Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новый адрес фонда несчастного, где?

Відправлено користувачем Borod 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый вечер.
Где находится Несчасный фонд, какой адрес?
Приехал по старому адресу, а там его нету (правда был год назад) !
Имелся ввиду Печерский район!
А я ищу нещасный фонд в Соломенсом р-не г.Киев
Подскажите


Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Києві
Назва відділення Адреса Телефон

[Правобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Шевченківський, Солом′янський, Святошинський, Голосіївський, Печерський і Подільський районні відділи) м.Київ, вул. Фрунзе, 160, корп.Б 499-91-55, 499-91-56, 596-40-51

Лівобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Деснянський, Дарницький, Дніпровський, Оболонський районні відділи) м.Київ, вул. Магнітогорська, 1 353-89-18, 596-40-51, 596-40-53
это уже отчет за год сдаем по новым адресам?
Номер почтового отделения подскажите, пож.:
?????, м.Київ, вул. Фрунзе, 160, корп.Б
СПАСИБО!!!!!!!!!!!
девочки,а что отчет всем подавать нужно в этом году снова? или тоько тем,у кого произошел страховой случай? и ещ- Оболонский уже не на Фрунзе находится,а на Магнитогорской?
Quote
калинка
Номер почтового отделения подскажите, пож.:
?????, м.Київ, вул. Фрунзе, 160, корп.Б
СПАСИБО!!!!!!!!!!!

04073
з якого боку оболонський вже лівий)))))))))))просто пипець......
не хочу зводить новую тему. В 1с не вижу отчет в несчастный. Его там нету?
нету, смотрите старые регл.отчеты, но форма другая все-равно, я рассчитала в старой ,а в новую перенесла вручную
Только КВЭДы пишите через дробь -старый/новый (если знаете) и рег.№ согласно отчета по ЕСВ.Так в фонде сказали.
Quote
НІНА
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Києві
Назва відділення Адреса Телефон

[Правобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Шевченківський, Солом′янський, Святошинський, Голосіївський, Печерський і Подільський районні відділи) м.Київ, вул. Фрунзе, 160, корп.Б 499-91-55, 499-91-56, 596-40-51

Лівобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Деснянський, Дарницький, Дніпровський, Оболонський районні відділи) м.Київ, вул. Магнітогорська, 1 353-89-18, 596-40-51, 596-40-53


Левобережный находится: ПЕРЕУЛОК Магнитогорский,1 улица и переулок - это разные адреса.
Quote
Margo-sha
Quote
НІНА
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Києві
Назва відділення Адреса Телефон

[Правобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Шевченківський, Солом′янський, Святошинський, Голосіївський, Печерський і Подільський районні відділи) м.Київ, вул. Фрунзе, 160, корп.Б 499-91-55, 499-91-56, 596-40-51

Лівобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Деснянський, Дарницький, Дніпровський, Оболонський районні відділи) м.Київ, вул. Магнітогорська, 1 353-89-18, 596-40-51, 596-40-53


Левобережный находится: ПЕРЕУЛОК Магнитогорский,1 улица и переулок - это разные адреса.

м.Київ, вул. Магнітогорська, 1 -ЮРИДИЧНА АДРЕСА,а знаходиться можливо і перевулок М-а 1.
Подскажите,а как ехать от м.Черниговская на этот переулок?Я с Оболони и не знаю этого района.
Quote
cot099
Подскажите,а как ехать от м.Черниговская на этот переулок?Я с Оболони и не знаю этого района.

"Машины не ходят туда" Від м.Чернігівська тільки пішочком в сторону труби ТЕЦ.Можна від метро підїхати одну зупинку трамваєм 23,33,22 в сторону Ленінградської пл.,а потім перейти через дорогу(підземний перехід) до зеленого забору, а там на заборі біля виходу з підземного нарисовано стрілочками до НВ.
Адрес Голосеевского фонда поменялся? подскажите пожалуйста
подскажите, до скольки Левобережный принимает отчеты в пятницу? Спасибо
хоть кто-то смог дозвониться в Левобережный?????????????складывается впечатление что они переехали. ни один телефон не отвечает!!!! они на Магнитогорской 1 ?
тел.не знаю, она на ПЕРЕУЛКЕ Магнитогорском, 1, я сегодня была там,очередей нет,все оперативно.
спасибо, а то не очень-то хочется ехать к черту на кулички, чтобы потом вернуться не с чем ))) а отчетнужно сдать до 25 января?
есть у кого то нормальный номер телефона на Магнитогорскую, 1, ПОЖАЛУЙСТА!! а то те , что сдесь телефоны не отвечают
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363