пільгових операціях.
У пункті 6 листа № 6446 ДПСУ яскраво про¬демонструвала на прикладі порядок відліку перших 12 місяців використання необоротно¬го активу, придбаного 31 січня: він починаєть¬ся з січня 2011 р. Ще раз повторимо: це супере¬чить ПКУ.
І ще звертає на себе увагу п. 2 листа № 6446. Із нього бачимо: таблицю 2 додатка Д7 запов¬нюють не тільки при річному перерахунку, але й коли оформлюють таблицю 3: при перерахун¬ку вхідного ПДВ за необоротними активами. У цьому випадку за допомогою таблиці 2 розра¬ховують ЧВ, заповнюючи її графи 2—5.

Перерозподіл ПК за необоротними активами, купленими до набрання чинності ПКУ
І ще один сюрприз від ДПСУ який просто в голові не укладається!
Про те, що контролери наполягають на про¬веденні перерахунку за тими необоротними активами, які були придбані й одночасно вико¬ристовувалися в оподатковуваних і пільгових операціях до набрання чинності ПКУ і продов¬жують використовуватися в таких операціях на даний час, ми згадували в наших публікаціях (див. газету "Все про бухгалтерський облік" № 111 за 2011 р.,стор. 6). Але ДПСУ пішла далі. Вона наполягає на ПЕРЕРОЗПОДІЛІ ПК за такими активами. Так, у п. З листа № 6446 контролери віщають: потрібно було в декларації за березень провести перерахунок ПК з ура¬хуванням ЧВ, розрахованого за минулорічни¬ми підсумками й зафіксованого в березневій декларації. Тобто всі, у кого є необоротні ак¬тиви, що використовуються одночасно в опо-датковуваних і пільгових операціях, куплені до 01.01.11 р., повинні виходячи з їхньої залишко¬вої вартості розрахувати суму ПДВ, що підля¬гає розподілу.

Про це жодного слова ані в ПКУ ані навіть у Порядку № 41, підготовленому саме цим ша¬новним відомством. Навряд чи хоча б один ук¬раїнський ПДВшник здійснив подібні маніпу¬ляції. Так що платникам податків, які вирішать керуватися даним роз'ясненням, доведеться ско¬ристатися уточнюючими розрахунками.
Причому податківці чомусь не згадують, що це стосується тільки тих необоротних активів, термін експлуатації яких не перевищив 36 мі¬сяців. Невже вони мали на увазі всі подібні активи? Судячи з фрази " Частина податко¬вого кредиту, обчислена виходячи з розміру незамортизованої частки ...надалі викорис¬товується при проведенні перерахунку част¬ки використання необоротних активів в опо¬датковуваних операціях за результатом 12, 24 і 36 календарних місяців їх використання в умовах дії Кодексу (виділено авт. — Н. А.)", цілком допускаємо, що податківці можуть наполягати на перерахунку ПДВ для всіх подібних активів, які використовує підприєм¬ство, незалежно від терміну їх експлуатації. Сподіваємося, найближчим часом контроле¬ри пояснять, що вони все-таки мали на увазі і як конкретно розрахувати суму ПК, що під¬лягає коригуванню, у якому рядку декларації її відобразити. Адже в п. З листа № 6446 жод¬ної конкретики.
Дивіться самі. Викладемо сентенції контро¬лерів у доступнішій формі:
1. В умовах Кодексу розрахунок ЧВ перший раз здійснюють за підсумками 2010 р. і відоб¬ражають у березневій декларації.
2. Для розрахунку суми ПК, "що підлягає КОРИГУВАННЮ", потрібно визначити ПДВ, що припадає на незамортизовану вартість не¬оборотних активів станом на 01.01.11 р.
3. Обчислену частину ПК розподіляють на частки пропорційно до ЧВ, зафіксованої в бе-резневій декларації.
4. Обчислену частину ПК використовують і для подальшого проведення перерахунків ПДВ за старими нематеріальними активами.


