Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЧП увольняет своих наемников

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
деятельности сейчас нет, хочет уволить , там их всего 2, а как быть с пенсионным фондом? там , что сниматься с учета как ЧП с наемниками , может он их через полгода опять наберет?
ну вы когда будете их увольнять, подадите приложение 5 к отчету, где будет видно, что они уволены. я бы на всякий случай еще и письмо написала мол работников нет, отчет подавать пока не буду.
так а чего сниматься с учета? все равно должен быть зарегистрирован для уплаты ЕСВ за себя, после увольнения думаю можно спросить инспектора - может письмо написать чтоб пустые отчеты месячные не сдавать. а сниматься это при ликвидации после проверки тама


в мене інспектор вимагав підтвердження,що працівники звільнені...приносила...копію договора з ЦЗ..
Вас з обліку ніхто і не зніме.В Табл.5 буде видно, що Ви звільнили працівників.Обов'язково прикладіть копії розірваних трудових угод - і все,спокійно працюйте далі.Якщо Ваш ФОП знову візьме на роботу працівників - принесете здавати звіт Дод.4, знову в Табл.5 буде видно, що взято на роботу працівників, і обов'язково прикладаєте копії заключених трудових угод!.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031199999999998