Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП 3-я группа автоуслуги

Відправлено користувачем GANS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Совсем отстал от жизни.
Предприятие на общей системе хочет заключить договор с ФОП 3 группы на оказание авто услуг по перевозке материалов и т.д.
Как лучше быть: заключить договор на автоуслуги или на аренду авто?
Руководитель хочет чтоб топливо мы могли покупать через себя и списывать.
Какие документы и отчеты нужны?
Нужны ли путевые листы, отчет в налоговую и статистику? Платится ли забруднення?
Подскажите. Спасибо.
Тот кто использует( покупает) топливо, тот и платит сбор. Основанием для списания является путевой лист. Я бы лучше договор оказания услуг по перевозки заключила- меньше проблем...
А какие-то отчеты добсвятся?


На сколько мне известно, сбор за загрязнение платят продавцы топлива, а не покупатели.
Так если заключить договор на услуги и не проводить топливо по учету - какие-то отчеты добавятся или нет?
Платит тот, кто загрязняет окружающую среду...
Quote
2lyalya
Платит тот, кто загрязняет окружающую среду...
..в п. 250.2 ПКУ вказано, що платники податку, крім тих, які визначені п. 240.2, та податкові агенти складають податкові декларації за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 цього Кодексу, подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до органів державної податкової служби та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації: за паливо, реалізоване податковими агентами, – за місцем знаходження пунктів продажу палива.

Отже, суб'єкти, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферу пересувними джерелами забруднення у разі використання ними палива екологічний податок не обчислюють та не сплачують, бо він буде сплачений ними при купівлі палива у складі ціни придбання, а також податкову звітність по ньому не складають і не подають... из консультации Ольги Буркун, Людмилы Сафонова
1. Вы можете заключить договор на перевозку:
- бензин перевозчика
- бензин ваш (указать в договоре)

забруднення сейчас нет
эколог. налог платять продавцы топлива
Аренда автомобилей не выгодна , оформлять нужно через нотариуса
Тогда, как я понимаю, надо вести путевые листы????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0003439999999999