Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Аліменти, що робити?

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Аліменти, що робити?
Працівник приніс рішення суду про призначення аліментів та судові витрати 200грн.

Нам потрібно чекати листи з виконавчої служби, чи вже щось перераховувати без виконавчої служби????
Як це правильно робиться?

Нам потрібно якийсь лист чи заяву від дружини працівника із вказаними реквізитами, куди гроші перераховувати?? Це може бути зарплатна картка когось із родичів (дружини працівника)???
Вам нужно дождаться постановления с исполнительной службы. Но сотрудник может сам написать заявление на удержание с него алиментов не дожидаясь исполнительного листа, чтобы не накапливалась задолженность. Обычно перечисляются алименты почтовым переводом, адрес будет указан в исполнительном листе.

Нужно также взять копию идентификационного кода(жены), для отражения этих сумм в 1дф.
Quote
malinka
.... Обычно перечисляются алименты почтовым переводом, адрес будет указан в исполнительном листе.

Поштовим переказом означає, що потрібно видавати під звіт, йти на пошту, заповнювати багато документів....

Можливо платіжкою на картку буде краще, чи я помиляюся?

Якщо через картку, то як мають реквізити подаватися (нам), в якій формі, чи може це не так важливо?


Не надо выдавать под отчет. Вы перечисляете деньги платежкой на р/с почты, потом делаете реестр и заполняете бланк почтового перевода и отдаете на почту.
На карточку тоже можно, пусть жена сотрудника напишет заявление, но карточка должна быть ее.
Реквизиты
транзитный счет банка
карточный счет
мфо
ЕДРПОУ банка.
Quote
malinka
Не надо выдавать под отчет. Вы перечисляете деньги платежкой на р/с почты, потом делаете реестр и заполняете бланк почтового перевода и отдаете на почту.
.....

Дякую, про це я не знав, на пошті уточню як це точно робиться....
Oleg_s - только при расчете алиментов учитывайте что почтовый сбор уплачивается за счет сотрудника с которого удерживаются алименты.
Історія з аліментами продовжується, аліменти відміняються smiling smiley, які наші дії?

Ми виплачуємо аліменти по листу виконавчої служби, нам чекати нового листа про відміну аліментів чи робити якісь кроки назустріч? (наприклад лист працівника про відміну стягування чи лист дружини працівника чи ще щось)???

На сьогоднішній день є заборгованість по виплаті аліментів (аліменти з січня, лист виконавчої служби прийшов в кінці березня, почали виплачувати з кінця квітня(березень-квітень була відпустка працівника). Навіть, якщо буде якесь рішення про припинення виплат аліментів, борг за січень-травень доведеться виплачувати чи ні (їм все-рівно, а мені лишня морока)???

P.S. Аліменти призначалися судом без розірвання шлюбу
1.Сделать все как написала Маринка. Идете на почту или по месту регистрации предприятия или Главпочтамт они вам объяснят тарифы и реквизиты почты куда будут перечисляться алименты +почтовые расходы одной платежкой. Платежку с ведомостью Форма № 103-1 (образец тоже дадут на почте)несете на почту. В форме №103-1 уже адрес и ФИО получателя +сумма алиментов +почтовые расходы.

2. поводу карточки-эту карточку должна открыть сама получатель алиментов(у меня например категорически отказалась моя МАДАМ оформлять такую карточку) так что каждый месяц ножками на почту отдавать платежку и форму №103-1.
Quote
lm2010
1.Сделать все как написала Маринка. Идете на почту или по месту регистрации предприятия или Главпочтамт они вам объяснят тарифы и реквизиты почты куда будут перечисляться алименты +почтовые расходы одной платежкой. Платежку с ведомостью Форма № 103-1 (образец тоже дадут на почте)несете на почту. В форме №103-1 уже адрес и ФИО получателя +сумма алиментов +почтовые расходы.

2. поводу карточки-эту карточку должна открыть сама получатель алиментов(у меня например категорически отказалась моя МАДАМ оформлять такую карточку) так что каждый месяц ножками на почту отдавать платежку и форму №103-1.

Уточнюю, аліменти ВІДМІНЯЮТЬСЯ!!!!
Вже ніхто з нікого не хоче нічого стягувати.....сім"я знову разом, а мені думай, що з цим всім робити???(див. попередній мій пост)
Quote
Oleg_s


Уточнюю, аліменти ВІДМІНЯЮТЬСЯ!!!!
Вже ніхто з нікого не хоче нічого стягувати.....сім"я знову разом, а мені думай, що з цим всім робити???(див. попередній мій пост)

1. Свяжитесь по телефону с госисполнителем , который прислал исполнительный лист и пусть дадут ответ на ваш вопрос :Что делать с исполнительным листом пред-ю в данной ситуации.

2.Я так понимаю МАДАМ должна сама пойти в исполнительную службу и что то там порешать. В противном случае вы должны исполнять обязательство предприятия по удержанию алиментов независимо от того помирились они или нет. Сегодня помирились, завтра опять в ссоре. Иначе можно нарваться на штрафы.ОНО ВАМ НАДО.
жена может написать заявление о прекращении удержаний алиментов с такого-то числа, претензий по не выплаченным алиментам не имеет. и в исполнительной службе написать заявление о прекращении удержаний алиментов в связи с мировым соглашением.
Вам исполнительная служба должна прислать документ о прекращении удержания алиментов, думаю после этого вы должны будете вернуть исполнителю исполнительный лист с отметками о выплатах.
ДОПОМОЖІТЬ РОЗІБРАТИ

Отримав на працівника виконавчого листа про стягнення аліментів "... стягнути аліменти в розмірі 1/4 частки від усіх видів заробітку, але не менше одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян шомісячно....".

Але 1/4 частка заробітної плати менша ніж 30% від прожиткового мінімуму дитини. Крім того зараз співробітник пішов на лікарняний, який виходячи з його стажу буде 60% від заробітної плати.

Пішовши на консультацію до виконавців отримав усну відповідь "Утримуйте як написано в виконавчому листі."

Підкажіть яку суму отримувати в моєму випадку.
утимуйте 1/4 від доходу і не морочте собі голову (30%, 60%) це вас не має хвилювати, виконуйте як в листі сказано і усно
Дякую за відповідь. Підкажіть ще таке:

1. лікарняні за рахунок роботодавця перераховувати на рахунок для лікарняного чи ні ?
2. перерахунок утримань та аліментів з лікарняного проводити з якого рахунку - з основного чи з того на який перераховано лікарняні?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000001