Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

если св-во НДС выдано 2 сентября - сдаем за сентябрь деку?

Відправлено користувачем Lucky 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема


почему сдаю,? вот прочитала


7.8. Податкові періоди.
7.8.1. Податковим періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Законом, календарний квартал, з урахуванням того, що:
якщо особа реєструється платником податку з дня іншого, ніж перший день календарного місяця, першим податковим періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця;
якщо податкова реєстрація особи анулюється у день інший, ніж останній день календарного місяця, то останнім податковим періодом є період, який розпочинається з першого дня такого місяця та закінчується днем такого анулювання
а я думаю сдавать .. у меня получено св-во 9 сентября а операции пошли с 10 сентября как мне не сдавать за сентябрь? у меня контрагенты и все такое... а период сентябрь - октябрь както не вписывается в шапочку деки...
Может кто то сталкивался? нада поясниловку за октябрь писать?

Спасибо.
первый отчетный период - октябрь. в нем отражаете операции за сентябрь-октябрь
Да сдать-то не проблема...Вот помню просто раньше не принимали.

А сейчас в связи с этими расшифровками обязательств...


В общем я позвонила к инспектору, та говорит - сейчас проведем, можете сдавать. Так что буду сдавать за сентябрь.

Хоть это и противоречит закону.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027100000000002