Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

кто разобрался с новіми счетами?

Відправлено користувачем Penka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
[buhgalter911.com]

смотрю в табличку, вроде счет по НДФЛ не изменился (хотя и выделен красным)
Однако, добавился счет - "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата (сплачується (перераховується) на території міста Києва )"

Это как понимать, что теперь если я сотруднику выплачиваю доп.благо, то НДФЛ должна платить на другой счет?
Подскажите, правильно ли я понимаю или напридумала себе лишнего?
Сегодня з/п перечислять, вот и думаю теперь((((
У меня тоже по этому поводу вопрос. Получается что НДФЛ по договрам подряда теперь перечислять на "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата (сплачується (перераховується) на території міста Києва )"moody smiley
Quote
tatanka
У меня тоже по этому поводу вопрос. Получается что НДФЛ по договрам подряда теперь перечислять на "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата (сплачується (перераховується) на території міста Києва )"moody smiley
Я и раньше ПДФО а аренды у физлица платила на другой счет.

А вот что изменилось в счетах на зарплату не пойму, вроде все то же, кроме названия отримувача, "УДКСУ у Печерському районі ГУ ДКСУ м. Києва", причем оно такое длинное, что в клиент-банк не влазит. Может я чего-то не поняла и счет тоже поменялся?


На прошлой неделе разбиралась со счетами, то поменялся отримувач и ЕДРПОУ. Счета те же остались
Это по Печерской
и в соломенск и голосеевск так же
Вот-вот, тоже не нашла от личий окромя ЕДРПОУ и названия. З/платные платить по старому счету?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027200000000005