Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЕДИНЩИК 2 ГРУППА И ЮРЛИЦО

Відправлено користувачем Znaika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Я СПД ФО на єдиному податку ІІ група. Надаю послуги харчування ( кафе швидкого харчування) На р/рахунок надходять кошти від юридичної особи за послуги харчування. Актів ніяких я не надаю. Чи можна надавати такі послуги юридичним особам на загальній системі оподаткування? Я так розумію, що ЮО не враховує це у витратах в ПО.
Кроме уплаты 15% налога нужно ли делать переход на 3-ю группу после услуг юрлицу на общей?
Не нахожу в НКУ упоминаний, что обязан перейти. Понимать как при желании платить так много налогов может допускать такие операции? confused smiley
Quote
Liusik
Я СПД ФО на єдиному податку ІІ група. Надаю послуги харчування ( кафе швидкого харчування) На р/рахунок надходять кошти від юридичної особи за послуги харчування. Актів ніяких я не надаю. Чи можна надавати такі послуги юридичним особам на загальній системі оподаткування? Я так розумію, що ЮО не враховує це у витратах в ПО.

Вроде бы можете:
"друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства," ст. 291.4 НКУ


Заплатили підприємцю за матеріали. Приніс свідоцтво платника єдиного податку - там записано - ставка податку 20%. Я так розумію, що це друга група. А ми юридична особа на загальній системі. Що тепер робити? Ми якось можемо постраждати від цього?
І Вам і ФОПу нічого - товарами можна торгувати в другій групі......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
І Вам і ФОПу нічого - товарами можна торгувати в другій групі......
eye popping smiley А що хіба другій групі не заборонено продавати юридичній особі на загальній системі???
продавать - нет ограничений, ответили выше же ж
в помощь Налоговый кодекс, ст. 291.4
Quote
RAT
продавать - нет ограничений, ответили выше же ж
в помощь Налоговый кодекс, ст. 291.4
Дякую. Тепер я і сам це бачу. Чому я думав, що 2-га група працює тільки з єдинниками і фіз.особами?
По послугам саме так, а товар можна будь-кому.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
извините влезу в тему. 2-я группа может оказівать услуги юрикам на едином налоге?
Несет ли сейчас ответственность юр. лицо на общей системе при оплате физику-единщику на 2 группе, или это проблемы ФОПа?
это проблема ФОПа, т.к. в статье НК "Налог на прибыль" ничего об этом не сказано. п. 139.1.12 полностью отменен.
а также есть Обобщающая консультация гнау разъяснение по этому поводу для плательщиков налога на прибыль.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 лютого 2012 року N 121

Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо формування витрат по операціях з фізичними особами - підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування
Запитання: чи є обмеження для включення витрат з придбання товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичних осіб - підприємців, які сплачують єдиний податок, до складу витрат при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток?

Відповідь: починаючи з 1 січня 2012 року юридичні особи – платники податку на прибуток при визначенні об'єкта оподаткування можуть включати до складу витрат витрати з придбання товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичних осіб - підприємців, які сплачують єдиний податок незалежно від групи, до якої віднесено фізичну особу – підприємця, за умови, що такі витрати пов’язані з господарською діяльністю платника.

Заступник начальника управління
адміністрування податку на прибуток
та податкових платежів Департаменту
оподаткування юридичних осіб

О. М. Задорожний
Подскажите, пожалуйста. Я нахожусь на 2 группе физлицо. Могу ли я работать с предприятиями по безналу и с какими?
З продажу товару з будь-ким. А
по послугам тільки з єдинщиками
та населенням.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, пожалуйста, где можно взять официальную документацию по этому вопросу (ссылки или журналы)?
А Кодекс вас не влаштовує?!?!?!

[www.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ткните пожалуйста носом в пункт.
Подскажите пожалуйста, в 2015 что-нибудь изменилось? Юрлицо покупает товар у единщика 2-й группы, можно ли относить на затраты?
Так а для юр.особи і не було проблем, з тих пір як
дозволили відносити на затрати, тим паче шо товар
можна купувать (там питання з послугами)... Проблеми
при наданні послуг тільки у ФОПа 2-ої групи - він мусить
заплатить з таких доходів 15% єдиного, а не фіксовану
суму, і перейти на 3-тю групу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую, Шустрик! Просто давно не стикалися з єдинниками другої групи, забули що і як там. Усі обговорення на цю тему датовані 2012 р, ось і стало цікаво, а чи не змінилось щось... Щє раз ДЯКУЮ!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036700000000001