У тупик ставить п. 2. А саме: яка сума ПДВ мається на увазі — частина вхідного податку, що осіла в ПК, чи весь вхідний ПДВ, що припа¬дає на незамортизовану вартість нематеріаль¬ного активу?
Приклад.
У травні минулого року під¬приємство придбало об'єкт основних засобів вартістю 12000 грн, у тому числі ПДВ — 2000 грн, який у цьому самому місяці почало використовувати в оподатко¬вуваних і пільгових операціях.
Відповідно до чинного тоді порядку було проведено розподіл ПДВ:
— 900 грн вхідного ПДВ пішло до ПК;
— 1100 грн (2000 - 900) — решта части¬ни ПДВ — на збільшення первісної вартості об'єкта.
Первісна вартість основного засобу склала 11100 грн.
Отже, станом на 01.01.11 р. амортизація — 2100 грн, тобто залишкова вартість об'єкта — 9000 грн.
Визначаємо суму ПДВ, що припадає на цю вартість, яку раніше було віднесено до ПК:
900 х 9000 :11100 = 729,73 (грн).
А тепер розрахуємо суму ПДВ, що осіла в не-замортизованій вартості об'єкта:
9000 х 1100 :11100 = 891,89 (грн).
Питання: яку суму ПДВ розподіляти — 729,73 або 1621,62 (729,73 + 891,89)?
Далі незрозуміло: у якому рядку березневої декларації відобразити коригування і чи по-трібно заповнювати таблицю 3 додатка Д7 до декларації?
Загалом, як робити все це практично, зовсім не зрозуміло. Оскільки, повторимо, норматив¬ні документи нічого подібного не встановлю¬ють. Так що залишається очікувати на додат¬кові роз'яснення податківців або просто про¬ігнорувати дане їхнє роз'яснення.
Ну й наостанок нагадаємо (власне, про це ми писали): при формуванні таблиць 2 і 3 податків¬ці дещо наплутали зі знаками. І ось у п. 5 листа № 6446 вони звертають увагу на перенесення даних із графи 10 таблиці 2 і графи 8 таблиці З до декларації з ПДВ. Так що при формуванні рядка 16.4 декларації з ПДВ дані з цих граф переносять із протилежним знаком.
Я это дело буду пока игнорировать, а вообще, хочется поменять работу (или хотя бы это предприятие с его "розподілом"sad smiley
Думаю,что сами налоговики не знают как этот перерасчет провести.Поэтому никаких разъяснений от налоговой нет,а сроки сдачи декларации уже на носу.Когда все сдадут декларацию за декабрь,они опять разродятся новым письмом,как это надо было делать.Не пойму только смысла во все этом.Больше мороки,а разница будет копеечная.У нас остаточная стоимость ОС уже очень маленькая.
Quote
Мавка
Я это дело буду пока игнорировать, а вообще, хочется поменять работу (или хотя бы это предприятие с его "розподілом"sad smiley

Солидарна.Самый геморройный учет НДС.В этом году хоть один коэффициент на весь год.А раньше я мучилась с этим каждый месяц.Так мало им-придумали этот дурацкий перерасчет.
Добрый вечер всем!
У меня в 2009 и 2010году были налогооблагаемые и необлагаемые операции. В 2009-2010 годах были куплены и введены в эксплуатацию ОС, НК по которым распределялся согласно Закону НДС.
С января по июнь 2011 году у меня были только необлагаемые операции, т.к. действовала льгота. И все ОС стали использоваться только в необлагаемых операциях.
Я должна была сделать сторно НК по остаточной стоимость ОС на 01.01.2011, т.е. условную продажу ОС?
Всем привет. Была сегодня в налоговой. Мне сказали сделать так. У меня деятельность началась в 2010году. ОС вводились в эксплуатацию тоже только в 2010г. В 2011г. ОС не было. В налоговой сказали, чтоб я сейчас в декларации за декабрь 2011г. заполнила табл. 3 дод. Д7. В столб. 2 и 3 написала 01.12.2010г. В столб. 4 - общую сумму без НДС всех ОС за 2010год. В столб. 5- столб. 4*20%. Столб. 6 - то, что я фактически отнесла на НК (т.е. после распределения). Столб. 7= столб. 6 * "частку використання" из табл. 2 столб. 5. Столб. 8 - разница. Но я не знаю стоит это делать или нет, т.к. никаких разъяснений кроме письма 6446 нет...
А почему писать 01.12.2010, вы их ввели в декабре 2010г.?
Просто я слабо представляю как можно сейчас сделать и провеси все это. Т.к. заполнить дату введения в экпл. ОС-в и дату формирования НК по ОСам , коорые висят на 01.01.11 вообще для меня нереально.
Quote
Gusya
Всем привет. Была сегодня в налоговой. Мне сказали сделать так. У меня деятельность началась в 2010году. ОС вводились в эксплуатацию тоже только в 2010г. В 2011г. ОС не было. В налоговой сказали, чтоб я сейчас в декларации за декабрь 2011г. заполнила табл. 3 дод. Д7. В столб. 2 и 3 написала 01.12.2010г. В столб. 4 - общую сумму без НДС всех ОС за 2010год. В столб. 5- столб. 4*20%. Столб. 6 - то, что я фактически отнесла на НК (т.е. после распределения). Столб. 7= столб. 6 * "частку використання" из табл. 2 столб. 5. Столб. 8 - разница. Но я не знаю стоит это делать или нет, т.к. никаких разъяснений кроме письма 6446 нет...

