Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Как сдавать в статистику баланс? в целых или с одним десятковим?

Відправлено користувачем let_natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, а как сдавать в статистику баланс? в целых или с одним десятковим? Или просто сделать 2 отч - для налоговой один, а для статистики другой ? Можно так? подскажите, кто уже сделал....

И вообще- получится ли баланс J0911102 сдать и в статистику? или он предназначен только для налоговой?

ПОЛОЖЕННЯ
(стандарт) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва"

I. Загальні положення

1. Це Положення (стандарт) установлює зміст і форму Фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва в складі Балансу (форма № 1-м) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-м) та порядок заповнення його статей, а також зміст і форму Спрощеного фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва в складі Балансу (форма № 1-мс) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-мс) та порядок заповнення його статей. Підприємства, які відповідно до законодавства складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності, застосовують тільки додаток 1 до цього Положення (стандарту). Показники цих звітів наводяться у тисячах гривень з одним десятковим знаком.


Quote
Marina D.
ПОЛОЖЕННЯ
(стандарт) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва"

I. Загальні положення

1. Це Положення (стандарт) установлює зміст і форму Фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва в складі Балансу (форма № 1-м) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-м) та порядок заповнення його статей, а також зміст і форму Спрощеного фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва в складі Балансу (форма № 1-мс) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-мс) та порядок заповнення його статей. Підприємства, які відповідно до законодавства складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності, застосовують тільки додаток 1 до цього Положення (стандарту). Показники цих звітів наводяться у тисячах гривень з одним десятковим знаком.

Марина D, спасибо, в этом я не сомневалась, все таки буду сдавать отчеты в статистику не первый раз. Но все же - прийдется делать 2 баланса? для налоговой и статистики? вообще запуталась... я имею ввиду электронную отчетность (Медок)

ПСБО № 2
6. У балансі відображаються активи, зобов'язання та власний капітал підприємства у тисячах гривень без десяткових знаків

про электронку не подскажу, не знаю
Вопрос снят. Я уже разобралась - в налоговую баланс J0901102 (в целых), а в статистику баланс S0110004 (c одним десят).

Quote
let_natali
Вопрос снят. Я уже разобралась - в налоговую баланс J0901102 (в целых), а в статистику баланс S0110004 (c одним десят).


Скажите, пожалуйста, как у Вас это получилось?Как Вы заполнили S0110004? Что я делаю не правильно?
1. Нашла в Бест-Звите отчёт S0110007 ( Документ----Створити), Заполнила...Сохранила... Пытаюсь подписать, пишет "Підписування звітів можливе тільки в повній версії програми"

Помогите,плиз, я уже закипаю(((
Не кипите)))

У вас просто демо версия беста, а в ней такого делать нельзя
Извените за возможно глупый вопрос, но это впервые в моей практике - составление финансовой отчетности.Подскажите пожалуйста, если мы созданы в середине прошлого года и это наш первый баланс (малое предприятие) столбик "на початок звітного року" - не заполняется?! Заполняем - "на кінець звітного року"?!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034699999999999