Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

"Полезла" прибыль, чем можно перекрыть?

Відправлено користувачем Oxi 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мы юр.лицо на общ.осн.
Услуги от ФОП единщика можно в ВР?
Нельзя в 2011 году.sad smiley В 2012 году вроде будет можно.
Я вообще вычитала в консультации, что с 01.01.12 можно будет отнести на затраты единщиков 2-4 кв.2011г. Правда как там не указано(все в 1-й квартал или разбить на год).


командировочные начислите
я так у себя откорректировала
Услуги от ФОП-единщика по ИТ-направлению.

ИМХО насчет можно будет в 2012 вносить затраты по единщикам за 2011 - это неправда. Что может быть включено в расходы определяется по законодательству, действующему на момент осуществления расходов. В дальнейшем могут только быть ограничения, что наоборот что-то нельзя внести из старого.
brick , я сама обалдела, 3 раза перечитала,Дайте почту, дам ссылочку, почитайте, может я что-то не так понимаю.
получите от нерезидента услуги (достаточно акта).
грим-НАТА , дайте ссылку здесь, пожалуйста. Думаю, всем будет интересно.
06 февраля 2012, понедельник :: Налоги, сборы ::
Витрати на придбання в «єдиноподатників» включають до витрат заднім числом

Чи мають право платники податку на прибуток з 01.01.12 р. враховувати у складі витрат, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), витрати, понесені протягом другого — четвертого кварталів 2011 року на придбання товарів (сировини), робіт, послуг у ФОП, що сплачували ЄП?

Відповідно до п. 138.4 ст. 138 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI (зі змінами та доповненнями) витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг. Дохід від реалізації товарів визнається за датою переходу покупцеві права власності на такий товар. Дохід від надання послуг та виконання робіт визнається за датою складення акта або іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг (п. 137.1 ст. 137 ПКУ). Тобто витрати, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), пов’язуються з доходами від реалізації таких товарів (надання послуг, виконання робіт) у момент переходу покупцеві права власності на такий товар (складання акта або іншого документа, який підтверджує виконання робіт або надання послуг).

Згідно із Законом України від 4 листопада 2011 року №4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» підпункт 139.1.12 ст. 139 ПКУ, відповідно до якого не включалися до складу витрат витрати, понесені у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізособи-підприємця, що сплачує єдиний податок, з 01.01.12 р. вилучено. Враховуючи зазначене, з 01.01.12 р. платники податку у складі витрат, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), мають право враховувати витрати, понесені протягом другого — четвертого кварталів 2011 року на придбання товарів (сировини), робіт, послуг у фізосіб-підприємців, що сплачували єдиний податок.



ДПІ у Печерському районі м. Києва
Хороший ответ ДПИ у Печерському районе)))
Кто-то рискнет воспользоваться? Готовы в суде отстоять эти расходы? Я - нет.
Quote
Svit-lana
Хороший ответ ДПИ у Печерському районе)))
Кто-то рискнет воспользоваться?
буду следить за єтой темкой. У меня в 2011 нормально таких витрат насобиралось. Мож рискнуть и в деку за 2011 включить?confused smiley
Quote
tiex1994
Quote
Svit-lana
Хороший ответ ДПИ у Печерському районе)))
Кто-то рискнет воспользоваться?
буду следить за єтой темкой. У меня в 2011 нормально таких витрат насобиралось. Мож рискнуть и в деку за 2011 включить?confused smiley

За 2011 однозначно нет.
Похоже, что в 2011нет. Там четко написано начиная с 01.01.12. Но я спать не могу уже 2 дня. В щедрость не верю, подвоха пока найти не могу. Время есть, давайте пока последим вдруг еще кто-нибудь что-то услышит. А потом поинтересуемся на горячей линии и т.д. Думаю это многим будет интересно, но не верю, что ГНИ готово довести бюджет 2012г до банкротства.
Подвох в том, что это разъяснение ни какой официальной силы не имеет. eye rolling smiley При том автор его не ссылается ни на какие нормы НКУ в своем выводе, логика его заключения не прослеживается.
Чисто теоретически еще можно предположить, что это касается только того, что "падает на себестоимость" 2012 года, но документы от 2011. А в остальном никогда прецедентов пересчета расходов не было задним числом, если сама норма не вводится задним числом.
с 2012 года новая дека с новым додатком типа как по НДС Дод.5 по контрагентам СПД и покупателям и поставщикам
включите в деку, заполните сами этот дод. по СПД
а потом гна пошла пополнять бюджет, и напрягаться им не надо на проверки , сами себя заложите
думаю, что касается, как выше сказали, расходов 2011 года в себестоимости 2012 года. запрета на отнесение в расходы товары/работы. полученные в 2011 году у единщика-физика, вроде нет.
но то, что этот вывод ДПИ никак не официальный документ - права не дает. а вот запрос в налоговую каждый написать может
На мою думку - це про собівартість куплених
у 2011 у ФОПів на ЄП товарів, матеріалів, доходи
від продажу яких будуть отримані в 2012 році.
Можливо я не права..................................



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
На мою думку - це про собівартість куплених
у 2011 у ФОПів на ЄП товарів, матеріалів, доходи
від продажу яких будуть отримані в 2012 році.
Можливо я не права..................................

Ну конечно, речь именно об этом...но я бы не включала.
Quote
Шустрик
На мою думку - це про собівартість куплених
у 2011 у ФОПів на ЄП товарів, матеріалів, доходи
від продажу яких будуть отримані в 2012 році.
Можливо я не права..................................
Согласна.
смысл в том, что если товары, работы и услуги реализуются с 01.01.12 года , себестоимость формировалась с учетом расходов понесенных на покупку товаров и услуг от ФОП в 2011 году , то при получении доходов с 01.01.2012 ,в расходы включается вся себестоимость.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000377