Бред какой-то.Во -первых, это не совпадает с их же письмом,где они хотят НК от остаточной стоимости считать.Да и мало ли что в каждой налоговой скажут.Пусть сначала примут официальный порядок перерасчета.
Я ничего пока пересчитывать за прошлые года не буду.А только с 2011года.
Кстати в журнале "Всё о бухучёте" №110 от 28.11.2011г. есть стать про пересчёт НДС по ОС за 2011год.
Quote
Olenkabuh
А почему писать 01.12.2010, вы их ввели в декабре 2010г.?
Просто я слабо представляю как можно сейчас сделать и провеси все это. Т.к. заполнить дату введения в экпл. ОС-в и дату формирования НК по ОСам , коорые висят на 01.01.11 вообще для меня нереально.
Конечно я их ввела не в декабре. Но я так поняла, что в консультации они сами не очень-то понимают как это сделать по ОС до 2011года, поэтому и посоветовали взять скопом и пересчитать. Бред полнейший. Я ничего пересчитывать не буду.
Quote
olgau
Quote
Gusya
Всем привет. Была сегодня в налоговой. Мне сказали сделать так. У меня деятельность началась в 2010году. ОС вводились в эксплуатацию тоже только в 2010г. В 2011г. ОС не было. В налоговой сказали, чтоб я сейчас в декларации за декабрь 2011г. заполнила табл. 3 дод. Д7. В столб. 2 и 3 написала 01.12.2010г. В столб. 4 - общую сумму без НДС всех ОС за 2010год. В столб. 5- столб. 4*20%. Столб. 6 - то, что я фактически отнесла на НК (т.е. после распределения). Столб. 7= столб. 6 * "частку використання" из табл. 2 столб. 5. Столб. 8 - разница. Но я не знаю стоит это делать или нет, т.к. никаких разъяснений кроме письма 6446 нет...

Бред какой-то.Во -первых, это не совпадает с их же письмом,где они хотят НК от остаточной стоимости считать.Да и мало ли что в каждой налоговой скажут.Пусть сначала примут официальный порядок перерасчета.
Я ничего пока пересчитывать за прошлые года не буду.А только с 2011года.

Я решила так же: буду руководствоваться НК а не их письмами, которые меняются со скоростью звука. В игнор. Директор согласен со мной. Буду сдавать за декабрь вообще без табл. 3. Только у меня вопрос по табл. 1 Д7. Там ставится новый % по итогам 2011 года или еще старый? 1 С затягивает новый. Соответственно выводит новые "обсяги" Ну и все заполняется красиво в табл. 2 Д.7. Все бы ничего, только этот же % прописывается и в самой деке в р. 15.1, но там ведь еще должен стоять старый % - ведь цифры заполняются из учета старого %, а в 16, 16.4 втягивается сторно. Кто что думает?
Всем привет. В пункте 199.4 НКУ (аб.2) сказано: "перерахунок частки використання НЕОБОРОТНИХ АКТИВІВ ..." Перерасчет нужно проводить не только по ОС, но и по МНМА, числящимся на сч. 112"Малоценные необоротные материальные активы" ?
Quote
malkova
Всем привет. В пункте 199.4 НКУ (аб.2) сказано: "перерахунок частки використання НЕОБОРОТНИХ АКТИВІВ ..." Перерасчет нужно проводить не только по ОС, но и по МНМА, числящимся на сч. 112"Малоценные необоротные материальные активы" ?

Да, они где-то давали разъяснение, что гр. 11 относится к Необ. акт., поэтому надоть, а как же 100 износ. Они ж хотят от несамортизированной части. Не, ну есть такие, у кого 50/50, может для таких случаев.

Нашла:
Что считается необоротными активами для п. 199.4:

