Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податок на прибуток

Відправлено користувачем Steewen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь ласка як правильно відобразити податок на прибуток в бухгалтерському обліку в 1С? (можливо є спеціальний документ чи зробити ручно проводку, яку дату ставити попереднього періоду, за який розраховується податоч чи сьогоднішню)
ручной операцией
на дату - последний день квартала
в 1С 8.2 есть документ Расчеты по налогу на прибыль

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Точно є, але тепер у мене 981 чомусь при визначенні фінансових результатів не закривається
Quote
Steewen
Точно є, але тепер у мене 981 чомусь при визначенні фінансових результатів не закривається
возможно время документа влияет

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
можливо фінансові результати швидше зроблені?

Quote
Steewen
Точно є, але тепер у мене 981 чомусь при визначенні фінансових результатів не закривається

проверьте последовательность документов
"финансовые результаты" должны должны быть последним документом месяца
Все зробив, всім за допомогу дуже дякую!!!
Подскажите, как заполнить декларацию для малого предприятия?С чего начинать?,Как для начинаещего.....
Quote
iirena
Подскажите, как заполнить декларацию для малого предприятия?С чего начинать?,Как для начинаещего.....

Для начала проанализируйте свою оборотно-сальдовую ведомость по 70 и 90 счетам,
с доходами проще если были доходы по виду деятельности то в стр.02,другие в додаток ІД
а по расходам советую почитать стандарт 16 БУ, вам будедет проще распределить по видам.
Re: Податок на прибуток
задам дурне питання:
скажіть будь ласка в документі "Розрахунки за податком на прибуток" суму проставляти ту яка реально оплачена, чи нараховану ? smiling smiley
Re: Податок на прибуток
Конечно начисленную сумму по декларации. А переплата или недоплата у Вас будет видна на сч. 64.

с ув.
Re: Податок на прибуток
дякую за відповідь smiling smiley
Re: Податок на прибуток
а можна ще одне дурне питання?
згідно якого рядка декларації на прибуток все таки платити цей податок 14 чи 16 ? smiling smiley
Re: Податок на прибуток
дека наростающим итогом:
стр.14 - начислено с начала года
стр.15 - перечислено с начала года
стр.16 - разница к перечислению за последний отчетный период

Re: Податок на прибуток
Питання конечно "дурне", но может привести к большим неприятностямsmiling smiley Конечно строка 16.

с ув.
Re: Податок на прибуток
в мене така ситуація склалась, що 14 рядок 903 грн., 15 рядок-1332 грн., а 16 рядок - (-492 грн.) , по суті я б не мала платити податок, правильно? але ж податкова такого не хоче чути smiling smiley
Re: Податок на прибуток
пардон, -429 грн.
Re: Податок на прибуток
Quote
rainy_days
в мене така ситуація склалась, що 14 рядок 903 грн., 15 рядок-1332 грн., а 16 рядок - (-492 грн.) , по суті я б не мала платити податок, правильно? але ж податкова такого не хоче чути smiling smiley

у Вас убыток и что тогда платить?
это разве что Вас "попросили" хоть что-нибудь заплатить.
но это добровольно-принудительно, но не обязательно >grinning smiley<

Re: Податок на прибуток
У Вас на сч. 6413 (налог на прибыль) должна стоять сумма Дт 429 грн. Если Вы вдруг согласить проплатить 1 000,00 грн. у Вас по лицевому счету будет переплата - Дт 1 429,00 грн. На данные в декларации эта тысяча не влияет, просто в следующем квартале Вы заплатите меньше.

с ув.
Re: Податок на прибуток
признаюсь чесно, заплатила 903 грн., а минулого кварталу заплатила 1400 грн., інспектор постійно дзвонить і каже що я вічно плачу копійка в копійку, а вони таке не практикують (не практикують вони, ви чули таке? smiling smiley) ще видає перли, що я завищую витрати , бо обороти в мене великі а податок не дуже.
а ще каже якщо не маєте що викинути з витрат , то розподіляйте якось зарплату- коли почула останню фразу про зарплату, чуть не впала зі стільчика...
Re: Податок на прибуток
Я тоже всегда по деке плачу, ничего не переплачиваю, потому что это при траблах не поможет.....разве что делать переплату, чтобы потом с этой суммы сняли штраф или пеню...без дира....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363