Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дважды зарегистрировано в ЕРНН, куди ж його бігти?

Відправлено користувачем Татьяна Л 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Тормознула, дважды выписала НН на один и тот же товар: по предоплате и по отгрузке. И обе (отака меткА молодиця) зарегистрировала в ЕРНН. Как исправить? Кто знает?
на одну из двух виписывать коррегування, и тоже регистрировать


Quote
ЯНТА
на одну из двух виписывать коррегування, и тоже регистрировать

скажіть, будь ласка, яку причину коригування будете вказувати?

"Повернення" написала. А треба було "помилка2?
В січні оплатили нам 100 000 авансом. Я приблизно на суму підібрала товар з рахунку. Вчора зареєструвала. А тепер виявляється що той товар який я включила в ПН буде поставлятись через 3 місяці, а товар який не включено в ПН буде поставлено в лютому, і щоб не збільшувати зобовязання лютого, хочу замінити товар в ПН, яку вже зареєструвала в єдиному реєстрі. Якщо я зараз випишу розрахунок коригування, яку причину вказати? і під яким номером робити коригування і правильну ПН?
Quote
manja
В січні оплатили нам 100 000 авансом. Я приблизно на суму підібрала товар з рахунку. Вчора зареєструвала. А тепер виявляється що той товар який я включила в ПН буде поставлятись через 3 місяці, а товар який не включено в ПН буде поставлено в лютому, і щоб не збільшувати зобовязання лютого, хочу замінити товар в ПН, яку вже зареєструвала в єдиному реєстрі. Якщо я зараз випишу розрахунок коригування, яку причину вказати? і під яким номером робити коригування і правильну ПН?
Зміна номенклатури товару. Номер - по порядку на сьогоднішній день. Наприклад, 1- коригування, 2 - правильна ПН. Податкові зобов*язання вийдуть в нуль
Quote
gorpinko
Quote
manja
В січні оплатили нам 100 000 авансом. Я приблизно на суму підібрала товар з рахунку. Вчора зареєструвала. А тепер виявляється що той товар який я включила в ПН буде поставлятись через 3 місяці, а товар який не включено в ПН буде поставлено в лютому, і щоб не збільшувати зобовязання лютого, хочу замінити товар в ПН, яку вже зареєструвала в єдиному реєстрі. Якщо я зараз випишу розрахунок коригування, яку причину вказати? і під яким номером робити коригування і правильну ПН?
Зміна номенклатури товару. Номер - по порядку на сьогоднішній день. Наприклад, 1- коригування, 2 - правильна ПН. Податкові зобов*язання вийдуть в нуль

а покупцю віддавати всі ці документи чи тільки правильну ПН? і якщо покупцю тільки правильну ПН то в реєстрі ми теж показуєм тільки правильну чи усі?
так, покупцеві віддати всі документи, в реєстрі також вказувати всі...
Quote
gorpinko
так, покупцеві віддати всі документи, в реєстрі також вказувати всі...

дуже дякую
А в декларации НДС как? Включать неправильную н/н, корректировку (через додаток 1) и правильную н/н?
Скиньте. пожалуйста. у кого есть, РК к налоговой накладной в "нормальном формате" (лучше ексель)
Спасибо

_Svetulya_@ukr.net
Quote
svite
А в декларации НДС как? Включать неправильную н/н, корректировку (через додаток 1) и правильную н/н?

Как в декларации НДС все это показывать?

1 вариант - неправильные н/н и корректировки вообще не отражать в декларации
2 вариант - отражать всё, тогда оборот будет увеличен + корректировка додаток 1 (в итоге все выровняется)
Мне тоже первый вариант больше нравится. А как то, что неправильная н/н и корректировка регистрировались, а в реестре их нет?
Quote
svite
Мне тоже первый вариант больше нравится. А как то, что неправильная н/н и корректировка регистрировались, а в реестре их нет?

да, получается, что все-таки 2-й вариант, он более логичен, а 1-й - более удобен
все-таки я за логику
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042699999999996