Відповідь: Листом ДПС України від 30.11.2011 р. № 7565/7/15-3417-26 роз’яснено, що для цілей проведення перерахунку згідно із п. 199.4 статті 199 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) до необоротних активів відносяться основні засоби та нематеріальні активи. При цьому визначення терміну «основні засоби наведено в пп. 14.1.138, а «нематеріальні активи» - в пп. 14.1.120 пункту 14.1 статті 14 Кодексу. Перелік необоротних активів, які відносяться до складу основних засобів за відповідними групами (1 - 16) наведено в таблиці п. 145.1, а нематеріальних активів за відповідними групами (1 - 1) - в таблиці п. 145.1.1 пункту 145.1 статті 145 Кодексу. Зокрема, в таблиці пункту 145.1 статті 145 Кодексу до переліку основних засобів включено малоцінні необоротні матеріальні активи (група 11). Що стосується витрат на ремонти (поліпшення) основних засобів, то відповідно до п. 146.11 ст. 146 Кодексу первісна вартість основних засобів збільшується на суму витрат, пов'язаних із ремонтом та поліпшенням об'єктів основних засобів (модернізація, модифікація, добудова, дообладнання, реконструкція), що приводить до зростання майбутніх економічних вигод, первісно очікуваних від використання об'єктів у сумі, що перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів, що підлягають амортизації, на початок звітного податкового року з віднесенням суми поліпшення на об'єкт основного засобу, щодо якого здійснюється ремонт та поліпшення. Крім того, згідно із п. 146.19 ст. 146 Кодексу у разі якщо договір оперативної оренди (лізингу) чи концесії зобов'язує або дозволяє орендарю чи концесіонеру здійснювати ремонти та/або поліпшення об'єкта оперативної оренди (лізингу) чи концесії, частина вартості таких ремонтів та/або поліпшень у сумі, що перевищує віднесену на витрати згідно з абзацом другим пункту 146.11 та пункту 146.12 цієї статті, амортизується орендарем чи концесіонером як окремий об'єкт в порядку, встановленому для групи основних засобів, до якої відноситься об'єкт оперативної оренди (лізингу) чи концесії, що ремонтується та/або поліпшується. Враховуючи зазначене, до складу основних засобів відповідної групи та необоротних активів відноситься частина вартості ремонтів та/або поліпшень у сумі, що перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів, що підлягають амортизації, на початок звітного податкового року. Згідно з листом ДПС України від 30.11.2011 р. № 7565/7/15-3417-26 початком використання необоротних активів для застосування п. 199.4 Податкового кодексу вважається перший звітний період, в якому необоротний актив починає одночасно використовуватися в оподатковуваних і неоподатковуваних операціях, незалежно від того, на скільки звітних періодів раніше відбулося формування податкового кредиту за правилом «першої події» у зв'язку з придбанням/виготовленням такого необоротного активу.
А кто-нибудь будет проводить перерасчёт НДС по товару, т.е. заполнять табл. 2 Д7? Я так понимаю, что сюда войдёт весь распределённый НДС по товару, услугам и малоценке.(кроме ОС)?
Quote
Gusya
А кто-нибудь будет проводить перерасчёт НДС по товару, т.е. заполнять табл. 2 Д7? Я так понимаю, что сюда войдёт весь распределённый НДС по товару, услугам и малоценке.(кроме ОС)?

МНМА идут в Т3.
Я уже все сдала только что, и пришли все квитанции о принятии. Т1 заполнила верхнюю строку по-новому, все продублировалось в Т2, занеслось в 16.4. В 15.1 ЧВ сняла "автоматический расчет" и принудительно указала старый % распределения.
Думаю долго такой бред не протянет. ГНИ сами не смогут посчитать этот перерасчет. Это ж представьте пересчитывать кроме гребаного НДС еще и всю амортизацию. Хрена с два кто сможет это все пересчитать, а главное зачем? Играть на копейках? и для этого нанимать штат бухгалтеров?.
Один работает, а сотня считает. Чем же еще заниматься в Украине. Давайте будем считать хаотическое движение молекул, атомов и электронов и отчеты делать.

Почитал я это все и приблизительно понял как это сделать, но я этого делать не буду, так как это физически почти невозможно.
Сделаю упрощенно типа условной продажи ОС. Или просто откоректирую на новый коэфициэнт да и все. Пускай сами считают.
Quote
Только у меня вопрос по табл. 1 Д7. Там ставится новый % по итогам 2011 года или еще старый?
Я ставила старый, потому что отчет ведь за декабрь, а в декабре используется еще старый коэффициент, новый начну с января.
Т.2 заполнила, без учета ОС, а в Т.3 внесла те ОС которые до 2011 использовались только в облагаемых операциях (хотя в письме написано, что это нужно было делать в марте)
Quote
Gusya
А кто-нибудь будет проводить перерасчёт НДС по товару, т.е. заполнять табл. 2 Д7? Я так понимаю, что сюда войдёт весь распределённый НДС по товару, услугам и малоценке.(кроме ОС)?

