Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Бухгалтерський облік послуг у провайдера (повторно)

Відправлено користувачем YuraKo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, будь-ласка, наша фірма надає послуги з доступу до мережі інтернет. Де можна прочитати про склад витрат таких підприємств:
-які витрати відносити на рахунок 23?
-які витрати відносити на рахунок 91?
Наприклад, ми самі щомісяця платимо за безлімітний доступ до мережі інтернет по виділеній лінії іншом провайдерам (по 10000 грн. кожному). Потім надаємо послуги з доступу до мережі інтернет нашим клієнтам, які щомісяця плотять по 100 грн. за безлімітний доступ. Крім цього, в нас є щомісячні витрати на оплату послуг з моніторингу Українського державного центру радіочастот (1000 грн.). Є 8 працівників (головний інженер, інженер та 4 монтера, бухгалтер і директор) яким нараховуємо заробітну плату.
Підскажіть, на які рахунки бухгалтерського обліку відносити перелічені вище витрати?
в 91 не вижу смысла

бухгалтера и директора на 92, туда же амортизацию офисной техники, мебели
остальных на 23, а потом на 903. Так же и амортизацию кабелей, серверов, аренду технических помещений, оплату провайдеру, мониторинг и все, что непосредственно с связано с технической частью

по ежемесячным актам в доход на 703


Отже, в декларації з Податку на прибуток підприємств додаток СВ буде порожній?
YuraKo , мы также как вы провайдеры, может этот вопрос не по теме, но вы регистрировала БПД Абоненты ?Я вот думаю как правильно это сделать?
Quote
YuraKo
Отже, в декларації з Податку на прибуток підприємств додаток СВ буде порожній?

Почему же пустой?
все, что на 903, пойдет в СВ
Вибачте. Я помилився. Мав на увазі додаток ЗВ Загальновиробничі витрати. Тобто він буде пустий?
Quote
YuraKo
Вибачте. Я помилився. Мав на увазі додаток ЗВ Загальновиробничі витрати. Тобто він буде пустий?

скажите, пожалуйста, подавали вы БПД Абоненты?
Quote
elena500
Quote
YuraKo
Вибачте. Я помилився. Мав на увазі додаток ЗВ Загальновиробничі витрати. Тобто він буде пустий?

скажите, пожалуйста, подавали вы БПД Абоненты?

наша фірма теж надає послуги доступу до мережі Інтернет. Ми не реєстрували БПД абоненти. Але в несли корективи до договору з абонентами.
Доброго дня! підкажіть будь ласка, продали частину волок з волоконно-оптичного кабелю на певній ділянці. Як це відобразити в бухгалтерському обліку.
Дякую.
Я ж уже відповідала вам в іншій темці...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Просто кабель складається з волокон і частина волокна залишається у нас. Може відобразити як послугу на використання ВОК?
Quote
ltatjana
Просто кабель складається з волокон і частина волокна залишається у нас. Може відобразити як послугу на використання ВОК?
Значит выделяете ту часть кабеля не в один объект, а в ... волокон и продаете из них сколько надо. Услуга по пользованию = аренда волокна - это совсем другое, чем продажа волокна.
теоретично я розумію як це зробити але не знаю як. в мене цей кабель в основних засобах на локальній мережі, як мені його звідти витягнути і поділити на волокна?
Ну нехай вам ваші спеціалісти допоможуть - скажуть з
чого воно все складаєцця і приблизний процент вартості
таких складових, а ви вже собі порахуєте вартість кожної
конкретної частини...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037599999999993