Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Копійчаний облік

Відправлено користувачем olia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Копійчаний облік
Підкажіть, будь-ласка, яка проводка списання ДТ залишків на рахунку 6442. І яка стаття витрат згідно декларації про прибуток.
а с чего бы эти суммы в декларацию по прибыли попадали?? На каком основании списываете эти суммы?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Копійчаний облік
я зробила проводки
дт 84 кт 6442 -0,01грн
дт 949 кт 84 -0,01 грн
чи вірно?


и как вы эту копейку в декларации отразите?

с проводками согласна
Re: Копійчаний облік
в деке - никак не отобразится


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Re: Копійчаний облік
[dtkt.com.ua] Зайдіть по ссилці будь-ласка, і поясніть мені , чому неотримана податкова накладна, а саме в Дт сума висить а в КТ пусто списується згідно цієї ссилки Дт6442 Кт 719, я розумію наступну послідовність дій
ДТ 949 КТ 6442
Дт (791) Кт 949 для мене це втрата, а згідно проводки по ссилці це має бути дохід ??? Допоможіть будь-ласка.Дякую
Re: Копійчаний облік
Katsso
Re: Копійчаний облік 07 лютого, 2013 21:45
[dtkt.com.ua] Зайдіть по ссилці будь-ласка, і поясніть мені , чому неотримана податкова накладна, а саме в Дт сума висить а в КТ пусто списується згідно цієї ссилки Дт6442 Кт 719, я розумію наступну послідовність дій
ДТ 949 КТ 6442
Дт (791) Кт 949 для мене це втрата, а згідно проводки по ссилці це має бути дохід ??? Допоможіть будь-ласка.Дякую




Це вони мали на увазі зАЛИШКИ - я вже зрозуміла, а недостачі 949, а залишки 719
Re: Копійчаний облік
я так розумію, що ці копійки у вас - результат заокруглення, який ви і ваш контрагент по-різному зробили. Я у такому випадку виправляю найпершу проводку (оприбуткування тмц), на затратні рахунки тоді йде на копійку більше, у кредит пдв на копійку менше.
А якщо це неотримані ПН, то в податковому обліку вони на затрати не йдуть.
Re: Копійчаний облік
А якщо, у мене неотримана ПН 4000 грн, як її списати? Чи потрібно виписувати податкову зведену на неї із типом причин 13 (я десь читала і таке).
Re: Копійчаний облік
Неполученная НН - это не зарегистрированная НН, она регистрационную сумму не увеличила, хотя должна была. НН с типом причины 13 выписывается для того, чтобы уменьшить регистрационную сумму по операциям, не связанным с хоздеятельностью, т.к. НН на нехоздеятельность увеличила регистрационную сумму. Выходит, поставщик Вас нагрел, не зарегистрировав НН, и Вы собираетесь еще раз себя на эту сумму нагреть. Где логика?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035000000000002