Здесь речь шла о распределении НДС по ОС.А по товарам и услугам однозначно нужно проводить перерасчет и заполнять таблицу 1.А 3 таблицу я собираюсь заполнять в феврале,поскольку в феврале прошлого года у меня было первое распределение ОС в 2011г.,т.е. по результатам первых 12 месяцев.С какой стати я должна ОС до 2011г. вносить в таблицу 3?
Quote
olgau
Quote
Gusya
А кто-нибудь будет проводить перерасчёт НДС по товару, т.е. заполнять табл. 2 Д7? Я так понимаю, что сюда войдёт весь распределённый НДС по товару, услугам и малоценке.(кроме ОС)?

Здесь речь шла о распределении НДС по ОС.А по товарам и услугам однозначно нужно проводить перерасчет и заполнять таблицу 1.А 3 таблицу я собираюсь заполнять в феврале,поскольку в феврале прошлого года у меня было первое распределение ОС в 2011г.,т.е. по результатам первых 12 месяцев.С какой стати я должна ОС до 2011г. вносить в таблицу 3?

Ошиблась,не таблицу 1, а таблицу 2
Quote
Ksunyasha
Quote
Только у меня вопрос по табл. 1 Д7. Там ставится новый % по итогам 2011 года или еще старый?
Я ставила старый, потому что отчет ведь за декабрь, а в декабре используется еще старый коэффициент, новый начну с января.
Т.2 заполнила, без учета ОС, а в Т.3 внесла те ОС которые до 2011 использовались только в облагаемых операциях (хотя в письме написано, что это нужно было делать в марте)

А как же это письмо?
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
від 16.03.2011 р. N 7273/7/16-1517
...
Особливості заповнення додатку Д7.
Розрахунок частки використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними (ввезеними) товарами/послугами та/або необоротними активами між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями (далі – частка використання) здійснюється згідно з Таблицею 1 Додатка Д7.
Такий розрахунок частки використання здійснюється платниками за обсягами постачання за попередній календарний рік, а платники податку, у яких протягом попереднього календарного року були відсутні неоподатковувані операції, а такі неоподатковувані операції почали здійснюватися у звітному періоді, а також новостворені платники податку розрахунок частки використання здійснюють за обсягами постачання першого звітного податкового періоду, в якому задекларовані оподатковувані і неоподатковувані операції.
При розрахунку обсягу постачання за попередній календарний рік враховується загальний обсяг постачання як сума значень рядка 6 (рядка 5 декларації за формою затвердженою Наказом № 166) та рядка 8 колонки А декларації за попередній календарний рік та всіх уточнюючих розрахунків, якими здійснено виправлення платником самостійно виявлених помилок за звітні (податкові періоди) попереднього календарного року.
При розрахунку оподатковуваних операцій за попередній календарний рік враховується сума значень рядків 1, 2.1, 2.2, 8.1, 8.2 колонки А декларацій за попередній календарний рік та всіх уточнюючих розрахунків, якими здійснено виправлення платником самостійно виявлених помилок за попередній календарний рік
Розрахунок частки використання за обсягами постачання за попередній рік (заповнення Таблиці 1 додатку Д7) здійснюється один раз на рік і подається разом з декларацією за останній звітний період такого попереднього року (у 2011 році - за березень 2011 року (1 квартал 2011 року)).
У разі, якщо у платника податку протягом попереднього календарного року були відсутні неоподатковувані операції, а такі неоподатковувані операції почали здійснюватися у звітному періоді, Розрахунок частки використання (заповнення Таблиці 1 додатку Д7) здійснюється за обсягами постачання першого звітного податкового періоду, в якому задекларовані оподатковувані і неоподатковувані операції і подається разом з декларацією за такий перший звітний період.
Визначена частка використання (колонка 5 Таблиці 1 додатку Д7) відображається платником у спеціальному полі рядка 15.1 декларації і застосовується ним протягом наступного календарного року для визначення податкового кредиту при заповненні рядка 15.1 декларації.

Я показала новый
Но если показать новый, то он автоматом попадает в к.15.1,а там еще распределение по старому проводится за декабрь.Хотя там и написано,что раз в год,но мне все равно пришлось каждый месяц заполнять Т1.Иначе декларация не отправлялась по электронке.
Quote
olgau
Но если показать новый, то он автоматом попадает в к.15.1,а там еще распределение по старому проводится за декабрь.Хотя там и написано,что раз в год,но мне все равно пришлось каждый месяц заполнять Т1.Иначе декларация не отправлялась по электронке.

Мой пост выше: Я уже все сдала только что, и пришли все квитанции о принятии. Т1 заполнила верхнюю строку по-новому, все продублировалось в Т2, занеслось в 16.4. В 15.1 ЧВ сняла "автоматический расчет" и принудительно указала старый % распределения
А Т 3 проигнорировала, буду с 2011 года учитывать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043400000000005